18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja mobilizuje się na 11 listopada

polik95 • 2013-11-11, 00:42
Poj***ło już ich do końca

I kolejny filmik:

tepad.no

2013-11-11, 14:42
coooraz bliżej święta, coooraz bliżej świeta :D

d3bo

2013-11-11, 15:09
z całego województwa sie zjechali ;)

Qrcio

2013-11-11, 15:15
Nie zapominajcie, ze dzisiaj rozpoczyna sie szczyt klimatyczny i bedzie w Warszawie troche szych ze świata.

Kapitan Cena

2013-11-11, 15:36
Bardzo dobrze robią, im więcej policji pilnuje hołoty tym lepiej. Pod pojęciem patriotyzm nie kryje się ogólnopolski rozpie**ol jak sobie to wyobraża większość krzykaczy w tym temacie.
A radiowozy jada na sygnale bo mają taki obowiązek w przypadku poruszania się w konwoju, ale lepiej ponarzekać, że prowokują.. Dobrze, że w ogóle wolno policji sie po drogach poruszać bez prowokowania kogokolwiek..

loleks42

2013-11-11, 15:50
najlepsze sa te p*zdy jak tylko widza syreny to od razu PANIKA i zastanawiaja sie ile tu trzeba jechac i czy mozna wyprzedzic
ja bierdole

Matikens

2013-11-11, 16:13
Jeśli twierdzicie że to są "patrioci" to się niczym nie różnicie k***a od kozojebców bo tak samo jak oni macie braki w myśleniu. Policja jedzie tylko takich głąbów napie**alać a nie rodziny z dziećmi :homer:



kam332

2013-11-11, 17:48
cała pie**olona spółka, jak ja nie lubię jak taka banda debili twierdzi, że policja tam była niepotrzebna. Żeby nie było tam policji, to strach by było iść na ten marsz. Jak jechali w kolumnie to jechali 1 pasem, a nie jak jakiś ku*as z rządu 200 km/h przez miasto wszystkimi pasami

teken

2013-11-11, 17:48
Dobrze, że nie jestem patriotą i głęboko mam to, czy ktoś ma ból dupy o to, że został nazwany faszystą. Jedna wielka szopka jak dla mnie.

Imie_jego_44

2013-11-11, 18:20
To właśnie POlicja ponosi winę za te nieliczne incydenty!!! ponoć widziano ich jak podpalali tęczę i samochód.
To oni zaczeli prowokować i dziwią się reakcji obronnej a później rozwiązali marsz by mieć wymówkę to wyżywania się na patriotach.
Boją się nas, pokazaliśmy, że jesteśmy siłą z którą należy się liczyć i która zmieni ten kraj na lepsze!!!
Chwała Wielkiej Polsce!!!

Kozar

2013-11-11, 18:27
No i co się okazało, że jeszcze za mało się zorganizowali no to "narodowe" bydło!!!

tranzystor

2013-11-11, 19:24
Imie_jego_44 napisał/a:

To właśnie POlicja ponosi winę za te nieliczne incydenty!!! ponoć widziano ich jak podpalali tęczę i samochód.
To oni zaczeli prowokować i dziwią się reakcji obronnej a później rozwiązali marsz by mieć wymówkę to wyżywania się na patriotach.
Boją się nas, pokazaliśmy, że jesteśmy siłą z którą należy się liczyć i która zmieni ten kraj na lepsze!!!
Chwała Wielkiej Polsce!!!



Pomyliłeś leki, czy przedawkowałeś? A może warto odwiedzić psychiatrę i poprosić o zmianę?

The.prophecy

2013-11-11, 20:04
Alley napisał/a:

Potem się dziwić się, że są zamieszki na 11nastego listopada jak tu taka wielka PROWOKACJA przejeżdża i demonstruje swoją siłę.



Dostałbyś w mordę to byś płakał "gdzie była policja jak cię bili".

kiwaz

2013-11-11, 21:16
Drodzy sadole.Auto należało do lewaka.Niszczony dom ,to Squat!
Nie pie**olcie,że narodowcy napie**alają w "normalnych ludzi",skoro wasze źródło informacji to telewizja tuska i tvp.

WinterWolf

2013-11-11, 21:38
Debile i kretyni... Oczywiscie wszyscy na marszu sa kulturalnymi patriotami i mysla tylko o tym zeby przejsc spokojnie przez miasto z transparentami i flagami i zaspiewac hymn. a Policja przeciez ich atakuje wyciaga na sile, to dzieki niej robia sie zamieszki. popie**oleni wszysscy k***a jestescie i macie gowno we lbie.. to k***a proste jest ze jak tak ikordon gliniazy przejedzie to wiekszosc osob zrezygnuje z zamieszek bo oczywistym jest to ze na taki marsz nie ida tylko patrioci ale tez popie**olency ktorzy chca sie tylko ponapie**alac i rozjebac wszystko co maja na drodze... gdyby nie policja, to byscie sie bali z domu wychodzic a drzwi podpieralibyscie szafa zeby taki pojeb jeden z drugim wam nie wszedl i nie pozacinal albo gorzej. Ponadto powinni nak***iac jeszcze ostra amunicja do takich debili a nie gumowymi palkami...

fazi121

2013-11-12, 00:19
poj***ni czy z policji?