18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokojowa walka o demokratyczną Ukrainę

Lukasz_S • 2014-01-25, 08:37
Witam, w necie można znaleźć fotografie ulotek instruktażowych jakie są rozdawane obecnie “pokojowym manifestantom” na Ukrainie i jakie były rozdawane podczas “arabskiej wiosny” w Egipcie, na Placu Tahrir. Są identyczne, różnią się wyłącznie wersją językową.




ceezar

2014-01-25, 21:27
Ktoś ma ww ulotkę w Naszym języku?

Maze

2014-01-25, 22:39
Załamuje mnie jak widzę teksty w stylu "U nas też tak trzeba" "Teraz czas na Polskę" ja tam bym nie chciał żeby przed domem ludzie napie**alali mi molotovami i innymi. Nie wiem czy zauważyliście, ale poza słusznym celem, to raj dla przestępców i złodziei.

kudi88

2014-01-26, 09:42
:samoboj: a my tylko się przyglądajmy i czujmy jak nasze kapsko jest rozpychane :lol:

Pstek

2014-01-27, 16:40
PrawdaJestJedna napisał/a:


Normalnie już wytrzymać nie mogę! Jaka walka z rządem?!!! Ludzie zacznijcie patrzeć na to „zdrowo”.
Ukraińcy to banda hołoty. Zaczęło się od tego, że Unia wepchała swój pysk do Ukrainy aby uwolnili Tymoszenko. Wręcz szczyt chamstwa, jak można kazać dla państwa nie przestrzegać wyroku sądu, szczególnie gdzie w wypadku Tymoszenko, ona podpisała niekorzystną umowę za co ją ukarali, i bardzo dobrze. Po drugie, obecnie jakaś mała grupka opłaconych „europejczyków” wzniosła bunt w stolicy nie przedstawiając żadnych normalnych postulatów przeciwko legalnie wybranemu rządowi. Dodatkowo zauważcie jak oni się zachowują, zbudowali katapultę, rzucają kamieniami oraz koktajlą Mołotowa. Więc co mają robić policjanci?!!! STAĆ i ku*wa patrzeć jak ci kogoś zabiją? TO SĄ SPOKOJNE MANIFESTACJE?! Jedna wielka hołota bez rozumu. Po trzecie Unia to zło któte odbiera nam pieniądze i suwerenność. Strefa Euro się rozpada, Unia ma problemy próbując wciskać dla rządów kosztowne plany. Po Czwarte pomijając powyższe fakty, Polacy! Po co w ogóle się pchać tam, Ukrainiec to nasz wróg i przestańcie ku*wa wreszcie pisać demokratyczne bzdety, gdyż demokracja to rządy głupich. Ponadto Ukraińcy od pewnego wieku nienawidzą NAS! Im zawszebyło bliżej do Niemiec niż do nas. Przypomnijcie sobie, podczas 2 WŚ Ukraińcy witali Niemców z zachwytem, a ile powstawało ukraińskich oddziałów SS, także byli ukraińscy strażnicy w obozach. Lecz najbardziej nie wybaczę temu nienormalnemu narodowi za mordy na polakach! Jednej nocy zniszczyli 200 kościołów zabijając dzieci, kobiety, orając wioski. Zabić to zabić, ale w jaki sposób. Sku*wysyny napadali nas i wycinali jak owieczki. Rozcinali kobietom w ciąży brzuch, wyjmowali płód i wrzucali gnój. Albo ich słynne „wianuszki”. Przybijali małe dzieci wokół drzewa. Polecam poczytać 130 sposobów mordów Ukraińców [Google: "Mordy UPA na Wołyniu-dzieci i rodziny-film. - LUDOBÓJSTWO ..." ](Pamiętajmy, że to nie byli jacyś bandyci, tylko ich normalni obywatele) To co? AK miało stać i patrzeć, próbowali ratować ale nie zawsze zdążyli… Więc przestańcie patrzeć na nich z zachwytem…
Obrazek



Czemu jestem za wolną Ukrainą? Jak dla mnie osobiście mogliby ich wyrżnąć, ale po pierwsze:
1.Wolna Ukraina to bezpieczniejsza Polska (ponieważ oddalamy się od Rosji, a politycznie Ukraina była bardziej pro Rosyjska co szkodziło nam, jeśliby wybuchła jakaś wojna) no i zakładając że te k***y z naszego rządu nie są prorosyjskie (a w sumie to częściowo są)
2.Pochodzę z rodziny, która uciekała przed UPA i gdyby nie Ukraińcy, którzy ostrzegali Polaków przed UPA to bym tego nie pisał, więc nie do końca tak jest że Ukraina chwali Banderę, oni nie mają żadnych bohaterów narodowych, więc robią z bohaterów byle smieci jak Chmielnicki (no zgodzę się że aż takim śmieciem nie był, ale nic aż tak WIELKIEGO nie dokonał).
3.Rewolucję ich popieram, ale w sensie bycia zniewolonym przez inny kraj europejski niż Rosja, bo to ją osłabia i to mi się podoba. Najlepsza Ukraina to Ukraina ustawiająca się pod naszą Polską politykę (ech k***a marzenia...) no ale w każdym bądź razie najlepsza Ukraina to Ukraina z dala od Rosji, która najlepiej nie byłaby w UE tylko miała traktaty handlowo-emigracyjne z nimi podpisane i lepiej dla firm i lepiej dla prostych ludzi a politycznie była proeuropejska.