18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokonałam depresję

natking • 2017-03-25, 15:12
Trzeba umieć sobie radzić :mrgreen:

Info: Pawlikowska wydała książkę o takim tytule.

St...........on

2017-03-25, 23:39
Jak ją słyszę w open.fm to nóż się otwiera w kieszeni. k***a jak można być tak tępym jak ta farbowana blondyna. W Zet jej nie chcieli, to opie**oliła gałę naczelnemu w wp.pl i dostała kanał w open.fm. A teraz jeszcze ją widzę, no k***a z jej oczu bije taka inteligencja, że aż oślepia. Co za k***a degeneraci słuchają B.Pawianowskiej. Swojego czasu nawet w CKM pisali, o rzeczach, które facet nie powinien robić w czasie golenia, "3. Nie słuchaj B.Pawlikowskiej w radiu Zet".

vass

2017-03-25, 23:54
Mieć Cejrowskiego za męża psycho-katola, to faktycznie można mieć depresję.

Gambi

2017-03-26, 01:40
Nie wiem czemu, ale mam jakieś wrażenie, że to rodzaj wiadomości do W. Cejrowskiego...

manson__

2017-03-26, 01:43
elfis napisał/a:

_RottenFetus_

kurcze
miałem Ci doj***ć, ale mądrze piszesz
pozdrawiam


Za cejrowskiego, kościół, czy fajną zabawkę?

W............R.

2017-03-26, 04:22
Uwielbiam te farbowane efemerydy płaczące ostentacyjnie nad swoją iście gargantuiczną depresją... Psi bolec w anus i na pohybel, bo to coś jakby płakały krokodylimi łzami, że mają zespół Downa, tylko nie widać i jakoś sobie radzą w życiu.

jerry280

2017-03-26, 07:50
Wszyscy celebryci teraz nają depresję bo to modne, potem wychodzą z tej niby depresji i oczywiście zaraz muszą napisać o tym książkę i oblecieć wszystkie telewizje śniadaniowe. Gówno mieli, a nie depresję, ewentualnie nasrane we łbie ale to wrodzone i nie do wyleczenia.

jcoob

2017-03-26, 15:19
Kobita niegłupia, z Cejrowskim była bo dzielili zainteresowania, jorgnęła sie co to za pojeb, i go zostawiła

KarpKiller

2017-03-28, 09:59
Przeczytałem ostatnio po raz pierwszy jej książkę, też dostałem depresji :samoboj: . 33 zł za jakieś 10 stron treści - reszta to głupie obrazki i nic nie wnoszące teksty. Ogólnie nie polecam twórczości tej Pani.