18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokolenie kiedyś i dzisiaj

Ha...........20 • 2014-03-24, 16:32



Daje trochę do myślenia.

Ra...........py

2014-03-24, 16:38
Jak ja się cieszę że wyrosłem ze zj***nych dyskotek i techno zjebstwa.

RockyWood

2014-03-24, 16:46
ha! popłakałem się!

Pamiętajmy żeby nie czuć się gorzej tylko dlatego że żyjemy w lepszych spokojniejszych czasach! Korzystajmy z tego z całych sił i bawmy się kiedy mamy na to czas bo nie wiadomo co przyjdzie nam robić jutro.

Calis

2014-03-24, 16:50
Uuuu, dobre. Na początku myślałem, że będzie to kolejne ch*jostwo typu kochajmy ludzi tak szybko odchodzą. Tu jednak chodziło o uczucia, o to co się do pustej głowy natłukło się przez lata. Ból kształci, a cierpienie wzmacnia. Dziś mamy tylko bezstresowych nastolatków, którym nic się nie chce - (czyt. nawet myśleć) i są swego rodzaju upośledzeni życiowo.

Nigdy nie zapomnę, jak za małolata grając w piłkę powiedziałem starszemu, z którym graliśmy "Ty kur*o!" bo nie podał. Tak głupio mi się wyrwało. Jemu też się wyrwał - cios w moją szczękę. W ciągu sekundy zrozumiałem co to kultura, szacunek - nie wiem nawet jak to określić. A dziś? Dziś jest internet. Przez 2 tysiąclecia życie toczyło się podobnym torem tylko narzędzie były nowocześniejsze, w XXI wieku wszystko staje na głowie - cała psychika i definicja człowieka oraz jego zachowań.

skasowane

2014-03-24, 17:59
@upup
Tak jest i ch*j z tym zrobisz. Chcesz sztucznego cofnięcia rozwoju żeby młodzież się uszlachetniła? (pamiętaj że ciebie ten proces też by dotknął bez względu na osobiste wartości) :>

TamGdzies

2014-03-24, 18:40
Tymczasem przenoś moję duszę utęsknioną

Do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych,

Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych;

Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem,

Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem;

Gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała,

Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała,

A wszystko przepasane, jakby wstęgą, miedzą

Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą.

modry95

2014-03-24, 18:56
ruska propaganda ! Szkoda, że nie pokazali jak gwałcili dzieci i plądrowali domy przy "wyzwoleniu" miast.

xnxx

2014-03-24, 19:03
no k***a, coś w tym jest

Dorquba

2014-03-24, 19:04
O k***a, jaka ta ruska armia piękna! Buty mają, guziki pozapinane! Nawet karabinu na sznurku nie muszą wiązać, no krasnaja armija ideał!

A co do filmu- bardzo ciekawy, dający do myślenia.

Gamcioz

2014-03-24, 19:07
Ojcowie naszych dziadków nie o taką Polskę walczyli.

SteelPlank

2014-03-24, 19:28
Witam. Pierwszy komentarz tutaj, bardzo miło mi poznać.
Krótki film pokazuje niewdzięczne pokolenie pedałów, które tylko i wyłącznie się bawi. Z drugiej strony mamy pokolenie starsze, które straciło młodość aby "nowi" mieli łatwiejsze życie. Ale co to za pie**olenie, że dzisiejsza młodzież jest gorsza niż wy, stare pryki. W porównaniu do bardzo dawnych czasów wy też jesteście leniwym i dziwacznym pokoleniem. Czy za młodu cały dzień zapie**alaliście na polu? Biegaliście z obornikiem? Ludzie których dawno już nie ma widzieli w was rozleniwione społeczeństwo. Takie sranie, że dawniej było lepiej. Dzisiejsze dzieciaki będą miło wspominać młodość przy kompie czy PS-ie i tak samo "hejtować" młodsze pokolenia siedzące przy emulatorach wirtualnej rzeczywistości. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

marcinc53

2014-03-24, 19:30
Film bardzo dobrze wykonany, ale ch*jowo zmontowany. Muzyka w ogóle nie pasuje i przejścia ch*jowe, a to Two Steps From Hell to już k***a apogeum.

NoobsAndBoobs

2014-03-24, 19:38
moje pokolenie wyzywano od drechow, hip hopowczykow itd. dzisiejsze pokolenie wyzywa sie od pedalow.

Zawulon

2014-03-24, 19:46
pie**olone kacapy, szkoda, że w ogóle dożył. Czerwony, Ruski, sk***ysyn.

Soki

2014-03-24, 20:05
Ja też chodzę na imprezy, ale nigdy w życiu nie pomyślałbym, żeby wyj***ć komuś z bara (nie mam tak niskiej samooceny, żeby taką żenadą ją podnosić). Chyba, żeby urwał mi się film od naj***nia, ale wtedy to znajomi nie pozwoliliby mi wyjść na imprezę. Więc proszę nie upokarzać mojego pokolenia.

A sorry przecież to film o rosyjskiej szarańczy...