18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant jedzie na biebera

CrazyEdek • 2014-01-24, 09:07
dobrze prawi


Lemon19

2014-01-24, 17:18
mlkv napisał/a:

zazdrości mu bo sam jest j***nym psem, którego nikt nie lubi, i pewnie wychował dzieci na j***nych darmozjadów, gdy bieber zarobił tyle, że mógłby kupić jego jego rodzine, i zapłaciłby tylko tym co ma w kieszeni, a laski na jego widok robią tak :





j***ny cepie, te 11 latki nazywasz laskami?
pie**olony pedofil.

mikEWrona

2014-01-24, 17:25
to nie jest zaden policjant...

janekl125

2014-01-24, 17:28
Gdybym miał tyle hajsu, też bym jeździł wypożyczonym albo swoim ferrari, ćpał i pił przy tym + r*chał modelki, więc nie mam do niego żalu

piterek098

2014-01-24, 18:00
to takie prawdziwe :-? pewnie facet uczciwie haruje , a takie gówno które się dorobi na jakiś pierdołach a nie na ciężkiej pracy fizycznej czy umysłowej nie ma znaczenia czy to biber czy ktokolwiek inny zarobi w rok więcej niż on zobaczy przez całe życie. w tym momencie 1% najbogatszych ludzi na świecie posiada taki majątek jak 3,5 mld ludzi najbiednieszych , coś jest nie tak prawda ? nie dziwie się że ma ból dupy bo też mnie skręca w środku jak widze jakiegoś beznadziejnego niedoedukowanego frajera w tv który pie**oli jakieś farmazony i ma tyle że nie wie co z tym robić.

ejdzbikej

2014-01-24, 18:03
wyj***ne mam na justyne, ale ten kolo przegial pale. Zazdrosny looser majacy zal do calego swiata w tym i biebera ze jest pie**olonym looserem, ciekawe czy ma polskie korzenie :amused:

konował

2014-01-24, 18:03
pie**olcie o nim dalej, wlasnie przez takich pie**olonych ulomow jak ten pan z filmu on stal sie tak slawny.

rapid166

2014-01-24, 18:23
kolo sie wk***ia dlatego ze za bieberem jest cała masa ludzi ( w sensie no k***a typ wygląda jak ciota spiewa jak ciota i wgl jest uosobieniem antymęskości a tyle ludu rzuciłoby sie za nim w ogień) i ogólnie ze hołdując takiemu debilizmowi zmierzamy ku zagładzie gatunkowej...
i nie pie**olcie ze chodzi tylko o zazdrość.. to naturalna rzecz, w p*zdu taką mamy naturę ze jak jedn ma to drugi by mu zabrał, choćby dla zasady..

himek123

2014-01-24, 18:51
kto to jest ten biber??

raaistlin

2014-01-24, 19:10
Po czym Ty k***a wnioskujesz, że to pałkarz? Po niebieskiej koszuli? No rzeczywiście k***a.

soho

2014-01-24, 19:20
Tutaj ten sam "policjant" :kawa:


Zielonek92

2014-01-24, 19:29
Pierwszy raz zgodzę sie z policjantem Fuck Justin Bimber !

dram09

2014-01-24, 19:44
Przecież to jest młody Robert De Niro! :D

St...........on

2014-01-24, 20:56
Ale gównoburza!! hahah tylko o co ? o Justynę Bimber, która jest ostatnim kastratem?

Najwięcej mają do powiedzenia Ci co nie znaja jego przesłości!

Wiecie skąd ma tyle kasy? Bo jest pompowaną gwiazdą przez media i sponsorów ot co!
Gość był zwykłym szczeniakiem z ulicy , tyle że ma kobiecą urodę i to tłumaczy całą magię zauroczonych nastolatek i niedorozwiniętych nastolatków. Czy ktoś z was słyszał jak on śpiewa na żywo? To żenada , ja lepiej zaśpiewam "Sokoły" po pijaku niż on bez studia i korektorów audio. Nawet teksty mu pisza więc ja się pytam co to za gwiazda co nie umie śpiewać (na żywo, bo w studio to każdy pieknie zaśpiewa) a tym bardziej pisać tekstów do własnych piosenek, nie mówiac już o ścieżce dzwiękowej... Dziękuję dobranoc.

Co najwyżej celebryta

Do napinaczy co go tak bronią> Kasa. Kasę można zarobić , sam mam 3 auta i własny dom (zaznaczając że mam dopiero 28 lat) i się z tym nie obnoszę i nie szpanuję, nie wzucam tutaj fotek, bo cenie ludzi i ich uczucia i wiem że komuś mogłoby być przykro a szpan majatkiem to atut idioty.

P.S. I nie , nie zaj***łem tego co mam, nie dostałem, poprostu zarobiłem "własną krwawicą"(starsi uzytownicy rozumieją pojecie a młodszych olewam za brak kultury i wyczucia taktu) na obczyźnie, bo miałem ambicję, ale nasz "piękny kraj" nie pozwolił mi ich zrealizować.