18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Police - news - 07.10.2014

gramwto2014 • 2014-10-07, 23:42

prawidłowe postępowanie policji w usa, polecam podgłosić dźwięk :D

źródło: Youtube dla CBS NEWS

Kv...........ft

2014-10-08, 10:54
winter napisał/a:

I tak oto przyzwoici murzyni płacą cenę za uczynki nieprzyzwoitych. Z tego co wiem większość przestępstw w USA popełnia mniejszość afroamerykańska, a że jeden do drugiego podobny to łapią jak leci.



To już nawet nie to. Dialog z policjantem zatrzymanego białego wygląda tak:
- Dzień dobry panie władzo, co jest celem zatrzymania?
- Dzień dobry. Jechał pan 35 mil na godzine przy ograniczeniu do 30, muszę wypisać panu mandat.
- Dobrze panie władzo, przepraszam to się więcej nie powtórzy.
- Ok. W takim razie może pan jechać. Proszę uważać i miłego dnia.

Z czarnym wygląda trochę inaczej:
- Co do ch*ja?!
- Dzień dobry. Jechał pan 35 mil na godzine przy ograniczeniu do 30, muszę wypisać panu mandat.
- Co k***a? Chyba sobie jaja robisz!!!
- Proszę wysiąść z samochodu.
- Ni ch*ja nie wysiądę z samochodu. To rasizm!!! Brutalność policji
!!!
Po trzeciej z kolei prośbie dostaje pały na grzbiet i trafia do aresztu gdzie zasili statystyki policyjne kolejną pozycją o wiadomym kolorze skóry, podczas gdy biały już dawno dotarł na miejsce i odpoczywa.

Poza tym to że nie porzucił dziecka jak jego ziomkowie zazwyczaj robią, nie znaczy od razu że jest porządny. Koleś mógł np. handlować crackiem pod podstawówką swojej córki. :diabel:

Pa...........li

2014-10-08, 12:07
no i dobrze że w Polsce nie ma podstaw prawnych do takich działań,
tak jak Korwin mówił (nie jest to mój autorytet ale z wieloma poglądami się zgadzam)
zatrzymanie prewencyjne to zamach na wolność obywatelską
widać że koleś nic nie zrobił i ch*j wie dlaczego się do niego czepili, on k***a kierowcą nie był
i ch*j że smoluch, część pojebów wyżej się cieszy że na świecie są poj***ne instytucje jak Policja które "trzymają za mordę" nie złodziei i bandytów tylko zwykłych obywateli którzy często są 1000 razy uczciwsi niż standardowy policjant
i k***a darujcie sobie ze komentarze że pójdę na policję jak mnie okradną, bo puentą jest to że właśnie od przestępstw jest policja a nie od kontrolowania ludzi i wybijania szyb w samochodach jak bandyci jacyś

Vaa

2014-10-08, 12:18
No niestety w policji inteligentne osobniki awansują wyżej do innych wydziałów, te które odstają inteligencją, a raczej jej brakami zostają na niższym szczeblu. Dlatego też takie akcje mają miejsce i dlatego nie zawsze policja stoi na STRAŻY prawa...

janlew

2014-10-08, 12:30
Fakt, zatrzymanie prewencyjne to kurewstwo. A policja w Polsce nie powinna mieć więcej uprawnień, bo to zwykłe pachołki opresyjnego państwa pomocne przy dojeżdżaniu ludzi za byle co, na dzień dzisiejszy to nie są ludzie służący obywatelom. Polacy powinni mieć broń i radzić sobie sami z hołotą, bo policja się nie sprawdza. k***a na 100 osób niemcy maja 30szt. broni, a Polacy 1szt.

Pa...........li

2014-10-08, 12:33


no proszę k***a, pełny filmik pod tym linkiem
i okazuje się że smoluch podał swoje informacje do sprawdzenia w bazie (współpracował) + z tego co typiara mówiła przez telefon to zamawiała inny oddział policji bo ci wyciągnęli broń kiedy z tyłu jest dwójka małych dzieci...

w tym przypadku policjant cierpi na niedoj***nie i syndrom RAMBO k***a, j***ć tych konkretnych policjantów na 100%
zresztą, całą sytuacja jest nagrana we Wrześniu wiec autor z dupy sobie wyciągnął 7.10.2014...
a od tego czasu murzyny już wywalczyli pieniądze za niedoj***nie policjanta, tyle w temacie

trzeci41

2014-10-08, 12:42
i to jest policja , napewno coś zrobił byłem w stanach 5 razy po pół roku i jedynie co miałem z policją stycznośc to powiedziała mi grzecznie czy mógł bym się przesunąć ( była parada a ja wyszłem za barierki na chwilke aby zdjęcie zrobić . mam siostre która tam mieszka i też nigdy w życiu nie miała problemów. tak samo nie ma czegoś takiego jak drogówka nie zatrzymią cię puki nie popełnisz przestępstwa /wykroczenia. lub wiadomo jak kogoś szukają więc j***ć polską policje !

