18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy podpierdolili bentleye w Niemczech

Ruli • 2013-11-18, 23:03
Trzy luksusowe samochody bentley odnalazła policja w woj. kujawsko-pomorskim. Auta skradziono tydzień wcześniej z salonu firmowego na terenie Berlina. – Kradzieży pięciu samochodów z salonu sprzedaży bentley w stolicy Niemiec dokonano w nocy z 7 na 8 listopada. Każde z aut warte było ponad 250 tys. euro, a z informacji zdobytych przez niemiecką policję wynikało, że pojazdy zostały przemycone na teren Polski – poinformowała w sobotę Monika Chlebicz, rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji.

We wtorek strona niemiecka oficjalnie poinformowała polską policję o poszukiwaniu skradzionych aut i zwróciła się o pomoc.
– Już następnego dnia nasi funkcjonariusze odnaleźli jeden ze skradzionych samochodów, który został ukryty na terenie Inowrocławia. Krótko potem, kolejne auto odnaleziono w garażu na terenie Torunia – dodała rzeczniczka. W piątek oficer dyżurny komendy policji w Rypinie otrzymał informację od przypadkowego spacerowicza, o luksusowym samochodzie, który ktoś porzucił na terenie przydrożnego lasu. Po sprawdzeniu okazało się, że pojazd pochodził z berlińskiego salonu.Odzyskane samochody zostały już przekazane do Niemiec. Policjanci poszukują pozostałych aut i ustalają tożsamość sprawców kradzieży.




Swoją drogą maja rozmach sk***isyny, podj***li 5 bentleyów z największego salonu bentleya w Europie, w sumie 4 już znaleźli ale jeszcze 5 został który może został opie**olony w ruskach.

Autor: atab, kan; Źródło: PAP

Halras

2013-11-19, 00:05
Moje miasto, takie piękne <3

ProVVe

2013-11-19, 00:07
Równie dobrze mogły to zaj***ć ruskie, a w Polsce maja punkt przerzutowy... Chociaz bardziej prawdopodobne jest, że Polacy z ruskimi w spółkę się zamienili i jazda z towarem na wschodnią Europę...

pharmasone

2013-11-19, 09:53
Jak dla mnie to salon chciał się pozbyć 5 samochodów którym się rocznik kończył , i wziąć odszkodowanie od ubezpieczalni - po prostu nie udało im się ich sprzedać ,wynajęli polaków ruskich masonów (niepotrzebne skreślić) dali im kluczyki powiedzieli jak ominąć zabezpieczenia itp . Nie wiem czy wiecie ale takich fur nie da się zwrócić do fabryki jak już się je wzięło w komis . :) ot i cała zagadka rozwiązana

go...........et

2013-11-19, 11:22
Każdemu złodziejowi, nie ważne czy podpie**oli flachę wódy ze sklepu czy 4 banciaki obligatoryjnie powinno się obcinać łapę. Pragmatyzm i jednocześnie wskazanie, że gnój kradnie, żeby reszta społeczeństwa uważała.

marcikonik

2013-11-19, 11:31
Skoro jednego bentleya znaleźli na parkingu to musiała być podpucha. Tamte pozostałe już się nie znajdą .

Rafixo

2013-11-19, 11:31
Nigdzie k***a nie jest napisane że to Polacy podpierdzielili te auta.

anetamineta

2013-11-19, 11:53
co jak co ale polak to nawet cygana dał by rade okraść

maddog77

2013-11-19, 11:58
W zeszłym tygodniu widziałem takiego w Szczecinie na Pl.Grunwaldzkim.

Po...........23

2013-11-19, 11:58
Czwarty wóz znalazł się we Włocławku.

motoguru

2013-11-19, 12:21
<teoria spiskowa mode on>
k***a, goście wj***li się do zapewne zajebiście zabezpieczonego salonu z najnowszymi systemami alarmowymi, a nie poradzili sobie z, k***a, GPS ? :-/

A następnie, zostawiają je w przypadkowych miejscach ? WTF ?

Ja pie**ole, śmierdzi to na kilometr.
<teoria spiskowa mode off>

hogg

2013-11-19, 12:47
BongMan napisał/a:

pie**olone szwabstwo po zajęciu Warszawy zaj***ło całe złoto, jakie znajdowało się w rezerwach Narodowego Banku Polskiego.



Już przesmarowałeś dupę maścią?

fratel

2013-11-19, 13:24
Komunikaty Policji o tym nie wspominają, ale szybkie odnalezienie skradzionych w Berlinie limuzyn było możliwe wyłącznie dzięki zaawansowanemu, podwójnemu systemowi GPS. Wszystkie te samochody były w takowe wyposażone. Polska policja otrzymała od Niemców precyzyjne informacje, gdzie znajdują się te Bentleye.
no i wszystko jasne :mrgreen:

Marbax

2013-11-19, 13:35
Naprawdę są tu ludzie, którzy dowiadują się o tym dopiero tutaj? Przecież było o tym we wszystkich serwisach informacyjnych w TV i w sieci.

Swka

2013-11-19, 13:43
Dobre głowy, Polak potrafi ;)