18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak potrafi

demz • 2013-06-21, 22:18
Cover instrumentalny utworu "Take a Look Around" Limp Bizkit, w wykonaniu naszego rodaka, Arka "Młodego" Bogaja.
Aż dziw mnie bierze, że tego tutaj nie było (abstrah*jąc od tego, że temat niesadystyczny), bo jest to chyba jeden z najlepszych coverów, jakie w życiu widziałem/słuchałem. Wszystko stworzone od podstaw, no i ta perka na keyboardzie, całość bardzo zbliżona do oryginału - moim zdaniem miazga. ;)


Kakushkin

2013-06-21, 23:47
Ogromny szacunek, aż żal mi się samego siebie robi, myśląc jak bardzo mam futerał z gitara zakurzony. :|

jaguar_master

2013-06-22, 01:15
Dobre. Bo Polskie !! SzacenUk ( Ali G)

cyther

2013-06-22, 01:17
Fajnie zapie**ala, ale bez Freda to ch*jem wali...Jakby Fred zapodawał głos, to byłoby piwo, a tak ch*j

oc...........an

2013-06-22, 01:36
Łapcie wykonany w podobnym stylu, ale robiony na żywo, a nie klejony, cover "Feel Good Inc."




Na ŻydoTube okrzyknięto to "najlepszym coverem Gorillaz". Tu zdania są podzielone, ale wysłuchać warto ;)

Finirael

2013-06-22, 01:37
Cover chyba nie ma na celu oryginalne odzwierciedlenie utworu, a własną interpretację... Czy się mylę?

AhTenAndy

2013-06-22, 02:10
Jestem w szoku, naprawde qrwa w szoku. Filmik jest najlepszym coverem limp bizkit jaki w życiu słyszałem. Perka mimo twardości brzmienia (artykulacji) gniecie czaszke, a przecież to jest keyboard! Co do filmiku dust devila to musze mu przyznać że to też świetny cover, mimo że zbudowany jest na looperze to czapki z głów bo ilość pracy włożona w ten projekt wprawia mnie w zdumienie. Jestem po szkole muzycznej w klasie saksofonu - niby podstawowy stopień , ale 4 lata spędzone na codziennych zajęciach czegoś uczą i powiem szczerze - ja nie wiem ile trzeba zapału i pracy by wykonać taki kawałek od początku do końca. Uczono mnie o improwizacji i akompaniamęcie, ale to mały lolo przy tym co robią Ci ludzie. Propsy jak stąd do Wa-wy.

... a żeby nie było za miło to ch*j Ci w czaszke bored, jak cie nie robi limp bizkit to na ch*ja wafla w ogóle klikasz na tego linka? Szukasz zabawy w komentach czy tak po prostu ci sie nudzi? życze ci żeby cie stado ciapatych pokochało zwierzęcą miłością.
Sorry, mam uczulenie na trolle.

dresimir

2013-06-22, 06:36
@DUST DEVIL

Na początku takie ch*j wie co, ale jak laska zaczyna śpiewać, to aż jaja skaczą.

Castius

2013-06-22, 08:01
@AhTenAndy- nie wiem k***a, do jakiej muzycznej Ty chodziłeś skoro uczyli Cię o "akompaniamęcie"

tus05

2013-06-22, 08:06
Za Limp Bizkit zawsze piwko :D

staszkowy

2013-06-22, 15:52
nie mozna bylo napisac ze mission impossible a nie jakies limpbizkity:>

tekkit

2013-06-22, 17:59
a gowno sie znacie... banal !!

AhTenAndy

2013-06-22, 17:59
Castius seriously? Tylko tyle zrozumiałeś z mojego wywodu? Nie ma co gadać mój błąd, no ale qrwa - jak widzisz pisałem to o 2 w nocy. W dodatku jak sam napisałeś jestem po szkole muzycznej , a nie polonistyce. Trzeba pisać dobrze ,nie kaleczyć naszego języka i tak też sie staram. Coś czuje że przydałaby Ci sie maść na ból dupy.