18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak spinający dupę na yt.

PepsiQ • 2013-01-20, 10:57
tak się dzieje gdy twoim realnym światem staje się internet.


je...........ę

2013-01-21, 21:57
Ten ćwok chce zrobić szum w okół siebie, a wy dając piwa za to gówno,komentując ten syf,interesując się tym i wrzucając to pomagacie mu w tym,
Będzie tak samo jak z mamą madzi, każdy ma to w dupie ale musi skomentować,obejrzeć i podzielić się jakąś ch*jową wiedzą,nowinką o gównie tego typu.

Aż wstyd mi,że biorę w tym udział, gdybym był japońcem to pewnie popełniłbym sepuku ;)

johniewalker

2013-01-21, 21:57
ja pierdyyle :o akurat dzisiaj widziałem ten filmik na yt :o niesamowita hostoria :o

ds...........gr

2013-01-21, 22:00
@sanmaczek
oglądałeś do końca? :facepalm:

Sul94

2013-01-21, 22:01
Dorosły facet...

Dża

2013-01-21, 22:05
brylant1412 napisał/a:

chodzi dookoła jak wilk w klatce



Przyzwyczajenie z więziennego spacerniaka w Polsce.

Mr Dan

2013-01-21, 22:17
polishadam28 na sadisticu O.O nie wiem o co im chodzi w sumie i o co poszło, ale ten cały Adam miał już problemy z innymi YouTuberami -.-

jaromit

2013-01-21, 22:21
Ee a ja tam lubię oglądać jego filmy;D i ch*j

TenPanZLewej

2013-01-21, 22:38
Zlepek memów z "Polakiem"

konjo

2013-01-21, 23:06
garota napisał/a:

Prawdziwy Polski samiec któremu wydaje się że wszyscy się go przestraszą jak im powie że ich zbije. Oprócz tego że ewidentnie jest głupi, ma jeszcze strasznie brzydki ryj. Taki ziemniak ze skwarami popijany wódą. Nie żebym nie lubił takiego połączenia, ale sami wiecie o co chodzi..porównując przeciętnego faceta w Polsce do potraw, to tylko ziemniaki z tłuszczem i kluchy mi się kojarzą. Wiem że mnie zjedziecie, ale niestety większość facetów w Pl tak wygląda i to sobą reprezentuje. Dobrze że wspomniany AdBuster broni honor w kamerkach internetowych. Przez takich jak ten debil, kojarzą nas tak Polak=Ziemniak.



Tak k***a, tylko wygląd się liczy. Co komentarz to o wyglądzie. Sam masz jakieś kompleksy? Tylko ładna morda i dupa się liczą. Idź w ch*j. Gówno wiesz o co poszło, wszyscy gówno wiecie a negujecie jak idioci. To jest właśnie typowe zachowanie, "nie wiem o co chodzi - wsiur, wsiok, brzydki ryj, polaczek". Wątpię w ludzi...

burczy

2013-01-21, 23:44
Kto to?

Hippo

2013-01-22, 00:25
No po prostu prawdziwi wojownicy youtube, ja pie**ole :roll:

Krak

2013-01-22, 09:25
Są i dobre strony, sporo takiego bydła jest daleko stąd

garota

2013-01-22, 12:00
@konjo

Ale ja nie skomentowałem tylko wyglądu, widać że nie zrozumiałeś metafory :) On całym sobą jest ziemniakiem. Wygląd, sposób mówienia i wartości które przedstawia powodują że....resztę sobie dopisz. Dodam jednak że wygląd jest BAAARDZO ważny ponieważ po wyglądzie widać z kim masz do czynienia. Pewnie jak widzisz menela obsranego od pyska do ku*asa to myślisz sobie że wewnątrz jest pewnie fajnym człowiekiem. Ale jakie to ma znaczenia jak wali gównem i brudzi jak się go dotknie.