18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy eksmitowani z centrum stolicy, ich miejsce zajmie...

Szron • 2014-02-25, 14:46
...żydowski kibuc.

Cytat:

Prawdziwy skandal w Warszawie. Eksmitowano mieszkańców trzydziestu drewnianych domków fińskich, których osiedle znajdowało się niedaleko sejmu. Jedną z eksmitowanych osób jest 75-letnia aktorka Barbara Wrzesińska, od lat mieszkała w drewnianym domku w Warszawie.



Jak donosiły media na tym terenie miał powstać nowoczesny apartament. I niby to nie dziwiło, bo to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Warszawie, w niezwykle spokojnej i zielonej enklawie. Okazuje się jednak, że miejsce po eksmitowanych Polakach zajmą Żydzi. Teren i domki przekazano im nieodpłatnie.

W oczyszczonych z Polaków budynkach „powstanie kibuc z warsztatem stolarskim i ogródkiem. Młodzi Żydzi będą w nim przygotowywać sie do "życia w mieście"”. Jednym z inicjatorów przedsięwzięcia jest Jan Śpiewak z Żydowskiej Ogólnopolskiej Organizacji Młodzieżowej - można przeczytać na stronie gazeta.pl.

- Czerpiemy z lewicowej idei życia we wspólnocie, z idei ruchu syjonistycznego w Polsce. Przed wojną eksperymentalny kibuc istniał na Grochowie. Żydzi uczyli się tam pracy wytwórczej, roli. U nas będziemy prowadzić warsztat stolarski z użyciem tradycyjnych technik bez gwoździ. Będziemy uprawiać ogródek warzywny. Wielkich plonów może nie będzie, bo już jest późno, ale jakieś zioła na pewno wyrosną - stwierdza. I dodaje: - Chcemy też prowadzić dialog o tym, jakim miejscem ma być Jazdów - mówi Jan Śpiewak z Żydowskiej Ogólnopolskiej Organizacji Młodzieżowej.

Kibuc Warszawa ma adres Jazdów 3/20. To osiedle domków fińskich. Część lokatorów już je opuściła, cztery domki, te w najbardziej kiepskim stanie - rozebrano. Z prawie 30 zostaną cztery, może pięć. Przy ich rekonstrukcji pomoże Ambasada Finlandii. Mają być przeznaczone na działania kulturalne. - Na jednym ze spotkań w sprawie przyszłości enklawy ktoś z mieszkańców rzucił, żeby nie czekać na remont, ale już teraz oddać na lato opuszczone domki w użytkowanie różnym organizacjom. Czynszu nie pobieramy. Organizacje muszą tylko opłacić media - opowiada Urszula Majewska, rzeczniczka Śródmieścia.

Sami inicjatorzy kibuca nie traktują ani stolarstwa ani rolnictwa w centrum Warszawy zbyt poważnie. To będzie miejsce dla spotkań młodych Żydów, można rzec "żydowska kawiarenka". W rozmowie z gazetą.pl Jan Śpiewak stwierdził nawet: „Będziemy uprawiać ogródek warzywny. Wielkich plonów może nie będzie, bo już jest późno, ale jakieś zioła na pewno wyrosną”. Zapewne hasło - plantacja zioła w centrum Warszawy - zapewni kibucowi liczną frekwencje.

W pierwszych dniach lipca media donosiły: "Barbara Wrzesińska, znana szerszej publiczności przede wszystkim z roli Panny Basieńki w „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, od lat mieszkała w drewnianym domku w Warszawie. Niestety, władze stołecznej gminy Centrum zdecydowały się na radykalny krok – fińskie osiedle zostanie zrównane z ziemią. (... ) Jak donoszą media, już pojawił się zainteresowany deweloper. Aktorka, która zainwestowała mnóstwo czasu i pieniędzy w renowację swojego lokum, wyląduje na bruku. Co się z nią stanie?

Znana z "Kabaretu Olgi Lipińskiej" Barbara Wrzesińska przeżywa ciężkie chwile. Aktorce przyszło wyprowadzić się ze swego uroczego fińskiego domku, który znajduje się na bardzo malowniczym terenie - na zielonym osiedlu Jazdów w pobliżu Parku Ujazdowskiego w Warszawie. Drewniany dom aktorki oraz 30 innych budynków został przeznaczony do wyburzenia. A wszystko przez dewelopera, który postanowił wybudować na tym terenie nowoczesny apartament. Barbara Wrzesińska na otarcie łez otrzymała małe mieszkanie zastępcze - donosi tygodnik "Rewia".