bujak81

2014-10-08, 12:48
bardzo... k***a... dobrze.
czarni mają wjątkowo wyj***ne podejście do stosowania się do bardzo prostych czynności nakazanych rzez policję - proszę dokumenty, proszę wyjść etc. czy to takie trudne? chciał zaistnieś w świecie YT to zaistniał

Ec...........on

2014-10-08, 13:09
j***ni znawcy którzy nie wiedzą nawet czym jest zatrzymanie prewencyjne. Uczcie się tłuki:

Zgodnie z art. 15 ust. 1 pkt 3 ustawy o Policji funkcjonariusze mają prawo zatrzymać osobę stwarzającą w sposób oczywisty i bezpośredni zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, a także dla mienia. Jest to zatrzymanie prewencyjne (porządkowe) i nie ma znaczenia, czy w danym momencie zachowanie zatrzymywanej osoby ma cechy czynu zabronionego. Policjant może zatrzymać taką osobę, jeżeli uzna, że inne środki są nieskuteczne lub bezcelowe.

Np. Gościu trzeźwy demoluje ławki i nic innego nie da się z nim zrobić - a te niszczenie mienia to wykroczenie.

Więc wsadźcie sobie w dupę wypowiedzi, że Policja nie powinna mieć prawa zatrzymywać prewencyjnie.

grudawwk

2014-10-08, 13:12
hhahah zwała z tych murzynów w usa, największa gangsta a jak co do czego to robią z siebie pokrzywdzone p*zdy

Pa...........li

2014-10-08, 13:24
Echelon,
k***a, nie wiem jak wy tam na komisariacie mówicie na bezpodstawne zatrzymania do kontroli, a terminy sobie zostaw dla siebie i twoich kolegów bo chyba tylko wy to czytacie,
zamiast się wymądrzać to byś napisał jak nazywa się to o czym mówimy w takim razie,

a w dupę, to poproś swojego "partnera" z posterunku żeby ci wsadził pałkę, prewencyjnie, żebyś już się nie wymądrzał na forum

Ec...........on

2014-10-08, 14:43
@Weź ustawy i poczytaj jeśli potrafisz - tylko jeszcze będziesz musiał je zrozumieć ;) I skoro nie wiesz jak coś się nazywa i czemu służy to po ch*j się wypowiadasz? Chcesz zabłysnąć brakiem wiedzy? Nie udało ci się. I jeszcze pie**oli, że policja coś gościowi płaci - informacje chyba zbierasz na pudelek.pl

A w tym przypadku można użyć śpb w celu wyegzekwowania wymaganego prawem zachowania i pokonania biernego oporu ;)

PS. Posterunków już nie ma od dawna frustracie.

złychuj

2014-10-08, 14:54
W Poznaniu zlikwidowano ośrodek szkolenia policji. Oznacza to, że na ulice wypuszczają funkcjonariuszy, którzy nie znają prawa, nie potrafią strzelać, nie potrafią k***a nic. W dodatku co drugi wygląda na upośledzonego psycho-ruchowo. Kiedy obserwuje młodych mundurowych na ulicach, już nie boje się, że ktoś im spuści wpie**ol. Obawiam się że ktoś ich wyr*cha i zapłodni na patrolu. Władza ma w dupie nasze bezpieczeństwo. Co innego jest ze służbami, które nakładają kary pieniężne. Do patrolowania autostrady dostali nowe porszaki. ITD mają sprzęt że aż oko bieleje. Tylko kiedy idziesz zgłosić przestępstwo na swoją lokalną komendę możesz zobaczyć prawdziwą nędze finansową i intelektualną.

Ec...........on

2014-10-08, 14:58
złych*j napisał/a:

W Poznaniu zlikwidowano ośrodek szkolenia policji. Oznacza to, że na ulice wypuszczają funkcjonariuszy, którzy nie znają prawa, nie potrafią strzelać, nie potrafią k***a nic.



Szkół Policji w Polsce jest 5 i każdy przed wyjściem na patrol odbębnia szkolenie minimum 6-cio miesięczne. Kolejny który plecie bzdury.