18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna Skoda - Ostróda

krzysioo69 • 2014-03-04, 17:53
Jak widać wyprzedzanie na zakręcie po podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na zakazie, skrzyżowaniu, pasie wydzielonym z ruchu.. źródło podaje, że wg sądu w Ostródzie nic się nie stało i wszystko jest OK a panowie policjanci nic nie zawinili :homer:

SalvaCzoko

2014-03-04, 18:17
Z takim czymś idzie się na komendę, no ale co tam, społeczeństwo mamy mocne w pysku..... jedynie w sieci.

en...........an

2014-03-04, 18:21
Z tego co kojarzę gość który to nagrał był na komendzie i zgłosił cała sprawę.

Była sprawa sądowa. Ale kierujący został uniewinniony. Nie pamiętam tylko uzasadnienia. Państwo w Państwie.

Znalazłem na interii:

- Ja i mój pasażer występowaliśmy jako świadkowie. Chcieliśmy, by przesłuchano nas w miejscu zamieszkania, ale sąd się na to nie zgodził i musieliśmy pofatygować się do Ostródy, ponad 200 km w jedną stronę - wspomina czytelnik. - Rozprawa, w której uczestniczyłem, wyglądała, hm... dziwnie. Nie było oskarżyciela, a oskarżony policjant zjawił się mniej więcej w połowie posiedzenia i przez cały czas nie odezwał nawet słowem.

20 grudnia 2013 r. zapadł wyrok (jego odpis nasz czytelnik zdobył dzięki pomocy dziennikarki lokalnej gazety): kierowca policyjnego radiowozu został uniewinniony, na podstawie Kodeksu postępowania w sprawie wykroczeń, art. 5 par. 1 pkt. 1. Stanowi on, że "Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy czynu nie popełniono albo brak jest danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie jego popełnienia".

AnalTerror666

2014-03-04, 18:32
Znajoma trasa i znajoma skoda, nie raz się ich widzało jak się bawili ostro.

~Velture

2014-03-04, 18:36
Zdziwieni? Wiadomo jak to wygląda u nas. Zawsze tak samo. Jeśli nie będzie mordy typa w rozdzielczości fullhd razem z numerem jego odznaki oraz odpisem aktu urodzenia to ch*j z tego wychodzi.

Przez najbliższe 10-20lat nic się nie zmieni. Prawo ponad prawem i tyle.

wiesiors4

2014-03-04, 18:57
SalvaCzoko napisał/a:

Z takim czymś idzie się na komendę, no ale co tam, społeczeństwo mamy mocne w pysku..... jedynie w sieci.


Sprawa została zgłoszona na komendę :homer: zawsze komentujesz jak nie wiesz o co chodzi? Poza tym jak to sobie wyobrażacie, że koledzy policjanci pozwolą na jakąś karę w stosunku do innych kolegów policjantów? Ręka rękę myje. Znajomości i łapówkarstwo - to się nigdy w tym kraju nie skończy...

Imm420

2014-03-04, 19:33
Prawo ponad prawem, państwo w państwie.

weynrob

2014-03-04, 21:39
dobre k***y...nie? :D

tr...........cz

2014-03-04, 22:36
Jak te k***y non stop prowokuja, siedza na dupie i wiedza ze koles przyspieszy bo nikt nie lubi jak mu sie na dupie siedzi bo to uwłacza polskiej godności drajvera, dlatego każdy wolak da po kopycie zeby pokazać że jego 1.5 w gazie daje rade. a te k***y za nim siu koguta

:amused:

mutant

2014-03-04, 23:15
Życzę temu ch*jowi aby kiedyś murzyn go gwałcił a patrol który został do niego skierowany jechał przepisowo bo np. zepsuły im się koguty na tylnej szybie, bo być może tak było w tym przypadku.

meier

2014-03-04, 23:22
tylko ze koleś zgłosił sprawę jako karną a nie jako wykroczenie. I dlatego panowie policjanci nie dostali kary, bo to nie było przestępstwo tylko wykroczenie;p

mevar1111

2014-03-04, 23:28
Przecież to jest policja. Jak mieliby działać jak stali by w korkach, szukali godzinę miejsca do zaparkowania. Mają większe prawa, żeby móc nas chronić

BongmanFannajtinajn

2014-03-04, 23:36
Ten sam paragraf działa jak jakiś pajac Cię nagra na drodze. Na jakiej podstawie mieli ustalić cokolwiek? Na podstawie niewyraźnego filmu? Jak się film w radiowozie zadnie albo zburaczy to też nie dostaniesz mandatu...