18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak, niemiec i cygan

auguriusz • 2012-11-13, 17:48
Polak, Niemiec i cygan poszli na szkolenie z urzędu pracy.

Polak wyniósł nową wiedzę.
Niemiec nowe doświadczenia.

Cygan dwa portfele i projektor.

rockface123

2012-11-13, 18:06
Polak zaj***ł niemca i okradł cygana.

tak to powinno wyglądać

MUodyy

2012-11-13, 18:10
Był dzisiaj ten kawał na sadolu... Nie mogę znaleźć tematu ale główny kawał brzmiał w stylu:
"Po co cygan idzie do urzedu pracy?
- Po nowy długopis"

pakicito

2012-11-13, 18:30
Cytat:

Polak zaj***ł niemca i okradł cygana.

tak to powinno wyglądać


jak można, k***a, zniżać Polaka poniżej poziomu cygana?

beephe

2012-11-13, 19:09
Ssss...ssss...sssłabe.

łysa_pała

2012-11-13, 19:50
Fejk jak ch*j... Cygan i urząd pracy?!

Sorg

2012-11-14, 02:07
W tym czasie murzyn obrabiał im samochody ;]

Brzydkii

2012-11-14, 08:33
Coś w tym jest. Moja matula pracuje w urzędzie pracy i zawsze jak przychodzi cygan to brakuje długopisu/bloczków.

Ranger

2012-11-14, 09:15
Cytat:

Coś w tym jest. Moja matula pracuje w urzędzie pracy i zawsze jak przychodzi cygan to brakuje długopisu/bloczków.



Chciałeś chyba powiedzieć: ''Moja matula idzie się napić kawy do urzędu pracy i jeszcze jej za to płacą'' bo po moich doświadczeniach z tą instytucją śmiem wątpić, że ktokolwiek tam pracuje :)

straatveger

2012-11-14, 09:33
fake, polak nie dotrzyma towrzystwa cyganowi

zonabregana

2012-11-14, 09:41
to przypadkiem nie urząd pracy okradł cygana? a nie od tego mamy zus...

tak, już można się śmiać

Brzydkii

2012-11-14, 10:55
Ranger napisał/a:



Chciałeś chyba powiedzieć: ''Moja matula idzie się napić kawy do urzędu pracy i jeszcze jej za to płacą'' bo po moich doświadczeniach z tą instytucją śmiem wątpić, że ktokolwiek tam pracuje :)



Może z perspektywy zwykłego Kowalskiego tak to wygląda ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. :) Poza tym zależy też na kogo trafisz, czy na osobę, która ma wszystko w dupie, czy też na kogoś kto rzeczywiście stara się jakoś pomóc. Czarne owce znajdą się wszędzie. :)

Ranger

2012-11-14, 12:11
Cytat:

Czarne owce znajdą się wszędzie.



Widocznie najwięcej jest ich w urzędach... :lol:

Cytat:

Może z perspektywy zwykłego Kowalskiego tak to wygląda ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.



Tylko, że dla ''zwykłego Kowalskiego'' ten urząd został stworzony. A ja ze samym zarejestrowaniem się jako bezrobotny miałem problem, bo przyczepiono się do czarnego tuszu we wypowiedzeniu z poprzedniej pracy... A na picie kawy zawsze znajdą czas, stąd takie zdanie na temat tego urzędu u ''zwykłego kowalskiego''.
Ale z drugiej strony rozumiem cię, gdyby moja matka pozorowała pracę to również bym pie**olił tak jak ty :)