18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy napierdalają ciapatych

Pan_Generał • 2013-05-30, 15:21
Kompilacja małego łomotu od Polaków w Afganistanie. Ciapaci oczywiście są wrogiem




Robot

2013-05-30, 18:54
Może chodzi o opium w takim razie? :) Przecież całkowita eksterminacja talibów zajęłaby znacznie mniej czasu, ale najwidoczniej komuś zależy na wrogu, który jest dobrym pretekstem przebywania wojsk w danym państwie.

Ciesin

2013-05-30, 19:05
Mam być dumny z tego, że moi rodacy są chłopcami na posyłki Hamburgerów i NATO, przy okazji nie mając z tego żadnych korzyści ani znaczenia? Dziękuję, postoję.

Pan_Generał

2013-05-30, 19:11
Cytat:

Może chodzi o opium w takim razie? Przecież całkowita eksterminacja talibów zajęłaby znacznie mniej czasu,



No jasne, Polacy go zrywają (roślinę) i sprzedają na rynku w Polsce :facepalm:


Cytat:

Mam być dumny z tego, że moi rodacy są chłopcami na posyłki Hamburgerów i NATO, przy okazji nie mając z tego żadnych korzyści ani znaczenia?



Doświadczenie bojowe, sprzęt, polepszenie pozycji w NATO (państwo ramowe w 2014), coś jeszcze?

LokalnyDiler

2013-05-30, 19:11
Ciapaci ZAWSZE są wrogiem!

juki

2013-05-30, 19:12
Zajebisty motyw z Husarem na (chyba) Humvee :ok:

Lang

2013-05-30, 19:13
Ci, którzy szczekają o "okupacji" czy "chłopcach na posyłki" gówno wiedzą. Wojsko, jak sama nazwa wskazuje, służy do wojowania, a nie do pobierania skrupulatnie wypłacanych z budżetu państwa pensji czy sp***alania na L4 w czasie pracy czy na przedwczesną emeryturę. Nie obchodzi mnie za bardzo, z jakich powodów oni tam siedzą - grunt, że część żołnierzy i kadry dowódczej będzie miała doświadczenie w realnych działaniach zbrojnych. A czynnik psychologiczny na wojnie jest bardzo ważny i nie zastąpi go nawet najlepszy sprzęt.

asathor

2013-05-30, 19:37
Za naszych żołnierzy napie**alających w ciapatych zawsze dam piwo! :-)

Skuteczny

2013-05-30, 20:44
TwojaMatkaToHerbatka Generał Pershing w podobny sposób walczył z islamistami w Indonezji. Zarzynali świnie na oczach terrorystów, po czym namaczali pociski w świńskiej krwi. Tak spreparowanymi kulami zabijali skazańców, którzy dopuścili się aktów terroru. Każdy potencjalny islamista wiedział, że zabity w ten sposób nie zostanie męczennikiem i nie trafi do raju. Przez kolejne 44 lata od tych wydarzeń nie odnotowano na świecie żadnych zamachów muzułmańskich ekstremistów.

styq

2013-05-30, 21:34
Po ch*ja my tam u nich siedzimy? Ponieważ pomagamy ciapatym afganom wyzwolić ich kraj z pod okupacji talibów, co udało się już tam zrobić, teraz oni jako terroryści biją ciapatych i nas. Talibowie to coś gorszego od komunizmu. To właśnie esencja tego całego islamskiego gówna, z którym trzeba walczyć. Talibowie to okupacja afganu, nie my. My im pomagamy zrozumiecie to wreszcie?

I_am_what_I_am

2013-05-30, 22:22
moździerze, karabinki? po co się to tak bawić, pie**olnąć bombę i spokój, na ch*ja te F16 kupowali?

avalanch

2013-05-30, 23:05
Czego Polacy nie powinni w Awganistanie .... nie powinni tam być. TO nie jest "nasza" wojna :(

Asteroth

2013-05-30, 23:06
dr_dex napisał/a:

Kilkadziesiat lat temu to my bylismy po drugiej stronie i wtedy to sie nazywalo okupacja. Sram na ciapactwo i niech wypie**alaja z mojego kochanego kraju, ale po ch*j my tam u nich siedzimy ?!?!?



Bo z wrogiem najlepiej walczyc na jego terenie. Po co pozwolic im wyniszczyc nasz kraj jak niscza zachodnia Europe, jesli mozna wybic to scierwo tam?

Kubas1993

2013-05-31, 00:34
dr_dex napisał/a:

Kilkadziesiat lat temu to my bylismy po drugiej stronie i wtedy to sie nazywalo okupacja. Sram na ciapactwo i niech wypie**alaja z mojego kochanego kraju, ale po ch*j my tam u nich siedzimy ?!?!?



Jak możesz w ogóle porównywać to co się dzieje w Afganistanie do okupacji hitlerowskiej gdzie na masowa skale mordowano cywili. A powody dla których tam u nich siedzimy koledzy wyżej już podali.

Rybsonix

2013-05-31, 02:41
dr_dex napisał/a:

Kilkadziesiat lat temu to my bylismy po drugiej stronie i wtedy to sie nazywalo okupacja. Sram na ciapactwo i niech wypie**alaja z mojego kochanego kraju, ale po ch*j my tam u nich siedzimy ?!?!?



jakie "my" k***a. obsralbys sie jakbys mial jeden dzien w koszarach spedzic a co dopiero w afganistanie pie**olony kocmołuchu