18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant na Bali to ma życie...

masabitumiczna • 2013-04-04, 17:53
Reportaż Holenderski, ale rozmowy po angielsku.

sz...........bu

2013-04-04, 19:19
ja chcę tam mieszkać

Szalej

2013-04-04, 23:30
Holenderski to zj***ny jezyk

Arthamel

2013-04-04, 23:41
Wszystko ładnie, konkretnie, jak człowiek z człowiekiem. Piwo.

alfLeso

2013-04-04, 23:48
Przepiękna wyspa

sadycho205

2013-04-04, 23:49
nienawidze tych j***nyhc sk***ysynskich brudnych podstepnych gnojkow! nie jedzcie do indonezji islamskiej k***iszonowskiej glosnej k***inory

domage

2013-04-04, 23:50
Coś mi się wydaje że ten gliniarz już tam nie pracuje :(

cerastes

2013-04-05, 00:13
da się ? da... trzeba tylko chcieć..

bilokusik1

2013-04-05, 00:34
ściema i ch*j dobranoc :)

mercury2010

2013-04-05, 02:01
Drogi Panie Sadycho205 nie wiem czy byłeś w Indonezji czy nie, ale odrazu ci powiem jak jest. W szczególności na Bali jest to bardzo bezpieczna wyspa, ludność lokalna to przemili ludzie, którzy traktują turystów jak swoich, są ich zródłem utrzymania i robią wszystko by im się nic nie stało. Co do Muzułmanów grzecznościowo powiem ze za nimi bardzo nie przepadam, lecz znowu wspomnę ci drogi sadolku muzułmanie w Indonezji to nie ci sami co widzisz w naszej pięknej UE czy w Iranie, Iraku. Afganistanie etc... Przejdź się ulicami Jakarty, Kuta na bali nie spotkasz ludzi ubranych w burki, może sporadycznie jakiś przemknie. Dodam jeszcze że wyznawców Katolicyzmu jest też dosyć sporo, a w szczególności na Bali ,również sporo jest tam wyznawców Buddyzmu i Hinduizmu który przeważa na tej pięknej rajskiej wyspie na której miałem okazję być. Jeśli chodzi o incydent na bali z 2002 roku powiem tyle nie zrobili tego ludzie z stamtąd, wiem bo rozmawiałem o tym z ludźmi i byli tym wstrząśnięci ze ktoś mógłby dokonać czegoś takiego, byłem tam rok po zamachach... w hotelu obok... reasumując ... poczytaj o czymś zanim coś skomentujesz.... a najlepiej wyjdź z pokoju i zobacz świat jakim jest naprawdę.

Ne...........es

2013-04-05, 04:10
I nie rozumiem po co to nagrywa? Tez bym sie z policjantem piwa napil! A co do sadycho205 a kto cie k***o polaczku zaj***ny w ogole chce w za granica? k***a lecisz do innego kraju i masz jeszcze szczelnosc miec pretensje. Wyjdz czasem na dwor a nie siedzisz caly dzien na sadolu i ogladasz filmiki o muzulmanskich fanatykach -.- chrzescijanscy fanatycy sa k***a gorsi

sadycho205

2013-04-05, 10:51
Drogi Panie mercury2010, otoz nie masz pan racji, na wstepie o zamachach z bali w 2002, wlasnie ze zrobili to ludzie stamtad byli to indonezyjczycy z alqaidy, indoktrynowani przez agresywne odlamy blednie interpretowanego koranu, wiem bo bylem kilkakrotnie na bali i jawie i wiem ze czlonka ktory wspolodpowiedzialny byl za zamachy wytropiono i zabito na jawie wschodniej w batu tak jak binladenka, wyspa bali tak jak wszystkie indonezyjskie kurorty, moze i jest ladna, ale indonezyjczycy sa mili bo im placisz, a przy kazdej sposobnosci na targu w sklepie w barze, szukaja tylko okazji jak wycycka z ciebie jak najwiecej kasy wiec nie mow mi ze sa mili bo wiem jak jest, wiec nie mow mi ze mam cos poczytac bo wiem bylem i widzialem

irbis056

2013-04-05, 16:16
Sadycho205 gadasz głupoty. Chyba po prostu byłeś dla nich zbyt wyraźnym "białym", który nie umie sie cieszyć z ich obecności. Jak spoglądasz na nich jak na gówno to oni Ci tym samym odpłacają. Byłem tam 3 razy i za każdym razem żałowałem jeszcze bardziej, że musze wyjeżdzać... Idź człowieku dalej oglądać rozjeżdzające ludzi samochody i srające sobie do mord laseczki...

Bali to piękna wyspa, martwię się tylko, że w końcu zostanie zniszczona, przez chciwych amerykańców, rusków i inne bogate nacje, które jadą wydawac dolary a nie poznać świetnych miłych ludzi, takich jak ten policjant...

cranberrypie

2013-04-05, 20:46
co to za Samurai w 0:14 ?? - chce go!