18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak pobity za biało czerwoną flagę!

Imie_jego_44 • 2014-01-21, 17:14
Nagonka prowadzona przez brytyjski rząd zaczyna zbierać żniwo!



"35 letni Polak został w miniony piątek pobity przez piętnastu pijanych Brytyjczyków. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Dagenham we wschodniej części Londynu. Atak miał podłoże szowinistyczne.

35`letni Polak został w miniony piątek pobity przez piętnastu pijanych Brytyjczyków. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Dagenham we wschodniej części Londynu. Atak miał podłoże szowinistyczne, a jego powodem był kask Polaka na którym znajdowała się biało-czerwona flaga oraz napis "POLAND".

10 stycznia około godziny 19.00 pod jednym z londyńskich pubów grupa kilkunastu Brytyjczyków napadła polskiego motocyklistę. Sprawcom będącym pod wpływem alkoholu przeszkadzał kask Polaka na którym znajdowała się naklejka z flagą oraz napisem "POLAND". Upust swojego niezadowolenia dali pobiciem naszego rodaka. 35`letni emigrant został zepchnięty z motocykla a następnie bity i kopany przez grupę około piętnastu osób. Poza samym napadem agresorzy zrobili Polakowi mnóstwo zdjęć, na których uwiecznili zarówno swoją ofiarę jak i jego motocykl.

Jak relacjonuje na forum polishbikers.com żona mężczyzny "(Mąż) Nie ma większych obrażeń ciała ani głowy, ponieważ sprawcom nie udało się zdjąć kasku a ochraniacze, dobrze wyposażona kurtka motocyklowa oraz spodnie chroniły przed mocniejszymi ciosami. Gdyby jednak udało im się ściągnąć kask podejrzewam, że nie skończyło by się to tak szczęśliwie. Podczas bicia niejednokrotnie słyszał jak ktoś z grupy atakujących krzyczał - Wracaj skąd przyjechałeś - wracaj do Polski!"

Mimo natychmiastowego złożenia zawiadomienia o dokonaniu przestępstwa, miejscowej policji nie udało się zatrzymać sprawców. Dopiero po nagłośnieniu sprawy w lokalnych mediach ta zaapelowała do świadków o pomoc w ustaleniu tożsamości i ujęciu bandytów.

ToR/narodowcy.net"

http://www.fronda.pl/a/polak-pobity-za-bialo-czerwona-flage,33617.html

magnat9

2014-01-22, 13:06
kochani sadole chyba nie pozwolimy żeby jebańcy z uk bili nas słowian apeluje żeby dojechać te ku*rwy i sprawić im namiastkę słowiańskiej siły co wy na to?

rondżeremi

2014-01-22, 13:07
magnat9 napisał/a:

kochani sadole chyba nie pozwolimy żeby jebańcy z uk bili nas słowian apeluje żeby dojechać te ku*rwy i sprawić im namiastkę słowiańskiej siły co wy na to?


a z lekcji dostaniesz zwolnienie? :-D

zbyszko z lublina

2014-01-22, 13:12
Zrozumcie jedno gamonie polaki w anglii to nawet gorzej jak cygany w polsze

karinawaw

2014-01-22, 13:16
Polacy są w większości zarazą dla Angoli. I nie ma się co dziwić jak wyjeżdżają tam takie tluki czasem. Dostało się podejrzewam niewinnemu i porządnemu obywatelowi, ale co poradzić.

Polak88

2014-01-22, 13:25
Boże,jak czytam niektóre komentarze to już wiem,dlaczego mamy taki burdel w kraju.Obrażacie Polaków za granicą,a sami nie znacie dnia i godziny kiedy sami pojedziecie za chlebem i godnym życiem.Gardzę takimi ścierwami jak wy i mam nadzieję,że te "polaczki" "cebulaki" i inne wyjdą wam bokiem.Jeszcze zapłaczecie żałosne kuhrwy!

gurpegi

2014-01-22, 13:29
No ale nie rozumiem, jak ktoś z sadoli może się tym faktem oburzać, że Polak dostał wpie**ol w Anglii. Przecież motto tego portalu brzmi 'j***ć imigrantów'. Może się mylę? Raczej nie. Hipokryci! :jezdziec:

sandal007

2014-01-22, 14:18
Wielkie mi halo. teraz fonda bedzie kazdy taki atak wykorzystwyala politycznie. Sorry ale takie ataki byly i beda odkad polacy zaczeli sie pokazywac na wyspach ( w Irlandii tez). Sam mialem akcje, gdzie gowniarze urkadli rower kumplowi, a jak ich zlapalismy to wyciagneli noz do krojenia chleba, rurke metalowa i wykrzykiwali zebysmy wracali do polski.

