18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Policja

terro79 • 2015-07-22, 16:31
Taka historyjka z moich okolic. Obrazująca poziom Policji.

Funkcjonariuszka policji w Garwolinie (woj. mazowieckie), podejrzana o kradzież w galerii handlowej, została zwolniona ze służby. To decyzja jej przełożonych.

Według relacji jednego ze świadków, w kasie ekspedientka zwróciła uwagę, że kobieta nie wyłożyła dwóch produktów. Okazało się, że druga ekspedientka przeglądała zapis monitoringu i w ten sposób zobaczyła, że kobieta wcześniej schowała kosmetyki do torebki. Policja na miejscu zabezpieczyła zapis monitoringu.

Dochodzenie policji wykazało, że 26-letnia kobieta jest też podejrzana o kradzież w tym samym sklepie dwa dni wcześniej. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to około 140 zł.

Kobieta pracowała w policji niecałe dwa lata.

link

Przypominam że to ta sama Komenda w której Policjanci, popili sobie na służbie, był ten temat kilka miesięcy temu.

I jeszcze jedna historyjka, opowiedziana mi przez mojego brata której ''bohaterami'' są Garwolińscy Policjanci. Wrzucam w spojlerze.

spoiler

slig01

2015-07-23, 13:46
No tak a jak by to był murarz to by świadczyło o poziomie murarzy w tym kraju. Gimbaza walcząca policja zła bo nie daje pić brofca w parku a ja bede robił co chce bo jestem wolny JP 100% albo 50 bo się trochę boje mamy tylko buk nas morze sondzić.

Ten post za to świetnie pokazuje kto korzysta z tego portalu. Gnoje, wszędzie gnoje.

terro79

2015-07-23, 14:04
@up all
Ale wy wszyscy k***a głupi jesteście. Napisałem o 3 zdarzeniach a nie 1 to po pierwsze. Po 2 nigdzie nie oceniłem Policji tylko napisałem że zatrudniają nieodpowiednich ludzi. Szczególnie jak widzi się 2 blondynki, które nie są w stanie wykonać prostych czynności. A co dopiero np. zatrzymanie uzbrojonego człowieka. Patrole mieszane itp. to nie jest dobre.

Niektórym to widzę że trzeba dokładnie tłumaczyć, więc dobrze: lubię policjantów, można sobie pogadać z chłopakami, pośmiać się. Nigdy nie miałem żadnych problemów, nie dostałem nawet nigdy mandatu. Zawsze dało się pogadać, pożartować i nie wypisywali mandatu za jakieś głupoty. A dużo tego mogło być :-D Więc nie wiem w czym problem i walka z Policją ? Napisze się że zrobili coś źle i od razu: ''walka z Policją, JP na 100%'' jebnijcie się w głowy.

slig01 akurat murarze to zły przykład bo nie znam, takiego który nie pije :-)

Loaloa

2015-07-23, 14:52
polactwo kradnie. Umundurowane polactwo kradnie i świadome swojej bezkarności robi to na bezczelnego. Włąśnie "Kowalski z kamerą" to często jedyny powód, dla którego komendant decyduje się na wyrzucenie z pracy policjanta - złodzieja. Bo Kowalski pobiegnie ze swoimi rewelacjami do lokalnych mediów, bo się zrobi smród i nie będzie można przebimbać paru lat do emerytury na ciepłym stołku.

Jedyną nadzieją dla sk***iałego kraiku rządzonego przez kler i kolesi jest rodząca się świadomość obywatelska. W bólach, często obierająca karykaturalne formy, ale jednak się rodzi.

RyszardSatan

2015-07-23, 16:02
Dobrze że w tym lesie się nie zapinali w ty.m radiowozie. Chociaz Kto wie moze się zmęczyli i poszli w kimono.

dawidogracz

2015-07-23, 16:54
terro79 napisał/a:

Szczególnie jak widzi się 2 blondynki, które nie są w stanie wykonać prostych czynności. A co dopiero np. zatrzymanie uzbrojonego człowieka. Patrole mieszane itp. to nie jest dobre.


W policji nie zatrudnia się speców od wszystkiego i jakbyś poczytał trochę ustawy to zobaczyłbyś, że w razie, gdyby funkcjonariusze potrzebowali pomocy, to inni mają obowiązek im pomóc, tak więc funkcjonariuszki zachowały się jak najbardziej w porządku wzywając do pomocy innych. Nigdzie nie ma takich, co znają się na wszystkim.

Loaloa napisał/a:

Umundurowane polactwo kradnie i świadome swojej bezkarności robi to na bezczelnego. Włąśnie "Kowalski z kamerą" to często jedyny powód, dla którego komendant decyduje się na wyrzucenie z pracy policjanta - złodzieja.


zdziwiłbyś się ilu funkcjonariuszy traci pracę z powodu kradzieży, ale i innych przestępstw. Generalnie praktycznie zawsze, gdy funkcjonariusz jest podejrzany o popełnienie przestępstwa zostaje zawieszony na okres do roku czasu - będąc wyłącznie podejrzanym! Jeśli zostaje uznany winnym - nawet nie musi być skazany - traci pracę
WIĘC PROSZĘ WSZYSTKICH ŻEBY NIE pie**olILI ZNAWCY, że wiedzą wszystko o tym, jak to wewnątrz wygląda bo k***a nikt nie będzie do telewizji leciał z każdym zwolnieniem funkcjonariusza żeby tylko pokazać jaka to jest praworządna formacja. Funkcjonariusz to taki sam Kowalski jak Wy, i nikt nie będzie trąbił na całą Polskę o tym, że jechał po pijaku, albo ukradł w sklepie perfumy za 100zł.


edit1.
pracowała niecałe dwa lata, więc nie skończyła nawet okresu służby przygotowawczej, w której to właśnie się określa przydatność funkcjonariusza do służby - najwyraźniej nie była stworzona do pracy w Policji

Kosmodysk

2015-07-23, 19:16
Historia brata ma drugi dno- policjanci po dobrym seksie zapalili papierosa i komara przycieli :-D