18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak też potrafi - dubstep dance

Feragas • 2012-07-08, 15:41
Taniec dubstep w wykonaniu red & green z Katowic. Dobrze im jak na chwilę obecną :)


ja...........91

2012-07-09, 11:48
Na slasku wiecznie tak szaro ?

PawełGM

2012-07-09, 12:39
orzechccc napisał/a:


DUBSTEP 4EVER!





Pokemony? Mario? Ktoś właśnie rozj***ł mi dzieciństwo srapstepowym gównem. :samobojstwo:

lg0r

2012-07-09, 12:40
dubstepu jest od sk***ysyna, ale znaleźć coś, czego NAPRAWDĘ można posłuchać, jest jak na lekarstwo. A to jest kompletnie ch*jowe.

Candem

2012-07-09, 13:44
Ogolnie rzecz biorac, to ich taniec nie pasuje do muzyki.
Poporstu kolesie tancza jakby do innej piosenki..
Mozna by rzec... ze sa daleko za murzynami ;)

Keleth

2012-07-09, 14:11
za co pytam za co
Katowice to fajne miasto a że was jeszcze ziemia nosi

Jackyll

2012-07-09, 15:20
mrlewy96 napisał/a:

Jednej rzeczy nie rozumiem. Cokolwiek pojawi się związanego z konkretnym typem muzyki jest hejtowane. Techno - złe, dubstep - złe, rap/hip-hop - złe, pop - złe, metal - złe. Czego więc ci wszyscy hejterzy słuchają? Discopolo?



Hejterzy nie słuchają, hejterzy piszą, że coś jest ch*jowe :-D

KARAKOL

2012-07-09, 15:43
ale hipster

Sacree

2012-07-09, 16:40
Tyle prostackich komentarzy pod jednym filmikiem. Niesamowite. Mam nadzieję że w przyszłości takie osoby będą namierzane [mam namyśli oczywiście wszystkich hejterów muzycznych jak i od używek czy innych
pierdół (nawiązując do innych filmików) ] Po namierzeniu dane osoby będą utylizowane jak śmieci, w celu wyzbycia się ch*jowych genów i zapobiegania by przyszłe pokolenia ich nie odziedziczyły. Coś czuje że jakiś czas po takiej praktyce, świat byłby lepszy :)

kicaj2d4b

2012-07-09, 18:22
Kiedys to co oni robią to nazywało sie naśladowanie robota a teraz... Brak słow

djwozik

2012-07-09, 18:56
Dubstep, niektóre fajne kawałki, ja lubię.
Kolesie ... mnie to bardziej kojaży się z electric boogie, choć pewnie wiele ćwiczyli to jeszcze dużo pracy. Czerwony lepiej tańczy. Ten utwór wolę w innej wersji.

TheByQ

2012-07-10, 01:41
A gdyby sąsiad z góry remont robił to by taki słuchacz dupstepu przeklinał w/w sąsiada i jego przodków 30 pokoleń wstecz.

Sacree napisał/a:

Tyle prostackich komentarzy pod jednym filmikiem. Niesamowite. Mam nadzieję że w przyszłości takie osoby będą namierzane [mam namyśli oczywiście wszystkich hejterów muzycznych jak i od używek czy innych
pierdół (nawiązując do innych filmików) ] Po namierzeniu dane osoby będą utylizowane jak śmieci, w celu wyzbycia się ch*jowych genów i zapobiegania by przyszłe pokolenia ich nie odziedziczyły. Coś czuje że jakiś czas po takiej praktyce, świat byłby lepszy :)



Przepraszam k***a bardzo że wyrażam swoją opinię na temat twojego ulubionego gatunku muzyczno-remontowego. Przecież tylko genetyczne niedojeby, psychopaci, pedofile i sk***ysyny mordujący własne matki piszą że coś im się nie podoba bo jest ch*jowe, gdyż brzmi jak remont u 30 sąsiadów na raz.



BTW Czy tylko mnie po pierwszej minucie zaczął łeb napie**alać?

Sacree

2012-07-10, 15:25
TheByQ napisał/a:

A gdyby sąsiad z góry remont robił to by taki słuchacz dupstepu przeklinał w/w sąsiada i jego przodków 30 pokoleń wstecz.



Przepraszam k***a bardzo że wyrażam swoją opinię na temat twojego ulubionego gatunku muzyczno-remontowego. Przecież tylko genetyczne niedojeby, psychopaci, pedofile i sk***ysyny mordujący własne matki piszą że coś im się nie podoba bo jest ch*jowe, gdyż brzmi jak remont u 30 sąsiadów na raz.



BTW Czy tylko mnie po pierwszej minucie zaczął łeb napie**alać?



Czyżbyś nie odróżniał obrażania czyjegoś gustu, z wyrażaniem opinii? W moim przypadku słuchania dubstepu przypada 1 utwór na 450 innych. Rzadko mi się podoba, ale jednak czasem podoba. Więc nie uraża mnie sam fakt że hejtujesz dubstep , tylko to że w ogóle hejtujesz , pie**olisz głupoty, najczęściej nie znając się na czymś lub po prostu coś co jest inne niż Twoje musi być gorsze (to że pisze w jednej osobie , nie znaczy że pisze teraz akurat do Ciebie). Ogólnie po prostu uraża mnie obrażanie innych na podstawie własnych wartości.

TheByQ

2012-07-10, 17:33
Nikt nie mówi że masz ch*jowy gust słuchając dubstepu. Mówią że dubstep jest ch*jowy. Po drugie primo, mówiłem że nazwanie czegoś ch*jowym, a hejt, to trzy różne rzeczy. Fakt faktem czasem spotkam się z dubstepem który mi się spodoba, ale większość brzmi jak napad padaczki u operatora młota pneumatycznego. I nie wk***ia mnie dubstep i jego słuchacze, ale pie**olenie jak to wszyscy go hejtują, bo mówią że im się nie podoba i specjalnie klikają łapki w dół na youtube. Tak samo mnie wk***ia pie**olenie graczy BF3 jaki CoD jest ch*jowy bo jest mało realistyczny, nie można jeździć czołgami itp. a każdy kto mówi inaczej jest pie**olonym hejterem i fanboyem.

Cytat:

Czyżbyś nie odróżniał obrażania czyjegoś gustu, z wyrażaniem opinii?



Skoro ja obrażam twój gust mówiąc że jest ch*jowy, to ty obrażasz mój gust mówiąc że taki nie jest.

Sacree

2012-07-11, 14:13
Trochę źle sformułowałem post pisząc ciągle w jednej osobie do Ciebie, przez co niepotrzebnie to do siebie przyjąłeś... W sumie nie wiem czemu tak zrobiłem, ale chciałem napisać to ogólnie , pisząc o innych, a jakoś zrobiłem to na Twoim przykładzie. Więc za to mi wybacz. Co do gustów, jest jedno trafne powiedzenie: "O gustach się nie dyskutuje", co moim zdanie jest dobrze powiedziane.