18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant w Wiezieniu !!!

dino666 • 2012-04-03, 15:21
Pałkarz w celi :idzwch*j:

!Timon

2012-04-04, 00:15
Zj***ł facet sprawę i poszedł siedzieć. Co do pseudokiboli - nie wiem jak jest teraz ale jak byłem nastolatkiem to u mnie w mieście można było dostać wpie**ol od typów którzy byli za drużyną piłkarską jak się powiedziało, że jest się za żużlem/siatą. Nikt mi nie powie, że to środowisko ma do końca poukładane. Trenuje boks - nie mam pretensji jak na sparingu wpie**ol dostanę bo to na moje życzenie. Tak samo tutaj - chcesz robić z siebie chojraka i JP na 100%? Licz się z tym, że oberwiesz z różnym skutkiem.

Dzoshu

2012-04-04, 00:25
Powinni mu medal dać a nie zamykać.

sorra18

2012-04-04, 00:29
Macie nadupcone w glowkach mam ziomali kiBICow cracovi legi i paru innych, ja mam w pile wyj***ne ze strony ustawek potrzeby wypie**olenia komus w imie zajebistosci i chwaly druzyny ktora daje dupy na bojsku. No ale mniejsza z tym. Co chce przekazac to wiem jak oni maja w glowach, sa wporzo pogadasz tak dalej ziomki zajebiste. Ale co do ich stosunku do obcych kibicowania i dawaniu w imie urojonych wartosci wpie**ol to powiem ze maja naj***ne. Kumpel potrafi podejsc do kolesia w stanie podchmielenia lub nie i mu zapodac tekst typu na ch*j sie i tp i td. I wyjebac jak koles sie nieskuli i nie podda. Wiec ja sie pytam czego wy k***a chcecie nie bedzie sie tepic takich asocjalnych i aspolecznych zachowan to 13 w wieku 20 po malych ulepszeniach koksem i sterydami bedzie j***nym ogrem od ktorego dostaniesz wpie**ol za to ze dotleniasz sie z tego samego powietrza co on. I moi drodzy terminatorzy co macie zrobic jak jestescie sami przeciwko dwóm ogrom. Tak ja wiem ze spuszczacie im wpie**ol po czym oddajecie na nich mocz. Ale ja wole odpuścić bo jestem za mlody zeby zapie**alac w temblaku albo na wozku. A te pojeby nie mysla czy cie uszkodza, oklep dostac to ch*j ale kose lub bejsbolem to juz inna bajka to nie jest k***a smalvile ze klark kent przyjmuje wszystko na klate i idzie dalej.

Boa_

2012-04-04, 00:55
!@ Ksio

"niech go tam zr*chają i zatłuką na śmierć za tego 13latka

trzeba było isc do normalnej pracy to by sie nie musiał użerać z kibolami"


Gdyby kazdy mial takie podejscie jak Ty gosciu to nie było by policjantów bo by sie bali odpowiedzialnosci, strazakow, bo by sie bali ognia, albo lekarzy bo by sie bali ze im ktos na stole zginie!
odpowiedzialnosc jest w kazdym zawodzie , będziesz zbierał grzyby w lesie i trafisz na niewypał powojenny i też Ci napisze ze trzeba bylo do normalnego sklepu isc...

zalosne

juki

2012-04-04, 01:28
Ten z zezem to musi byc tepiony przez kolegow, jak graja w karty.

mietekpodnietek

2012-04-04, 01:39
k***a ale tak brawurowej akcji pod sam koniec to się nie spodziewałem.

Mateusz_stg

2012-04-04, 08:56
Areszt Śledczy w Starogardzie Gdańskim.

sebnysa

2012-04-04, 09:02
Co za tempe sztuki z tych co plują na tego policjanta.
Zrobił wszystko co miał zrobić, a gnoje po 13 lat się nie pie**olą bo wymigują się tym że są niepełnoletni i robią rozpie**ol większy niż normalni kibole, bo czują się bezkarni.
Bardzo dobrze zrobił, i gada też nie głupio.
Pozatym pewnie nie poszedł tam po to żeby zabić, tylko był w pracy.
A ten zjeb powyżej co pisze że mógł iść na inny zawód to jest dopiero frajer pompka..

jawamen

2012-04-04, 09:58
"Ty nie masz sumienia jestes jak Diabeł " co za tym !!!!!

macleod

2012-04-04, 10:18
sebnysa napisał/a:

Co za tempe sztuki z tych co plują na tego policjanta.
Zrobił wszystko co miał zrobić, a gnoje po 13 lat się nie pie**olą bo wymigują się tym że są niepełnoletni i robią rozpie**ol większy niż normalni kibole, bo czują się bezkarni.
Bardzo dobrze zrobił, i gada też nie głupio.
Pozatym pewnie nie poszedł tam po to żeby zabić, tylko był w pracy.
A ten zjeb powyżej co pisze że mógł iść na inny zawód to jest dopiero frajer pompka..



Po pierwsze - nie było tam żadnej rozróby tylko grupa kibiców przeszła na czerwonym świetle. Więc to żadna sytuacja nadzwyczajna nie była...
Po drugie - ja też bym zrozumiał gdyby walnął wychowawczo tego chłopaka w nogi/korpus, ale zaj***ć komuś pałką w głowę tak, żeby rozj***ć komuś mózg to sorry ale to to trochę wykracza za kompetencje bycia policjantem...
Po trzecie gada nie głupio?? - ciekawe jak ty byś przyjął tłumaczenie jakby kierowca śmieciarki ci powiedział że przejechał ci syna, tylko on cię nie przeprosi bo nie wie czy to on, a poza tym on był w pracy...

Walczyć z chuligaństwem - tak. Napie**alać wszystkich kibiców - nie. Bo właśnie takie sytuację nakręcają środowisko do jeszcze większej agresji przeciw sobie i koło się zamyka.

Zresztą odnoszę wrażenie, ze policji tak naprawdę wcale nie zależy, żeby ten problem rozwiązać. Jakby skończyły się te wszystkie obstawy meczów, wyjazdów itp itd, to nagle mogłoby się okazać, że połowa prewencji jest zbędna. A nawet policja nie jest na tyle głupia żeby sama się pracy pozbywać.

Kurgiel

2012-04-04, 10:21
i po co mu zegarek ? śpieszy mu sie gdzieś ?; )

Su...........cz

2012-04-04, 10:48
Policjant miał pecha, jakby teraz to zabił, dostałby awans ;)

pr...........as

2012-04-04, 12:03
ale bym się resocjalizował z nimi :]

Dusz

2012-04-04, 13:49
@kamyk nie pie**ol, mam wyj***ne na reale, barcelony czy inne gówna. Kibicuje aktywnie swojemu klubowi z 3 ligi i jest mi z tym dobrze. Kibice się tłuką ale nikt postronny nie cierpi na tym. I skończcie pie**olić jacy to kibice są źli, jak się na jakiś temat gówno wie to się nie odzywa.