A najbardziej mnie smieszy podejscie polskich rasistow, ktorzy jada po kazdym kto nie jest slowianinem. Pisza o zabijaniu , paleniu itp. Ale jak w innym panstwie cos sie stanie polakowi to nagle siwete oburzenie, jak oni mogli cos takiego zrobic. Hipokryci ....


Gdybyscie pogadali z normalnymi , wyksztalconymi anglikami albo irlandczykami zobaczylibyscie, ze sa ta zajebisci i przyjazni ludzie. Tak jak mi znajomy irol z pracy powiedzial, ze nie rozumie rasizmu w Irlandii odnosnie polakow , gdyz ilrandczykow tez jest pelno w amercye, nowej zelandii, australii itd.

Ale niestety media nie mowia o tych normalny6ch, bo to zero sensacji. Lepiej napisac o paru zjebach i przedstawic sytuacje jako glos tego narodu -.-

Puchacz399

2014-01-22, 14:21
Już chyba k***y zapomnialy kto walczyl o Anglie. j***ne cwe*e i sprzedawczyki. Za większość rozpie**olu w UK odpowiadają muzulumanie oraz ambitne władze UK, które ustalają dobry socjal dla przyjzezdnych, a nie slychac, żeby bili Camerona, czy ciapakow. Nie dość, ze nas sprzedali ruskom k***y j***ne, to teraz jeszcze się tak odwdzieczaja.

Imie_jego_44

2014-01-22, 15:11
Puchacz399, dokładnie, za to co oni nam zawdzięczają powinni nas nosić na rękach ale myślę, że to ciapaci tak nimi kierują i podjudzają bo wiedzą, że Polska jest ostatnim bastionem normalności w jUnii jEwropejskiej!
Chwała Wielkiej Polsce!!!
Nie dajmy się zastraszyć!!!

Gr00ve

2014-01-22, 15:38
@Majesty
Nie spotka ich podobny los, bo do robaczej polszy żaden nie ma zamiaru się wybierać. I dostał prawidłowo robak wpie**ol, nie zna się języka i nie umie się zachowywać w normalnym kraju to wypad do waszych lepianek, robaczki.
@magnat9
Ty im na pewno spuścisz lanie, polska kurewko.

Mecowaty

2014-01-22, 16:41
A Polski rządy wyśle do rządu Wielkiej Brytanii depeszę z przeprosinami i tak to się skończy.

Ku...........is

2014-01-22, 16:44
Tffffardziele nie ma co 15 na 1.Jeden na jednego to pewnie nie byłoby co z nich zbierać.

Polak88

2014-01-22, 16:44
Gr00ve,


co śmieciu dołączyłeś dzisiaj,żeby trochę potrolować?Czy założyłeś nowe konto,żeby pie**olić głupoty bo boisz się na własnym?Dlaczego takie chojraki jak ty nie podają swoich adresów i nie pokazują swoich mord?Bili was w szkole brudne metalowe k***y i teraz się rzucacie jak gówno w trawie?Wyzywacie od robaków,polaczków,cebulaków itd?Wypie**alaj k***o jedna z drugą z tego kraju,porzućcie obywatelstwo i nie mówcie w naszym języku dz**ki.Zero szacunku dla takich śmieci i kurew.

i W ch*ju mam tego warninga!Takie k***y powinni tępić dla zasady i obrażanie Polaków!

biolymks

2014-01-22, 18:07
Przez pare lat rezydowania na wyspach wielokrotnie słyszałem słynne, go home, przewaznie miejscowe małolaty krótko idiotycznie wystrzyżeni zakolczykowani obowiązkowo w dresach i runnerach z zaciągnietymi na nie białymi soxami, obowiązkowo w grupie bo w pojedynke bardzo cichutko pomykają w kupie całkiem niebezpieczni. Zdarzały się jednak ataki nożami, malowanie ścian np. polish out, czy niszczenie zaparkowanych na zewnątrz aut. Dlatego rozpie**ala mnie jak ktoś pisze o innej kulturze na zachodzie niesamowitej tolerancji jak to nas uwielbiaja i k***a wogóle i że chce zostać, blee. Moje ulubione "If you bee burning, and i had glass of water, i would drink it" powidział do kumpla 10 letni chłopiec.

bakand

2014-01-22, 20:41
Cameron bał się powiedzieć, że chodzi mu o ciapatych nierobów, żeby mu znowu pół Londynu nie spalili to czepia się Polaków i Węgrów. Jeszcze będą prosić o pomoc jak im brudasy zaczną rozpie**ol robić.