18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak, który zatrzymał śmierć

~Polimaty • 2013-06-06, 18:23
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo Polacy wpływali na losy świata. Odcinek poświęcam pamięci porucznika Józefa Kosackiego.



Źródło: Polimaty.pl

Dymekx

2013-06-06, 19:11
@gruchens
Zastanów się nad tym czy przypadkiem Jack Daniel's nie mówił o nowych "innowacjach" w regulaminie, serio jak tępy jesteś?

zjerycha

2013-06-06, 19:13
Domine_Mortis napisał/a:



Nacisnij "Ignoruj" i spokoj, zawsze można ze subskrypcji jutuba korzystać, ja osobiście też nie lubię tego całego partnerstwa... A sam sadol na dodatek przesadza z warnami, za byle gówno jest warn, żeby mieli w tym jakiś cel... User odpowiada za to co piszę i spokój, a tu jakies blokady słow typu "wypie**alaj" czy warn za pare słów napisanych capslockiem, no k***a xD, niedługo sadolek straci on swoją renomę, przestanie być wygodnym, fajnym miejscem i do tego tak nietypowym, stanie się "grzeczniusią stronką", taką jakich jest setki w necie i co tu kogo będzie trzymać ; S



nikt Cię tu kolego nie trzyma. To że od początku tego roku jest jakiś napływ użytkowników wcale nie znaczy, że jest lepiej. Pojawia się teraz więcej gówna przez takich jak Ty, którzy wypychają ch*jowe materiały z poczekalni.
Nie dość, że głupotą jest plucie się do administracji o partnerskie filmy to totalnym buractwem jest czepianie się o filmiki Radka!
Teraz idealnym zwrotem, jaki chciałbym do Ciebie skierować byłoby zabronione słowo, ale że wszyscy chcemy aby ta strona była zbiorowiskiem czarnego humoru (i lekkiego sadyzmu na hardzie) tak oto żegnam Cię szlachetnym Sajonara buraku :lol:

au...........t0

2013-06-06, 20:05
mam taką propozycję, żeby jednak stronić od linkowania do jutuba, a jeśli to nie problem lepiej przeładowywać film na serwer sadola - mam ostatnio wrażenie, że oprócz reklamy wyświetlanej przed co drugim filmem jutub też ogranicza prędkość downloadu. Czują sie panami już, a serwer sadistica jednak dużo filmów ocalił, które na YT szybko zdjęli.

cr...........ia

2013-06-06, 20:24
"Polak, który zatrzymał śmierć"






Przykleił buty do stóp :D

Presty

2013-06-06, 20:33
Odkryłem prawdziwą twarz Sadistica niedawno.
Wole 10 x oglądać to, niż sranie na twarz czy seks z karłami albo robaki w ranie.
A gościowi, który ten materiał zrobił (amator, wiem co pisze, pracuje w tym) nie piwo, tylko cala kratka.
Za pomysł, realizacje i promowanie polskości (trudne słowo, wiem :P )
:)
A hejterom ch*j w ich samotną przed kompem dupę :P

Mykolla

2013-06-06, 20:58
@Up
Prawdziwa twarz? Musiało to być traumatyczne przeżycie dla Ciebie.
o.0

Za Radka piwo.

Domine_Mortis

2013-06-07, 22:41
khaliles napisał/a:



nikt Cię tu kolego nie trzyma. To że od początku tego roku jest jakiś napływ użytkowników wcale nie znaczy, że jest lepiej. Pojawia się teraz więcej gówna przez takich jak Ty, którzy wypychają ch*jowe materiały z poczekalni.
Nie dość, że głupotą jest plucie się do administracji o partnerskie filmy to totalnym buractwem jest czepianie się o filmiki Radka!
Teraz idealnym zwrotem, jaki chciałbym do Ciebie skierować byłoby zabronione słowo, ale że wszyscy chcemy aby ta strona była zbiorowiskiem czarnego humoru (i lekkiego sadyzmu na hardzie) tak oto żegnam Cię szlachetnym Sajonara buraku :lol:



Wyrażam swoje zdanie, a Ty mnie od razu od burakow, że niby wypycham gówno z poczekalni, co ty k***a pie**olisz czlowieku? Paranoje masz? Totalne buractwo czepiania sie filmków Radka? A czy złe słowo na te filmiki, jak i samego Radzia padło z moich ust? Przez takich frajerów aż mi się odechciewa dyskusji z kimkolwiek na forum, zaraz się dopieroli odchylec i nie wiadomo o ch*j mu chodzi...

Portal musi jakoś zarabiać, niech zarabia, niech pchaja tu nawet i teletubisie, przekrecić rolką myszki to żaden wysiłek, tylko niech nie warnują za byle gówno, po to siedzę za sadolu bo tu mogę bez problemu wyrazić swoją negatywną opinie o szmatogłowych, pedałach, czy innym ścierwie, gdzie indziej by wysyp śmieciowatych lewicowców, feministek czy innego chłamu nie dał dojść mi do głosu...

Ja pie**ole, jak mnie wk***iają tacy frajerzy...