18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant z poczuciem humoru

ĸuń • 2011-12-24, 12:47
"na youtube można wrzucić"


WhyMe?

2011-12-24, 21:11
Cytat:

Gliniane misiaczki nie mają wpływu na wysokość punkcików, a jedynie na wysokość kwoty do zapłaty, oczywiście w granicach jaki przewiduje taryfikator.



Wiem że nie mają ale niech do ch*ja nie stoją i nie łapią :-P

Zarentha

2011-12-25, 00:04
@BongMan

Jak każdy człowiek na tej stronie?

Ranger

2011-12-25, 09:50
@BongMan

pie**olenie to tutaj rzeczywiście jest, ale wychodzi ono spod twoich palców. Zwyczajnie dorabiasz sobie ideologię, żeby usprawiedliwić łamanie prawa. A ja tylko chciałem ci pokazać, że idąc twoim tokiem myślenia zawsze ktoś może się poczuć skrzywdzony przez ''jakiegoś głupiego ch*ja z ministerstwa''.
A nadmierna prędkość może doprowadzić do tego, że sądzony będziesz za czyn niemalże równorzędny do gwałtu z pobiciem - mianowicie spowodowanie czyjejś śmierci.

''Dura Lex Sed Lex'' - twarde prawo, ale prawo. Jak ci się ono nie podoba to nie łam go i nie narzekaj, jak byle gimnazjalny gówniarz tylko weź sprawy w swoje ręce i zapie**alaj do ministerstwa to prawo zmienić.

omgwtflol

2011-12-25, 10:10
BongMan napisał/a:

Policjant też człowiek :)


To wlecz się 40km/h po prostej i gładkiej drodze, w ładną pogodę przy maksymalnej widoczności, bo jakiś głupi ch*j postawił tam znak ograniczenie do 40km/h tylko po to żeby dać kolegom z drogówki zarobić...


Wierz mi że ludzie z drogówki i ci, którzy stawiają znaki nie są kolegami.

Aikenlól

2011-12-25, 14:39
co do filmu to lolsy dobre tam maja ;D, a co do tematu w komentarzach to tak sie składa że panowie w białych czapkach są jednymi z najbardziej użytecznych i przydatnych policjantów jakich możemy spotkać w tych czasach. W 100% oczywiscie zalezy na kogo trafimy, ale fakt faktem jest taki że panowie od drogówki są imho najwazniejszymi policjantami w tym momencie w kraju i nie zmieni tego to czy dostałeś ostatnio 200zł za przekroczenie prędkości, czy nie, jeśli dostałeś od policjanta z drogówki, to wierz mi że na to zasłużyłeś

BongMan

2011-12-25, 16:36
Ranger, nie mów mi o toku myślenia, bo porównałeś przekroczenie prędkości do gwałtu z ciężkim pobiciem. Samo to dowodzi, że jesteś głupi jak kilo gwoździ a jedyny samochód który kiedykolwiek "prowadziłeś" to chyba resorak, więc gówno wiesz. Każdy kierowca ci powie, że ograniczenia prędkości w niektórych miejscach to absurd. Zresztą nie będę z tobą dyskutował bo widzę jesteś jakimś fanatykiem, który zapewne głosował na tego małego, sterowanego radiem z Torunia i pewnie byś powsadzał ludzi do obozów koncentracyjnych za przekroczenie prędkości albo przejście przez ulicę na czerwonym świetle...

Ranger

2011-12-25, 17:22
Cytat:

Ranger, nie mów mi o toku myślenia, bo porównałeś przekroczenie prędkości do gwałtu z ciężkim pobiciem. Samo to dowodzi, że jesteś głupi jak kilo gwoździ a jedyny samochód który kiedykolwiek "prowadziłeś" to chyba resorak, więc gówno wiesz.



Oczywiście ty jesteś alfą i omegą, bo potrafisz pie**olić na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia... Tak, jak mówiłem - tobie może przeszkadzać jeden absurdalny przepis, gwałcicielowi będzie przeszkadzał drugi. Nie rozumiesz tej prostej analogii to znaczy, że zwyczajnie jesteś małym polskim frajerkiem, który usprawiedliwia swoje łamanie prawa ''każdym kierowcą''.

Cytat:

Każdy kierowca ci powie, że ograniczenia prędkości w niektórych miejscach to absurd.



Gówno mnie obchodzi, co mi powie każdy kierowca. Każdy kierowca może mieć wpływ na zmianę prawa, ale zamiast coś zrobić w tym kierunku to woli przekroczyć prędkość i usprawiedliwiać to ''ch*jem z ministerstwa'' albo ''każdym kierowcą''. Czasem jednak brawura kończy się tragicznie i w sądzie takie argumenty nie przechodzą.

Cytat:

Zresztą nie będę z tobą dyskutował bo widzę jesteś jakimś fanatykiem, który zapewne głosował na tego małego, sterowanego radiem z Torunia i pewnie byś powsadzał ludzi do obozów koncentracyjnych za przekroczenie prędkości albo przejście przez ulicę na czerwonym świetle...



Rany, jaki ty jesteś głupi... Jasne, popieram Rydzyka i jem z ręki Tuskowi, a przy okazji wpadam sobie trollować na sadistic w temacie o kobietach z ku*asami. Niestety, tak już bywa, że jak idiocie skończą się argumenty to zaczyna się generalizowanie i lekceważenie. Aczkolwiek wybaczam ci, bo o tym nauczał Jezus :lol:

drutek

2012-01-09, 23:03
Wyj***ł kły jakby to on gryzł.