Nikt nie zwróci aktorce środków, które musiała zainwestować, by doprowadzić niepozorną chałupkę do takiego stanu, w jakim jest dziś - czytamy w "Rewi".

Czy Wy coś z tego rozumiecie? Ja niewiele, z wnioskami się jednak wstrzymam do dalszych informacji na ten temat.




Pejsaki robaki chyba naprawdę chcą tu się zagnieździć.
3 miliony pejastych, którzy
Cytat:

"Czerpią z lewicowej idei życia we wspólnocie, z idei ruchu syjonistycznego w Polsce."



Teraz tylko ślepiec nie dostrzeże jakim narzędziem i w czyich rękach są lewaki-prostaki.

W razie czego to wiadomo komu dziękować za najazd "gości" z pejslandu.

Źródło

voidinfinity

2014-02-25, 19:09
A.J.K.S napisał/a:

Nie, nie wyklucza :roll:



No tak, można powiedzieć że jest wolność wypowiedzi,
tylko niekoniecznie wolność po wypowiedzi.

Tylko w takim razie co ta wolność słowa ma gwarantować, skoro jest ona z roku na rok okrajana przez nowe prawa? ;-)

An...........or

2014-02-25, 19:26
Ekspertem napisał/a:


Jeśli Sadistic stanie się piaskownicą dla sfrustrowanej młodzieży o poglądach faszystowskich i nacjonalistycznych to będzie to początek końca portalu
Masoni mi płacą w poniedziałek i wtorek, a w pozostałe dni Tusk i Żydzi. W dodatku lubię wacki.



Ech szkoda,że nie ma anty-piw dla takich "userów".
Bo trzeba być sfrustrowanym "młodzieżem" by życzyć wszystkiego najgorszego ciapakom,żydom, ukraińcom i reszcie tego ścierwa :samoboj:

Pan_Doktur

2014-02-25, 19:33
tip.top napisał/a:

Proponowałbym Wam być bardziej powściągliwym w komentarzach, gdyż od jakiegoś czasu po internecie grasuje jakiś pie**olony społeczniak dr plama, który wyłapuje "niepoprawne politycznie" posty i zgłasza je do prokuratury :hitler:



Nic k***a nie dostaje :amused:

Ek...........em

2014-02-25, 19:36
Antalor,


Zamiast odnieść się merytorycznie do tego co napisałem postanowiłeś zmanipulować moją wypowiedź dodając od siebie tekst o wackach. Żałosne. :roll:

milosciprzyjazn

2014-02-25, 19:40
dugi napisał/a:

A pod jaki paragraf można podpaść wygłaszając SWOJE niepoprawne opinie i nienawołując nikogo by sie przyłączył?



Art. 256. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 

Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.



vuidinfinity napisał/a:


No tak, można powiedzieć że jest wolność wypowiedzi,
tylko niekoniecznie wolność po wypowiedzi.

Tylko w takim razie co ta wolność słowa ma gwarantować, skoro jest ona z roku na rok okrajana przez nowe prawa? ;-)


No to chyba normalne, a czego byś chciał. To samo tyczy się wolności jednostki ogólnie, a wyraża się ona w jednej z podstawowych zasad liberalizmu: "Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka". Innymi słowy, jesteśmy wolni dopóty dopóki nasza wolność nie naraża na szkodę fizyczną/moralną inne jednostki.

An...........or

2014-02-25, 19:42
Ekspertem napisał/a:

Antalor,
Obrazek

Zamiast odnieść się merytorycznie do tego co napisałem postanowiłeś zmanipulować moją wypowiedź dodając od siebie tekst o wackach. Żałosne. :roll:


Nie zmanipulować, tylko skrócić. Sens pozostał taki sam.
A tak nawiasem mówiąc to nie wiem co chciałeś udowodnić robiąc screena.
Bo jak widać to potrafi dziś zrobić każdy,nawet bardzo ograniczony :amused:

konował

2014-02-25, 19:51
Fajnych czasach żyjemy. Obrażanie polaków/niemcow/rusków każdej innej normalnej cywilizacji jest ok. Ale murzynów cyganów żydów czy innych pasożytów już nie. Opinia nie bierze się z dupy. 21 wiek. Wiek największej hipokryzji od początków pie**olonej ludzkości.

push3k

2014-02-25, 19:58
RagicMabbit napisał/a:

żydowski BUC nie kibuc

No właśnie, że KIBUC, bo tak się ten twór nazywa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kibuc

Oczywiście, coś co powinno się w skrócie opisać to fakt, że jest to jedna z form kołchozu nastawioną na eksperymenty socjologiczne. Niektórym to pewnie zasugeruje łegier.

