18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polewka z chrześijanizmu

xgregor • 2011-03-14, 11:31
Jeżeli jesteś zapalonym chrześcijaninem - nie oglądaj !!!


BÃ...........³g

2011-03-14, 20:06
W Polszy ostatnio paru studentów poszło siedzieć, za podobną paradę.
Jeden przebrał się za papieża, 3 innych biegło w garniturach obok jego cabrio.
Uraziło to uczucia religijne jakoś.
Co do filmiku, orgazmu nie ma.

ras7a

2011-03-14, 23:47
poza fajerwerkiem i tym porsche co stoi na skrzyżowaniu to nuda w ch*j. tak szczerze. :-?

Rh...........ox

2011-03-14, 23:50
Bóg napisał/a:

W Polszy ostatnio paru studentów poszło siedzieć, za podobną paradę.
Jeden przebrał się za papieża, 3 innych biegło w garniturach obok jego cabrio.
Uraziło to uczucia religijne jakoś.
Co do filmiku, orgazmu nie ma.



Nie wiedziałem że poszli siedzieć

http://www.sadistic.pl/studio-40-procent-papa-mobile-vt67419.htm

Samilo

2011-03-15, 00:20
Ja myślałem że będą kogoś do krzyża przybijać Oo

soqu1

2011-03-15, 01:03
Obraza jest wtedy, kiedy ktoś nabija się z Jezusa, a nie jak ma polewkę z kościoła. Co innego ksiądz pedofil, materialista, alkoholik albo jeszcze inny degenerat, a co innego chamskie kawały o Jezusie, który jeśli nawet dla większości ludzi był człowiekiem, to powiedz szczerze... co tak naprawdę masz mu do zarzucenia? Nie było nikogo w historii ludzkości, kto miał większy wpływ na tworzenie się bezpiecznego i cywilizowanego świata. I niech nikt nie pie**oli o wyprawach krzyżowych, stosach itp., bo to nie jest dzieło Jezusa, ani jego prawdziwych naśladowców.
A Katalonia jest w Hiszpani ale to szczegół.

Ca...........er

2011-03-15, 13:21
SÅ‚owo na niedzielÄ™ do autora:
Twoja "inteligientna, chrześcijanizmowa" wypowiedź na mój temat świadczy jedynie o tym, że filmik ten jest szczytem możliwości twojej inteligencji i zdolności pojmowania świata, bo nawet ze zrozumieniem czytać nie potrafisz. Trochę mnie dziwi, że taki "ajnsztajn" jak ty nie leży plackiem w kościele i nie buli na tacę, ale może nawet taka działalność jest dla ciebie zbyt wzniosła, więc ograniczyłeś się do zaśmiecania serwisu durnymi filmami i obrażania innych. Z przykrością muszę oświecić Cię, że lepsze wrażenie zrobisz na NK, może przy odrobinie szczęścia stworzysz arcydzieło, które znajdzie poklask na ratemypoo.com
I nie wierzę w taką fikcję, a pracuję nocą. Z resztą wydaje mi się, że i tak pisałeś do własnej matki.

BÃ...........³g

2011-03-15, 16:14
Rhox napisał/a:

Nie wiedziałem że poszli siedzieć



W sumie zazwyczaj kończy się na przeprosinach, a historia ma zasłyszana.
Tak czy tak, obraza uczuć religijnych powinna być karana co najwyżej pracą społeczną.
Zresztą, chrześcijanie winni wybaczać chyba, prawda? ;)

Rh...........ox

2011-03-15, 18:20
Bóg napisał/a:

Zresztą, chrześcijanie winni wybaczać chyba, prawda? ;)



Teoria a praktyka. Boże, wskaż im dobrą drogę...

kowal77

2011-03-15, 20:12
Ja nie rozumiem o co tym kretynom chodzi. Jakaś moda na wyśmiewanie się z religii? Zresztą to nawet nie jest wyśmiewanie. Grupa ludzi, którzy zamiast się uczyć tańczą w strojach księży, papieża itd, na siłę próbująca być alternatywna i inna niż cała grupa społeczna. "Jestem taki alternatywny, katolicyzm to dobre dla staruszków, ja jestem modniejszy". A na koniec powiem, nie. Nie jestem katolikiem, ale jakiś k***a szacunek do religii mam.

sensi

2011-03-16, 10:00
Justin Bieber napisał/a:

Protestantem, czy np. BaptystÄ…, .



no ta, faktycznie.

Janusz~

2011-03-16, 11:32
sensymiliana napisał/a:



no ta, faktycznie.



Ale, że co? Teraz uraziłem Twoje odczucia religijne?

sensi

2011-03-16, 11:50
baptyści to odłam protestantów.

.:...........:.

2011-03-16, 11:57
sensymiliana napisał/a:

protestantów



To ci co krzyża itp. bronią, tak?

sensi

2011-03-16, 12:02
coś w tym stylu, ale nie do końca.

Janusz~

2011-03-16, 12:05
sensymiliana, A i jedni i drudzy są chrześcijanami. Generalnie chodziło mi o to, że dla autora tematu chrześcijanie i katolicy to jedno i to samo.