18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja vs złodzieje auta

Adek1507 • 2014-04-24, 11:48
Goście chcieli ukraść samochód. Przeszkodził im policjant w cywilu. Dwa trupy. :dead:


JesusChytrus

2014-04-24, 18:11
Wam chyba do łbów nie przyszło dowiedzieć się jaka jest skala niesłusznych zatrzymań i używania broni...

Promek

2014-04-24, 18:36
i prawidlowo kazdy j***ny zlodziej, ktory zeruje na pieniadzach badz dobytku drugiego, pracujacego goscia powinien dostac 2 ostrzegawcze strzaly w klate i jeden dla pewnosci, ze uslyszal w potylice!

chudy179

2014-04-24, 20:51
Mesjach napisał/a:

Zabijając ich za samochód stał się takim samym zbirem...


Zapytam wprost. Po żołniersku. Co ty k***a pie**olisz?

JesusChytrus

2014-04-24, 22:41
Co ja pie**olę? Już wyjaśniam: otóż złodzieje (akurat nie ci) zazwyczaj zabijają swoje ofiary żeby zdobyć mienie. W tym oraz innych tego typu przypadkach policjant/ofiara kradzieży itp. zabija złodzieja żeby zachować mienie. Oprócz kosmetycznej różnicy między próbą odebrania wozu a zachowaniem wozu mamy do czynienia z takim samym gnojstwem - zabójstwo z powodu samochodu. Rozumiesz już?

Kodii

2014-04-24, 23:05
Jak dla mnie dalej walisz smuty. Jakby tych dwóch strzałów nie oddał sam mógłby pare dostać. Idąc twoim tokiem - i co porządny człowiek, stróż prawa ma ginąć za samochód i to jeszcze nie własny? Słusznie postąpił.

JesusChytrus

2014-04-25, 00:16
Jasne prawiczku, musiał ich ostrzelać inaczej jego by to spotkało gadaj zdrów...

antropoid

2014-04-25, 00:59
Cytat:

Co ja pie**olę? Już wyjaśniam: otóż złodzieje (akurat nie ci) zazwyczaj zabijają swoje ofiary żeby zdobyć mienie. W tym oraz innych tego typu przypadkach policjant/ofiara kradzieży itp. zabija złodzieja żeby zachować mienie. Oprócz kosmetycznej różnicy między próbą odebrania wozu a zachowaniem wozu mamy do czynienia z takim samym gnojstwem - zabójstwo z powodu samochodu. Rozumiesz już?



Mamy tu do czynienia z zastrzeleniem 2 uzbrojonych napastników łamiących prawo. Co w tym ciężkiego do zrozumienia? Ja rozumiem że teraz taka moda żeby być p*zdą, no ale bez przesady... czy musisz być p*zda bezrozumną ?

a_kazik

2014-04-25, 02:11
A mi ostatnio podj***li samochód :( najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdy emocje opadną i przyjeżdża policja, widzisz te ich gęby... wiesz, że auta już nie odzyskasz :(

radziuxd

2014-04-25, 07:14
antropoid napisał/a:



Mamy tu do czynienia z zastrzeleniem 2 uzbrojonych napastników łamiących prawo. Co w tym ciężkiego do zrozumienia? Ja rozumiem że teraz taka moda żeby być p*zdą, no ale bez przesady... czy musisz być p*zda bezrozumną ?

Rozj***łeś go elegancko, ale raczej nie ma co się łudzić, dalej będzie brnął w swoje ch*jowe teorie. Myślę, że sam podpie**ala rowery z kapiszonami w ręku.

JesusChytrus

2014-04-25, 12:35
Tak rozj***ł mnie na całego. Kolejny miszcz śniętej riposty :mrgreen:
Uważasz że łamanie prawa w postaci kradzieży usprawiedliwia zabójstwo? A Holocaust to propaganda co nie...

SharpSe

2014-04-25, 16:49
Drapieżnik stał się ofiarą. Piękne.

Lelum_Polelum223

2014-04-25, 20:22
Mesjach napisał/a:

Tak rozj***ł mnie na całego. Kolejny miszcz śniętej riposty :mrgreen:
Uważasz że łamanie prawa w postaci kradzieży usprawiedliwia zabójstwo? A Holocaust to propaganda co nie...



Ty to jakiś poj***ny jesteś? Wszyscy Ci tłumaczą że odwalono dwóch napastników z BRONIĄ w ręku.

antropoid

2014-05-07, 00:33
Cytat:

Tak rozj***ł mnie na całego. Kolejny miszcz śniętej riposty :mrgreen:
Uważasz że łamanie prawa w postaci kradzieży usprawiedliwia zabójstwo? A Holocaust to propaganda co nie...



Jeśli nie było innej możliwości powstrzymania ich w tej chwili to tak, tak uważam.

A) Są uzbrojeni i łamią prawo, ergo są niebezpieczni. Rozumiem że policjant pewien ich powstrzymywać gołymi rekami wg ciebie?

B) Dokonują przestępstwa, nie poddają się na widok uzbrojonego funkcjonariusza. Gdyby policja działała z twoją logiką, nie byłoby sensu jej istnienia. Wystarczyłoby nie odpowiadać na wezwanie funkcjonariusza i nie może już on nic ci zrobić ( broni nie użyje ).

C) Osobą inicjującą agresje ( zabór mienia ) są w tym wypadku uzbrojeni napastnicy. Konsekwencje wynikające z inicjacji agresji są więc logiczne z ich winy, a nie z winy osoby odpowiadającej na agresje (obrońca). Co więcej, funkcjonariusz jest tu de facto nie człowiekiem, a narzędziem społeczeństwa ( na co się godzi ) które egzekwuje ogólnie ustalone normy i prawa u osób które nie chcą ich egzekwować z własnej woli.

A propo Holokaustu, nie wiem czym cie napie**alali w łeb w dzieciństwie jeśli dla ciebie twierdzenie ze można zabić uzbrojonych napastników jeśli nie ma innych możliwości jest równoznaczne z zaprzeczaniu historii.