I jeszcze będą mieli pretensje, że ich ktoś nazywa żydokomuną.

RavenRR

2014-02-25, 20:00
alexandrus napisał/a:

Ja mam na to pomysł. Mianowicie na naszą wolność słowa. Wejście na stronę od 18+ , zgoda z regulaminem ( w regulaminie wpisać ostrzeżenie o wulgarnej treści portalu, szydzeniu, wolnosci słowa, nie tolerancji dla pewnych grup spolecznych typu pedały etc. , nacji żydzi itp. itd.) nie zgadzasz się z regulaminem - w tył na lewo i to wszystko. Jest ostrzeżenie? jest!


Zaskoczę Cię, ale nie każdy na Sadolu jest zacofanym prymitywem, którego sensem życia jest szydzenie z szeroko pojętej inności. To portal z czarnym humorem, a nie nacjonalistyczne gówno - nie podoba się, to "w tył na lewo i to wszystko".

alexandrus napisał/a:

A nasze kochane prwo ma tyle luk co ser szwajcarski( np. wolność słowa i przekonań politycznych gwarantuje nam Konstytucja RP)


Według Twojej żelaznej logiki mogę założyć stronę z tymi wszystkimi obostrzeniami które wymieniłeś, a na niej nazywać Cię tępym ch*jem wyklutym ze sk***iałej matki, a Ty nic mi nie zrobisz, bo mamy wolność słowa. Na całe szczęście tak nie jest, geniuszu.

pelepele

2014-02-25, 20:01
tip.top napisał/a:

Proponowałbym Wam być bardziej powściągliwym w komentarzach, gdyż od jakiegoś czasu po internecie grasuje jakiś pie**olony społeczniak dr plama, który wyłapuje "niepoprawne politycznie" posty i zgłasza je do prokuratury :hitler:



Niestety masz racje.

Holokaust, eksterminacja, żydowska k***a, cyklon B, murzyn, ciapaty, pedały, złodzieje, morderstwo, gwałt, zagazować, piec, węgiel.

uladrakula

2014-02-25, 20:13
Chyba kogoś popie**oliło. Pod artykułem o tym, że się Żydzi wpie**alają i wyrzucają Polaków z ich domów użytkownicy zaczęli wyrażać opinie typu "j***ć Żydów" i takie tam. I nagle k***a jakiś typ pisze, żeby się lepiej powstrzymywać od pisania czegoś, bo niby jakiś pojeb ich może podać do sądu. No ja pie**olę.

voidinfinity

2014-02-25, 20:40
milosciprzyjazn napisał/a:

Innymi słowy, jesteśmy wolni dopóty dopóki nasza wolność nie naraża na szkodę fizyczną/moralną inne jednostki.



"szkoda moralna" - straszny debilizm. Szczególnie w rozumieniu "pogorszenia czyjegoś samopoczucia".

BTW.

Już wiem kto będzie pisał zawiadomienia do prokuratury :lol:

QuaPL

2014-02-25, 20:44
Myśli o judeopolonii dalej żywe. Mają swój izrahell i niech tam wypie**alają, a jak nie: :hitler:

Ale i tak wszyscy powiedzą że zagrożeniem dla Polski jest Islam.

korskidegenerat

2014-02-25, 21:03
@tip-top to sie przeniesmy an siec TOR lub FREENET :D
wtedy będzie można WIĘCEJ rzeczy publikować w dziale hard, ale juz uzytkownikow bedzie o 95% mniej

rockface123

2014-02-25, 21:26
Każdy tu chyba przychodzi odpocząć od tego zj***nego świata i zapodać sobie sporą dawkę czarnego humoru :evil: przez ostatnie 3 lata sytuacja na tej stronie zj***ła się tak że będę zmuszony usunąć swoje konto, już z harda znikły wypadki, za niedługo nie będzie można tu wrzucać zdjęć z k***a plamką krwi po zastrzyku. :roll: