18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy na wczasach All inclusive w Kolumbii.

Macx83wwww • 2023-06-07, 02:58


Ponieśli nieuniknione koszta :kawa:

Majtkomen

2023-06-07, 10:31
Zaj***li mu w łeb i zapomniał języka polskiego

squach

2023-06-07, 10:38
Pan_Cernik napisał/a:

Są trzy kategorie ludzi :
1. Jednym wystarczy powiedzieć, żeby z uwagi na własne bezpieczeństwo omijali szerokim łukiem pewne miejsca
2. Innym trzeba to pokazać
3. Pozostali mają to głęboko w dupie i dla filmu na tik-toku czy istagramie zrobią wszystko.
Nie wiem czemu uważasz że takim jak ci należy się choć trochę empatii. To co ich spotkało wynikło tylko i wyłącznie z powodu ich głupoty i niestety na to sobie zasłużyli.



W punkt.
Piwo.

Makulata

2023-06-07, 14:19
S.Cat napisał/a:

Przykre jest to, że są miejsca na świecie których nie można odwiedzić właśnie przez to, że jest tam dzicz.



Wolałbyś, żeby cały świat był dziczą, nie?

DziadMróz

2023-06-07, 14:37
Sytuacja wygląda jakby nie oddał telefonu, stąd to nagranie i wpie**ol. Może lepiej, że stawiał opór, bo siedziałby w tym lesie do tej pory. Ja chyba w takim miejscu zamiast nawijać do kamery zachowałbym większy orient.

W takim miejscu zamiast lansować się w okularkach i kamerką, ubrałbym się jak miejscowy Silva.

Wojownik12

2023-06-07, 14:57
jjkotulek napisał/a:

Na początku myślałem, że to ta k***a Lewandowski.



Czemu Lewy budzi w tobie takie silne negatywne emocje?

Grishjarta

2023-06-07, 14:58
Kumpel kolumbijczyk wytłumaczył mi, że weszli na czyjś prywatny teren bez zezwolenia i właściciele odebrali to jako brak szacunku i z wk***u ich okradli i pobili. Cóż, co kraj to obyczaj i inna kultura, albo jej brak.

Edit:
I że weszli w rejony gdzie są wsie i ludzie bez edukacji, wręcz prymitywni i w te rejony nawet zwykli kolumbijczycy się nie zapuszczają

Bul_od_bytu

2023-06-07, 15:02
Grishjarta napisał/a:

Kumpel kolumbijczyk wytłumaczył mi, że weszli na czyjś prywatny teren bez zezwolenia i właściciele odebrali to jako brak szacunku i z wk***u ich okradli i pobili. Cóż, co kraj to obyczaj i inna kultura, albo jej brak.



Możliwe. Wyraźnie widać patyki robiące za słupy graniczne na miedzy. W USA można takich odjebac

Szary_Jeleń

2023-06-07, 15:57
Kretyni pewnie z warszafki.

Ueizkvhwkzkx

2023-06-07, 18:11
Pan_Cernik napisał/a:

Są trzy kategorie ludzi :
1. Jednym wystarczy powiedzieć, żeby z uwagi na własne bezpieczeństwo omijali szerokim łukiem pewne miejsca
2. Innym trzeba to pokazać
3. Pozostali mają to głęboko w dupie i dla filmu na tik-toku czy istagramie zrobią wszystko.
Nie wiem czemu uważasz że takim jak ci należy się choć trochę empatii. To co ich spotkało wynikło tylko i wyłącznie z powodu ich głupoty i niestety na to sobie zasłużyli.



Niektórzy nie chcą marnować 80 lat swojego życia w piwnicy na oglądaniu sadola (jak ty) tylko wolą zwiedzić, niektóre miejsca na świecie, ale co ty możesz wiedzieć, skoro oni to wgl. pewnie ukradli, że mieli na wakacje, a poza tym to halinka podaj piwo :P

freddy.krueger

2023-06-07, 18:25
Gdyby wcześniej oglądali harda w życiu by się tam nie wybrali nawet za kasę :P

sadol001

2023-06-07, 18:46
Ten atakujący to jak polski Seba wygląda. Śmierdzi fejkiem na kilometr

pankruk

2023-06-07, 18:57
niemamskarpet. napisał/a:

a mogli wziąść parawan i pojechać do Władysławowa



Jastarnia lepsza.

smc

2023-06-07, 19:49
Ueizkvhwkzkx napisał/a:

Niektórzy nie chcą marnować 80 lat swojego życia w piwnicy na oglądaniu sadola (jak ty) tylko wolą zwiedzić, niektóre miejsca na świecie, ale co ty możesz wiedzieć, skoro oni to wgl. pewnie ukradli, że mieli na wakacje, a poza tym to halinka podaj piwo





W piwnicy można walić konia i pić piwo.

Po ch*j wyjeżdżać?

Stachtypowacebula

2023-06-07, 20:21
Szary_Jeleń napisał/a:

Kretyni pewnie z warszafki.



Z Oławy.

kuba08

2023-06-07, 21:14
Kanał ,,podróże lekką ręką”