18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak mały...

Pater patriae • 2012-11-16, 16:31
Na co to ja trafiłem przekopując internet, aż zatęskniłem za dzieciństwem. Jaki ja głupi byłem, gdy mówiłem, że chcę być już dorosły, bo przecież wtedy można robić co się chce. :-(



Jak ktoś ma zamiar narzekać, że mało sadystyczne, niech idzie na harda..

ziutek11113

2012-11-17, 15:09
CBŚ napisał/a:


Przyjacielu (hehe), w swoich "postach" nie przekazujesz nic - ograniczają się one do kilku wulgaryzmów, a te Twoje wycieczki personalne mogą mnie w najlepszym przypadku rozbawić.
Typowy polaczek - przedstawię tu Twoją krótką psychoanalizę (zaznaczam, że nie jestem drugim Freudem):
Kamil, lat 13. Myśli, że jest wielkim patriotą, wielbi Piłsudzkiego i Dmowskiego, wykazuje się znikomą znajomością historii. Lubi przedłużać swoje wypowiedzi kilkoma przekleństwami. Jest zmanipulowany do tego stopnia, że myśli, że rzucając kamieniem w Policje albo podpalając samochód dowolnej stacji telewizyjnej jest wielkim rewolucjonistą. Nie wie, kiedy i w jakiej sytuacji używamy znaku zapytania.



Nie myliłem się. Debil :-D

Cytat:

Jest zmanipulowany



A tutaj to już w ogóle sie skompromitowałeś :mrgreen:

Pater patriae

2012-11-17, 15:12
CBŚ, Ty się już lepiej nie odzywaj, bo w swoich "postach" też się nie popisujesz:

Cytat:

co za glupia p*zda


Cytat:

Trzeba wytłuc tą dzicz, pseudo polaczki patrioty. Pozdro do 11


Cytat:

Frajer zaj***ny, ucieka od odpowiedzialności jak c**a.


Cytat:

ch*j nas obchodzi, że to Twój pierwszy post.


Cytat:

Ale gówno, nie dawajcie tego na sadola.


Cytat:

Ale pedał.


Cytat:

I tak prawda jest taka polaczki, że ta dzicz jest najbardziej zmanipulowaną "grupą społeczną" w Polsce. I to perfekcyjnie zmanipulowaną, bo myślą, że robią to dla dobra Narodu.


Cytat:

Nie posraj się. Nudzi Ci się k***a? Zajmij się czymś pożytecznym, a nie k***a wielki śledztwo robi kto, od kogo i gdzie skopiował. Ile to jeszcze trzeba takim "ludziom" tłumaczyć, że mają wypie**alać na kwejka i reszte szajsu.


Cytat:

Inteligentna wrzuta. Liczysz na zdobycie piw od polaczków pseudo-patriotów.




A to tylko te ostatnie, więc "w swoich "postach" nie przekazujesz nic - ograniczają się one do kilku wulgaryzmów", pasuje raczej do Ciebie.

PyskatySkurwiel

2012-11-17, 15:16
CBŚ - Ja również nie jestem Frojdem, ale pozwól, że podzielę się moją pseudo-psycho-k***a-analizą ;) Ceboś - Chłopiec o imieniu Florian, latek 12. Jego życiową pasją jest mieszanie z błotem każdego, kto ma inne poglądy niż "jego własne" (czytaj: zasłyszne w tefałenie). Robi to oczywiście tylko na forach internetowym, ponieważ w rzeczywistości koledzy ze szkoły zabierają mu kanapki, co odbija się na jego ego sprawiając, że trzepie kite przy zdjęciach starych komunistów z rządu. Jest przeciwnikiem wszelkich rewolucji, albowiem mama mówi, ze nie wolno pyskować starszym.
Napisałem to, bo mam chwile czasu, a Twój post mnie wk***ił (żartowałem :D ). Nie odpisuj, nie przeczytam :D Hmm, w sumie to możesz mi pojechać od oszołomów i nazistów (Huraaa!)

Kiedy stawiamy ? znak zapytania, mistrzu? Dobrze ? to zrobiłem% (Żarcik i tak nie przeczytam).
Aha, giń lewackie ścierwo! :tasak:

Shatter

2012-11-17, 15:36
Ale cebulą jebie od waszych postów...Widać świeżo po zbiorach w tej waszej polandii jesteście.

CBŚ

2012-11-17, 15:43
@fiutek
Zabolało Cię, że wierzysz w to co mówią? Bez ŻADNEJ weryfikacji? "Słuchaj Fiutek, Piłsudzki to nasz przyjaciel j***ł komuchów, zapomnij o przewrocie majowym, procesie brzeskim (szybko przeczytaj o tym na Wikipedii) ch*j z tym, że sam był w PPS-ie (rzecz jasna nie sprawdzisz, bo jak już powiedziałem jesteś mało inteligentny), j***ć komunizm/socjalizm (ci idioci używają tego naprzemiennie) a Hitler jest super i w ogóle, to przecież Stalin mordował Polaków a Hitler ich wyzwalał.

@pater patriae
Dobrze, sam bym tak komuś odpisał, ale liczyłem, że nikt tak głęboko wejdzie w moją 'przeszłość'.
@up
Cytat:

Nie odpisuj, nie przeczytam


As you order ;)
Cytat:

Aha, giń lewackie ścierwo!


No i w końcu z kimś się mogę zgodzić, zapomniałeś jeszcze o
Cytat:

oszołomach i nazistach


pzdr

ziutek11113

2012-11-17, 16:05
CBŚ napisał/a:

@fiutek
Zabolało Cię, że wierzysz w to co mówią? Bez ŻADNEJ weryfikacji? "Słuchaj Fiutek, Piłsudzki to nasz przyjaciel j***ł komuchów, zapomnij o przewrocie majowym, procesie brzeskim (szybko przeczytaj o tym na Wikipedii) ch*j z tym, że sam był w PPS-ie (rzecz jasna nie sprawdzisz, bo jak już powiedziałem jesteś mało inteligentny), j***ć komunizm/socjalizm (ci idioci używają tego naprzemiennie) a Hitler jest super i w ogóle, to przecież Stalin mordował Polaków a Hitler ich wyzwalał.

@pater patriae
Dobrze, sam bym tak komuś odpisał, ale liczyłem, że nikt tak głęboko wejdzie w moją 'przeszłość'.
@up

As you order ;)

No i w końcu z kimś się mogę zgodzić, zapomniałeś jeszcze o
pzdr



Nie mam zamiaru szukac czegokolwiek na wikipedi, nie mam tez zamiaru dyskutowac z takim trolem i hipokrytą jak ty, chcesz byc fajny i smieszny a jestes poprostu zerem, udowodniles to wypowiedziami w tym temacie
Nie pozdrawiam.

wrobel102

2012-11-17, 21:10
Łezka się w oku kręci.

Quarez

2012-11-19, 00:48
Ku pokrzepieniu serc ;)