18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polecana przez rasistów?

ellsworth • 2013-11-04, 17:57

Na taki obrazek się natknąłem na pewnej znanej i lubianej stronie. ;-)
Może fejk, ale znając Polskę to całkiem możliwe, że jednak prawdziwe. Jeśli jednak fejk to poniżej macie 100% prawdziwą historię sprzed bodaj 6 lat o "najprostRZej drodze do sukcesu" wg. AGH. W takich historiach zawsze najbardziej zdumiewające jest to, że ktoś przecież taki plakat musi wymyślić, ktoś zaprojektować, ktoś zatwierdzić, ktoś wydrukować, ktoś zawiesić i nikt nie zauważa oczywistego błędu...

Bociek

2013-11-05, 02:08
jako grafik stwierdzam że to zazwyczaj ja tworze zatwierdzam bla bla bla i mało kiedy ktoś coś później sprawdza, rzucą okiem, "jest ok" i już

maksym_gorki

2013-11-05, 02:14
cancerous napisał/a:

obrzerny


Nie żebym się czepiał, ale sz->rz to przypadłość wszystkich grafików?

starawojta

2013-11-05, 03:09
Szkoda, że nie za 6,66 ;)

cancerous

2013-11-05, 09:21
maksym_gorki napisał/a:


Nie żebym się czepiał, ale sz->rz to przypadłość wszystkich grafików?



wyłapał j***ny ;) leci piwko :)

Armstrong

2013-11-05, 11:41
Ten wagon z "najprostrzą" drogą do sukcesu stoi tam nie dłużej niż 4 lata :P Wiem, bo jak studiowałem to go postawili a dopiero co skończyłem i uprzedzając niektórych nie, nie studiowałem tam dłużej niż powinienem (a szkoda)...

K***a da się tutaj edytować komentarze?
Chciałem jeszcze powiedzieć, że Hemoglobina24 nie masz racji bo jak w google wyszukasz sobie ten wagon to widać jak jeszcze przed postawieniem go w jego docelowym miejscu ma ten sam plakat niestety z tym samym błędem :-/ mam nadzieję, że wydział humanistyczny na AGH nie pozwoli więcej na takie wpadki :D

Aaaa to tak się edytuje :D trochę techniki i się człowiek gubi...

=CAMEL=

2013-11-05, 19:20
Potwierdzam, Armstrong, i błąd rzeczywiście nie jest sphotoshopiony