18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak w czeluściach internetu

KaL • 2012-12-16, 22:35
Też się zgubiłem, ale napotkałem na ślady swoich :mrgreen:

Re...........ms

2012-12-17, 10:25
pewnie sam to napisałeś.

TheByQ

2012-12-17, 13:38
Ta, i czekał jeden dzień w jaskini obok aż komentarz dojrzeje.

rusofil

2012-12-17, 17:15
Ja jebie, jaką wiochę robią Polacy w necie. To jest tak żałosne, że aż wstyd.

teken

2012-12-17, 17:25
Dobrze, że podkreslone, o bym nie ogarnął, który to swojak.

di...........os

2012-12-17, 17:59
Wiochę robią? Żałosne?


Masz manie prześladowczą, rusofilu. Albo przekonanie, że cały świat zna biegle język polski.

rusofil

2012-12-17, 18:16
dionizodoros napisał/a:

Wiochę robią? Żałosne?


Masz manie prześladowczą, rusofilu. Albo przekonanie, że cały świat zna biegle język polski.



No właśnie nie zna. Dlatego na stronach międzynarodowych powinno się pisać jednym z uniwersalnych języków, np. po angielsku.

di...........os

2012-12-17, 18:38
Czyli Rosjanie Również wiochę robią?


Nie zmienia jednak to faktu, że nadal nie rozumiem, czemu ktokolwiek bądź miałby się wstydzić tego, że nie przestrzega twoich reguł komentowania na stronach międzynarodowych.

isotop

2012-12-17, 20:08
Uważacie, że komentarze na YouTube bogato okraszane słowem "k***a", oraz spam w gatunku "Polska przejmuje ten filmik" to powody do dumy? Tu nie chodzi o używanie swojego rodzimego języka, ale o to jak nasi zacni internauci robią w komentarzach na takim choćby YT burdel.

Potem wielkie zdziwienie, że śmieją się z "polaczków-cwaniaczków", bo pewnie wczoraj w tej Polszy podłączyli im internet i wlecieli czym prędzej w swoich obsranych gumiakach... Jak już mamy pozostawiać po sobie jakieś wrażenie, to może wypadałoby zostawić pozytywne?

rusofil

2012-12-17, 20:16
dionizodoros napisał/a:

Czyli Rosjanie Również wiochę robią?


Nie zmienia jednak to faktu, że nadal nie rozumiem, czemu ktokolwiek bądź miałby się wstydzić tego, że nie przestrzega twoich reguł komentowania na stronach międzynarodowych.



Wiochę robi ktokolwiek, kto na międzynarodowych stronach pisze nie po angielsku (bo to jednak angielski jest traktowany jako najważniejszy język do komunikacji międzypaństwowej).

Policeman

2012-12-17, 20:38
k***a, naprawdę to nie jest suchar, brawo moderatorzy, tekst jakich miliony na yt, k***a rzekłem!