18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja stosuje represje wobec działaczy Nowej Prawicy

_............._ • 2013-04-28, 19:56
Osobiście jestem zniesmaczony zachowaniem policji i takim nadużywaniem władzy przez mundurowych. Ostatnia afera ze strażą miejską w Toruniu to przy tym nic.



I potem się te prawicowe gimbusy dziwią, że nikt ich nie traktuje poważnie :homer:

Film pochodzi z oficjalnego kanału podlaskiej Nowej Prawicy, więc to nie prowokacja lewaków.

lepussy

2013-04-28, 20:33
Nawet zwykłych Januszów nie potrafią poskromić i zamknąć się w odpowiedniej chwili, nie mówiąc już o tych śmiesznych oskarżeniach w nadużywaniu władzy. To jak oni chcą się starać o elektorat u normalnych mundurowych? ... :idzwch*j:

Radysh

2013-04-28, 20:48
Skopali ci ryj? Nie? To w jaki k***a sposób naruszyli prawo? To, że sprawdzili co macie w aucie?
To ich psi obowiązek.

rurkowiec

2013-04-29, 10:06
W sumie gówno tu jest pokazane, jesteś gówniarzem a po co pyskujesz do policjanta, żadnego nadużycia z ich strony tu nie widzę. sądzę, że jakbyś współpracował to by ciebie spisali i puścili. z ostatniego ujęcia wynika, że po prostu pilnowali porządku bo szła inna demonstracja. nie znam się na prawie ale są jakieś przepisy na zgromadzenia, demonstracje itp, których trzeba po prostu przestrzegać. też jestem za knp ale trochę słaba propaganda ;-)

Koniec Świata

2013-04-29, 20:24
Prawie zamordowali głównego nowego prawicowca.


PA...........SM

2013-05-01, 02:45
Niby prawicowiec a wygląda jak męska dz**ka :) Ahhhhh te bujne długie włosy, tylko pakować takiemu w kakao i ładować ku*asa do ryja :) Amen