18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak potrafi

~Velture • 2024-03-16, 10:56
Cytat:

Awaria auta. To nie problem. Polak potrafi...
Panowie najprawdopodobniej, aby nie blokować skrzyżowania postanowili użyć koparki i przemieścić auto w dogodnie miejsce.
24.02.2024 Oława




dennissliwa

2024-03-16, 11:21
Wyobrazcie sobie gdyby to sie stalo jakims dziewczynom... :D

dancio1978

2024-03-16, 11:23
Zjechał bezpiecznie ze skrzyżowania, nikomu nie zagrażał. 2 kolesi raczej miałoby problem popchnąc taki zestaw.A tak zagrożenie zniwelowane i mozna czekac na pomoc.

SkoPio1

2024-03-16, 12:04
Wiecie, co jest lekko niepokojące?
Że takie sytuacje wywołują takie emocje.

Przecież to zwykłe użycie narzędzi do rozwiązania drobnego problemu.
Ani to geniusz, ani tytan intelektu - zwykły człowiek. Rozwiązał problem.
Nie. nie usiłuję mu ująć - twierdzę, że jeśli to tak dalej pójdzie, to wzorem tik-tłuka, pudelka i czy innych tego typu miejsc/stron/programów dla idiotów, na Sadolu będą FSZCZOMSAJOMCE filmy o treściach:

GENIUSZ! NIE MIAŁ ŁYŻECZKI, ZAMIESZAŁ HERBATĘ WIDELCEM!

ARCYGENIUSZ! NIE MIAŁ PROFESJONALNEGO DE_DY_KO_WA_NEGO NARZĘDZIA DO MIESZANIA FARBY, ZAMIESZAŁ PATYKIEM CZY DRUTEM UMOCOWANYM WE WKRĘTARCE!

MISTRZ! NIE MIAŁ ZIELONEJ FARBY, ZMIESZAŁ ŻÓŁTĄ Z NIEBIESKĄ!

Podobny mechanizm można zaobserwować w komentarzach filmów takiego kowala, co noże robi (Trolski? jakoś tak).
Bazyliony komentarzy, że CUD, gość wziął metal, rozgrzał go, potem kuł i wykuł nóż.
A przecież tak się robi noże - nie ma tam żadnej sensacji.
Taka ciekawostka, dziadek mi opowiadał, że widział proces zatrudniania pomocnika kowala, jeszcze przed II wojną światową, chłopak szukał pracy, kowal dał mu młotek, szczypce i hufnal i powiedział: zrób nóż. I chłopak zrobił - z lekka koślawy, gdyż nie miał doświadczenia, był zwykłym parobkiem rolnym szukającym lepszej pracy.
Nadal żadnej sensacji...


A tu (tzn. na jutubie) ludzie się ekscytują, że facet nie jest debilem i użył dostępnych narzędzi.
Aż przypomnieli mi ponurą (acz podaną w sposób zabawny) i powoli realizującą się wizję przyszłości...




darayavahus

2024-03-16, 12:24
Jak dla mnie spoko rozwiązanie. Czym siętu emocjonować? Baba by się rozryuczałą i zadzwoniłą po pomoc drogową.

psotny_fiutek

2024-03-16, 12:43
SkoPio1 napisał/a:

Aż przypomnieli mi ponurą (acz podaną w sposób zabawny) i powoli realizującą się wizję przyszłości...



Polecam kto nie oglądał, w latach produkcji tej komedii -śmieszny film. Teraz A.D 2024 - mroczna wizja przyszłości która z roku na rok przychodzi poprzez sp***olone społeczeństwo idiotów.

Polecam cały film.



DupaJasiu123

2024-03-16, 14:31
Możecie mi wytłumaczyć czy życie to pie**olona kreskówka?? Dlaczego spośród dziesiątek kilometrów które pewnie przejechali, auto zj***ło się akurat na tych kilku metrach??

Veni_Vidi

2024-03-16, 17:12
Znowu jutub. Nie ma już skąd kraść filmików ?

slupczanin

2024-03-16, 19:33
To pewnie ten sam co wiosłował koparką


TwójCzarnyPan

2024-03-17, 02:05
Po prostu zj***ło mu się auto i zepchnął je ze skrzyżowania najlepiej jak potrafił. Szacun mu się należy jak ch*j.

darknock

2024-03-17, 10:01
DupaJasiu123 napisał/a:

Możecie mi wytłumaczyć czy życie to pie**olona kreskówka?? Dlaczego spośród dziesiątek kilometrów które pewnie przejechali, auto zj***ło się akurat na tych kilku metrach??



Pewnie musiał zwolnić do skrzyżowania i przy ruszaniu zdechło i dlatego

Bul_od_bytu

2024-03-18, 00:54
Większość idiotów pewnie by pchała ten zestaw łapami zamiast skorzystać z dostępnych narzędzi.