18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak gnębi pracownika Kebabu.

S.T.U_Cummins • 2017-01-02, 01:48
Uwaga +18!!!



(Do moderatorów, jak scena w 2:30 jest nie odpowiednia na główną, przenieść na Harda)

TB303

2017-01-02, 15:58
janlew napisał/a:


Do puki jemu albo któremuś z jego dzieci nie zapali się lampka "dżihad" w głowie to będzie miły i porządny. To jest właśnie problem z Islamem.


pie**olisz. Nie każdy ciapaty musi od razu wyznawać religię islamską. Jest bardzo dużo ciapatych chrześcijan lub niewierzących. Wrzucanie wszystkich do jednego worka z większością ścierwa, jest niesprawiedliwe.

qhasz

2017-01-02, 15:59
typowy seba napinator , na pie**ole jaka ameba umysłowa

BrianGriffin

2017-01-02, 16:05
Jak widzę coś takiego, to mam ochotę zmienić obywatelstwo. Bo albo on nie jest Polakiem albo ja nie jestem. Co za ameba...

Akki11

2017-01-02, 16:10
@TB303

A to nie jest tak, że muzułmanin to osoba wyznająca islam? Tak jak katolik to osoba wyznająca religię chrześcijańską?
Pytam serio, bo nie jest to dla mnie jasne do końca. W zasadzie to w ogóle nie jest.

!Timon

2017-01-02, 16:12
@TB303

Świat nie jest sprawiedliwy.

Yrj

2017-01-02, 16:19
Jestem z wiochy,gdzie ten lokal się znajduje (swoją drogą był zamknięty, bo po mięsie chodziły robaki :) ). Szkoda tylko,że nikt nie powie, że owy muzułmaniec chodzi po mieście i wychwala do każdego Allaha, a oburzenie sebixów jest spowodowane tym, że zaczął ich "nawracać.

TB303

2017-01-02, 16:20
Eh, miałem na myśli ciapatych jako ogół. Już edytowałem. Bo rzeczywiście - w teorii muzułmanin to ktoś, kto wyznaje religię islamską, a słowo "ciapaty" to zwrot uniwersalny - nie nazywamy tak tylko muzułmanów.

sezamkowyRozpierdol

2017-01-02, 16:21
TB303 napisał/a:

Wrzucanie wszystkich do jednego worka z większością ścierwa, jest niesprawiedliwe.



Tylko jak nauczysz takiego sebixa odróżniać sunnite od szyity, Araba od Turasa? albo Hindusa od sikha?
Nie nauczysz bo to umysłowy plankton.
Większość bydła i tak będzie wybierać uproszczony model wizji świata i nic na to nie poradzisz.
Cały ten syf jest tylko z jednego i tego samego powodu - religia, islamskie sp***olenie ;-)

A swoją drogą to wrzucanie do jednego wora w sumie nie jest takim głupim pomysłem, niech sami przed Europą udowadniają, że nie są salafitami z ISIS.
My nie mamy na to czasu by ich sprawdzać i jest to również absurdalne, byśmy to my musieli sprawdzać kto jest potencjalnym terrorystą a kto nie, bullshit, to my jesteśmy ofiarami terroru, więc niech oni udowadniają ;-)

A islam jako ideologia, powinna zostać unicestwiona, lub przynajmniej zmarginalizowana do takiego samego stopnia, albo i nawet bardziej jak np chrześcijaństwo w Europie Zachodniej.
Tymi samymi metodami - ideologie zastępcze, zaczynając od słabego punktu islamu - kobiet i ich sytuacji, czyli metodą małych kroczków wszczepiać feminizmy, najpierw prawo do edukacji, potem coraz więcej w celu poluzowania norm społecznych ;-)

SKINHEAD

2017-01-02, 16:32
Stiwen Segal... powinni rozjebac ci ryj - inaczej tego nie widze. k***o j***na ty lewicowa... ciapaki nasraja ci do jedzenia k***istrzale a ty powiesz ze dobre ale malo przyprawione...
A jak ci wstyd za ten kraj to pakuj walizki i Szwecja, Anglia czy tez Francja zapraszaja milosnikow gównoskórych....
Tu jest Polska, nie ukladamy na ulicy napisow DLACZEGO ? z pie**olonych misiów ani nie rysujemy teczy na chodniku !

dragon9516

2017-01-02, 16:35
18+ ? Co ty się k***a z kwejka urwałeś ?

sezamkowyRozpierdol

2017-01-02, 16:38
@SKINHEAD

Albo trollujesz, albo nieświadomie szkodzisz i zatruwasz wizerunek nacjonali tego typu postami :amused:

SKINHEAD

2017-01-02, 16:40
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@SKINHEAD

Albo trollujesz, albo nieświadomie szkodzisz i zatruwasz wizerunek nacjonali tego typu postami :amused:


SezamkowyRozpie**ol, wk***iaja mnie takie gównozjeby jak on... no pie**olony chory królik... nastepny poprawny politycznie k***a jego w dupe zaj***na...

cancerous

2017-01-02, 16:43
Narodowy imbecyl, wyzywa od cwe*i i wystawia dupę... chłopak pracuję uczciwie niech pracuję i robi dobre jedzenie bo po pijoku trzeba coś jeść ;)
póki nie kradnie, nie gwałci i toleruję nasze prawo, tradycję i religię to niech żyję w spokoju

KlinikaAborcyjna

2017-01-02, 17:39
up
a co ty k***a możesz wiedzieć o tym co ten "kebab" robi po pracy, zakładasz że jak pracuje to nie knuje, nie zbiera hajsu na dzichad nie chce wprowadzić kalifatu a do Polski trafił przypadkiem

sstarkiller

2017-01-02, 18:24
up a co ty k***a możesz wiedzieć o tym co ten pracownik kebaba robi po pracy? Mózg jak orzeszek masz. Tak jakby każdy z nich taki sam był, może ciebie też oceniać po skali "polaka" w uk/de?