18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak potrafi

notedhajted • 2014-03-13, 00:50
Generalnie chciałem sobie dorobić w soboty, poszedłem do zakładu kamieniarskiego gdzie wykonywaliśmy płyty betonowe i przy dolewaniu wody do betoniarki dostrzegłem bardzo ciekawy przedmiot służący jako lejek :D " ku pamięci " :D



[nie było bo własne,btw mój pierwszy temat więc jechać jak po bongmanie]

kenzol

2014-03-13, 10:15
"mój pierwszy temat"

Ile razy będą się jeszcze pojawiać te podpisy? Po ch*j to piszecie? Swoja drogą ja też jeszcze żadnego tematu nie wymyśliłem, a jestem już dość długo na sadolu, więc jak już coś wyślę, to też napiszę "wreszcie mój pierwszy temat, jechać po mnie jak po notedhajted".

terrrapeuta

2014-03-13, 11:07
już za samo 'promowanie' się na bongmanie, i ciśnięcie w podpisach filmów powinniście warny sypać.... to już k***a nudne jest!

LarryFoulke

2014-03-13, 13:30
10 komentarzy o czymś nie związanym z wrzutką i z 5 odnoszących się do obrazka.
Kiedyś regularnie odwiedzałem Sadistica (nie udzielając się przy tym za bardzo) głównie dla błyskotliwych komentarzy, które czasem były zabawniejsze od obrazków, filmów, kawałów tutaj prezentowanych. Jak każdy serwis, który przeżywa chwile większej popularności, tak i tutaj trzeba brodzić w szlamie i mule by wyłowić perełkę. Podobnie było z wcześniej odwiedzanymi przeze mnie serwisami - joemonster czy mistrzowie. Teraz większość zawartości czy to postów czy komentarzy odnosi się do tematów popularnych, na których łatwo się wybić - np. popularni użytkownicy tego serwisu, Ukraina, rasistowskie dowc**y (doceniam i takie, ale większość ostatnio pojawiających się ma niski poziom), generalizowanie i hiperbolizowanie zachowań islamistów, a do tego wszystkiego głównym celem jest doj***nie autorowi tematu, niezależnie od tego co wrzucił. Tutaj, np. bardzo ciekawe zdjęcie i zgodne z naturą sadistica, ale że nie popisał się gość z tym co umieścił w opisie to każdy musi mu pojechać, by poczuć się lepszym.
Gratulacje dla powyższych - wygraliście Internety.

kenzol

2014-03-13, 13:56
@LarryFoulke

No bo mogliby w końcu przestać dodawać te durne "to mój pierwszy temat". Widać, że każdego to irytuje, a autor myśli, że dzięki temu dopiskowi wyżebrze więcej piw. Powinni banować za takie coś.

maggie

2014-03-13, 15:46
niestety, poziom portalu kreują jego użytkownicy, 20 piw i byle co może być na głównej ;)

4h...........ch

2014-03-13, 15:50
Kurna, nie wiem o co chodzi autorowi. Jestem chrześcijaninem, ale to mnie nie rusza. Why? Bo to zwykła blacha z napisami, nic więcej. Nawet to poświęcone nie jest, a jakieś oburzenie tworzy. Zmarły nawet tego nie widział. Byłoby halo gdyby użyli czaszki do przelewania, ale kurna blachę?

endrju132

2014-03-13, 16:09
kim jest bongman ?

notedhajted

2014-03-13, 16:20
@4hitch
Bo to nie ma ruszać tylko bawić. Chodzi po pomysł użycia przedmiotu TA DA !!!

dawidogracz

2014-03-13, 18:17
k***a jak to możliwe, że to ma tyle piw? :D widać, że pierwszy raz nie tylko na sadisticu, ale i na budowie byłeś skoro Cię taki widok dziwi. Nic w tym ciekawego. ch*jowy temat

4h...........ch

2014-03-13, 18:53
@notedhajted Oj nie takie pomysły widziałem na budowie. Rzucanie łopatami z zaprawą? Nic nowego, zrzucanie pustej taczki z drugiego piętra na stare puchowe poduszki... normalka. Także co do tego mnie nie rusza. A pomysł chyba nie był przemyślany, stawiam bardziej że znaleźli to żelastwo i podłożyli a jak puścili wodę to się okazało co to jest.

MICHALANIOLDZIWKO

2014-03-13, 19:42
olewojciech napisał/a:

@MICHALANIOLdz**kO za to ty jesteś stary wyjadacz, pojechałeś, nie ma co


Wyj***ne mam na to.W zyciu nie pokusilbym sie na tekst "sory,to moj pierszy temat" czy jakies gowno o Bongmanie zeby sie wdrozyc w "sadolowy klimat" bo nie jaraja mnie takie frajerskie teksty.Jezeli Ciebie z kolei jaraja to Twoj problem, najlepiej wtedy sie po prostu nie odzywaj bo robisz z siebie blazna.

bania1212

2014-03-14, 00:35
A po fajrancie się pewnie w tej wannie wykąpałeś, żeby ci nie j***ło spod pachy.

wexors

2014-03-14, 21:45
endrju132 napisał/a:

kim jest bongman ?



tak w skrocie ?

Troll legenda, znany również pod pseudonimem "kozogłowy" czy jakoś tak, gość z dostojną krasnoludzką brodą i rownie dostojnym toporem ("true story" nawet kiedyś zdjęcie dodał ), kilka razy łapał bana, potem nawet raz mu go zdjeli na prośbę uzytkowników portalu. bo nam smutno było bez niego. Troll trollem ale "swój" a teraz to nie wiem co sie dzieje bo dawno mnie tu nie było. W sumie teraz połowa użytkowników sie zachowuje tak jak on. W sumie teraz połowa użytkowników sie zachowuje tak jak on ale widocznie teraz nie wykracza to po za kanon zachowań.