18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak naprawdę potrafi

q-bert • 2010-01-09, 11:48
Gościu powinien wygrać jakiś Got talent albo inny shit... :shock:


Czeski Kapral

2010-01-09, 20:00
koles ma talent i zreczne paluszki, ale za ten kijowy podklad piwa nie bedzie.

q-bert

2010-01-09, 20:05
Ale ja tam nie widzę opisu "Polak naprawdę potrafi", więc nie wiem czemu oskarżasz mnie o jakąś totalną bzdurę która w ogóle nie miała miejsca. Whatever.

A jeżeli wkurza Cię, że "3/4 filmików jest kopiowane z JM" to bardzo mi przykro jest z tego powodu. Zauważ, że wszystkie filmiki, te na hardzie jak i te tutaj, są kopiowane z najróżniejszych portali, począwszy od heaven666 skończywszy na JM itp itd (jest tego w ch*j).

Tak właśnie funkcjonuje ten portal. Zauważ ile filmików posiadałby sadistic gdyby były na nim tylko autorskie wstawki?

BueR_MadasS

2010-01-09, 20:11
q-bert dobrze prawicie ale nie rozmawiajcie więcej o tym
Rampage_ nie interesuje mnie co masz do powiedzenia w tej materii cokolwiek tu napiszesz niezwiązanego z tematem to Ci (i reszcie offtopujących o JM czy Wrzucie) ten post usunę

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2010-01-09, 20:13 ]
A ja dodam ostrzeżenie.

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-01-09, 20:13 ]
To ja zawstydzę Linekka i dodam 2

kolka

2010-01-09, 22:23
zajebisty gościu, nie ma co. Nawet gleba się zdarzyła :)
ale jak zaczął żonglować trzema piłeczkami jedną dłonią to aż mu trochę pozazdrościłem :)

cicho

2010-01-09, 23:00
władca piłek :-)

dziękuję dobranoc :mrgreen:

Kura

2010-01-10, 03:42
taaaak. super normalnie. Jak dla mnie to oni powinni mu Jedynemu Tak Wspaniałemu stworzyć osobny program - Got to Dead Or Something Whatever But Do Not Show This Shit On Tv Goddamn Because You Are Sore Loser Girl You Monkey Wanker. Czy jakoś tak.
No chłopak ma niebiński ku*wa talent. I co z nim zrobi...? Chciałbym go poznać normalnie bo jestem jego fanem. Kurde rozkochałem się jak szalony. Chyba jutro kupię sobie złote Adidasy w Goł Szprot.

Peq69

2010-04-18, 11:25
Druga część niesamowitych wyczynów z serii MB Home Alone ;)