18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Policjant incognito

krzycho109zgl • 2014-05-05, 18:26
Naczelnik wydziału śledczego mówi do jednego ze swoich podwładnych:
- Słuchaj, Szymaniak. Jedziesz na Lazurowe Wybrzeże zbierać informacje o planowanym przerzucie narkotyków. Twoja historia jest taka: jesteś milionerem, masz piękną żonę, właśnie kupiliście willę na Lazurowym Wybrzeżu i pod pozorem zdobywania znajomości organizujecie wystawne przyjęcia i zapraszacie bogatych gości. Masz wkupić się w łaski lokalnych mafiozów i przekazywać nam informacje. Chwileczkę... Tu naczelnik podnosi słuchawkę i wybiera numer swojej sekretarki:
- Pani Marysiu, jak stoimy z walutą?
Odkłada słuchawkę:
- Szymaniak, historia się odrobinę zmienia: jesteś niewidomym żebrakiem...
:lodowka:





szukałem-nie znalazłem

Domiel

2014-05-05, 23:35
Ty pie**ol się z tym kawałem. Doj***łaś się do nazwiska czy co? Chyba jakiś poznaniak nie źle tobie w p*zdę wstawił, a teraz wylewasz żale, suczo .
j***na internetowa prujdupa.

Catacombe

2014-05-05, 23:37
Domiel napisał/a:

Ty pie**ol się z tym kawałem. Doj***łaś się do nazwiska czy co? Chyba jakiś poznaniak nie źle tobie w p*zdę wstawił, a teraz wylewasz żale, suczo .
j***na internetowa prujdupa.



Ale o ch*j ci chodzi? :-|

raistpol

2014-05-05, 23:37
@Domiel

Szymaniak wszczym ryj, jesteś gluchoniemym zebrakiem, pyrko

irish

2014-05-05, 23:57
juz mielismy takiego jednego ktory tak dziala. nazywal sie "agent tomek" i teraz jest poslem.

Leouch

2014-05-06, 00:39
kiedys juz to slayszalem :D

KorkyTaczer

2014-05-06, 09:48
wszystko ok ale co w tym sadystycznego? Komus sie strony poj***ly

kovacić

2014-05-06, 09:58
KorkyTaczer - Tak, bo to jest wyjątek, zobacz, że jest teraz wszystko wrzucane, mimo iż jest to mieszane z błotem, ktoś wrzuci skrót meczu z piłki nożnej - idzie seria, że pedalstwo (bo jakby inaczej), napie**alanka kibiców - ("bydło"), w końcu ostatnio była perełka w postaci wideo jak jakiś kacap pedała na dworcu tłucze to płacz "niehonorowo" "co za gówno".. pie**olę, tutaj idealnie pasuje "polakowi nie dogodzisz.."

Krab-Seba

2014-05-06, 17:07
A co w tym sadystycznego? :idzwch*j: I czemu moje szlachetne nazwisko miesza z blotem? :cumshot:

Kooneer

2014-05-07, 16:23
Btw. było w Angorze