18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy nie gęsi... Ręcznie robione osady do karabinków

susquatch • 2013-01-03, 00:23
Pewnie nie każdy wie, że mamy w Polsce producenta ręcznie robionych osad do broni. Koleś znajduje się w światowej czołówce producentów customowych osad, a niektóre jego prace zapierają dech w piersiach każdemu pasjonatowi łowiectwa.
Pisały o nim największe magazyny na świecie a w Polsce o tym cisza.Mamy kolejny towar eksportowy mimo ,że w tak małom popularnej dziedzinie.
Przedstawiam kilka jego prac koleś wymiata jeśli chodzi o mnie...
:snajper2:



filmik przydługi ale wydaje mi sie, że jest to nie lada gratka dla każdego strzelającego sadola. Poza tym nasz chłop!
Od 11:20 ekstremalnie odjechane prace ale warto obejrzeć całe.
Darz bór

denardes

2013-01-03, 00:28
O takich ludziach się nie mówi, no chyba że wybieliłby sobie odbyt... wtedy zostałby celebrytą.

Kris LaMuerte

2013-01-03, 00:43
Ta czarna z 8:03 to jakiś obłęd! Piwo!

Chciałbym mieć sztukę takiej broni, nawet nie musiałbym z niej strzelać (chociaż w swoim żywiole bron pokazuje swoje prawdziwe piękno), wystarczałoby mi żeby wisiała na ścianie. Piękna ozdoba.

bionicle93

2013-01-03, 01:39
Zajebiiiste
Ale przychodzi im do glowy pewna mysl. Mozna wiec kupic sama lufe z mechanizmem(tak, jestem laikiem), bez osady? I jesli tak, to czy toto samo w sobie jest funkcjonalne, a te osady to tylko 'nakladki', czy sa absolutnie niezbednym elementem konstrukcji?

bz...........ue

2013-01-03, 09:02
Zwierzynie i tak wszystko jedno :)

Ra...........it

2013-01-03, 09:15
OSADA do karabinu - w pierwszej chwili myślałem ze chodzi o gniazdo karabinu, takie miejsce z którego się strzela. Trzeba wpisać nowe słowo do słownika personalnego. Osada ląduje obok "obsadki na szybkensa" ja pewna niemłoda już dama nazywała swoją potrzebę fizjologiczną. ehh wspomnienia

dyru

2013-01-03, 09:26
Facet nie sprzedaje w Polsce bo nie opłaca się gdyż jego towar ma taką cenę, że może 2 albo 3 osoby w kraju stać na to :)
I wydaje Mi się, że fachowo to się nazywa "łoże" a nie osada i po za tym robi kolby.

kokos

2013-01-03, 11:40
Darz bór

przesmiewca

2013-01-03, 11:44
przydał by się filmik z produkcji ;) ale z drugiej strony tajemnic się nie zdradza ;)

theolympah

2013-01-03, 11:52
W kraju cisza bo banda j***nych hipisow nie chce legalizacji broni...niemcy nas j***li, ruscy nas jebli...teraz jak ktos nas przyjdzie wypie**olic to rozlozymy nogi jak stara k***a bo nie mamy czym sie bronic :( ...

Arthamel

2013-01-03, 12:03
Ignorancja level expert: przeczytałem tekst i myślałem, że koleś tworzy osady do broni, w sensie małe wioseczki gdzie dzieci zapie**alają składając kałachy :D

JURIJ_77

2013-01-03, 12:13
susquatch napisał/a:

Pisały o nim największe magazyny na świecie a w Polsce o tym cisza.



rzeczywiści nam rozgłos o tym potrzebny ... PO CO? Żeby zapchać i zaspokoić jakąś narodową pychę? Bo i tak nie możemy posiadać broni w tym kraju ... skoro państwa nie chcą dać obywatelowi WOLNOŚCI i możliwości posiadania broni, to znaczy, że rządy boją się swoich obywateli. Trzymają więc ludzi za mordę i każą jeść swoje gówno ... a tak się wszyscy śmieją z USA - tam przynajmniej mogę zastrzelić bandziora, który wpie**olił mi się do domu.

Czajol3

2013-01-03, 12:21
uuuu wychodze z ciemnogrodu i daje piwo!

dudek146

2013-01-03, 12:28
Nie żebym się czepiał ale na filmiku nie ma żadnej broni myśliwskiej.
W większości są to sportowe karabinki (wiatrówki) sporadycznie pojawiło się kilka egzemplarzy broni czarnoprochowej (repliki).