18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokoje do wynajęcia

Anal_Intruder_69 • 2023-08-07, 11:45
Kamerzysta debil, nie widać całego numeru telefonu :nie_znaju:



Niestety nie mam żadnych informacji na temat zdarzenia. Wiadomo tylko, że gdzieś w Polsce.

dżonyłojlker

2023-08-07, 16:22
darek1234 napisał/a:

No popatrz , popatrz, nie Arabusy, nie inżyniery z Afryki tylko nasi rodacy!



Czyli jednak ruski ekskrement z zaporoża.

Bartshin

2023-08-07, 16:28
i później tacy jadą do zachodniej Europy, stop polonizacji Unii

Jarek_Wielki

2023-08-07, 16:28
Quassar napisał/a:

Ja akurat nie pomoge bo mam w dupie ten kraj z dykty który gnębi mnie za bycie Polakiem we własnym kraju ,
Co do Patologii to w Polsce jest w ch*j patusów dziwi mnie to obrażanie Ukraińców kiedy sami mamy dość spory problem z pat-dresiarzami .
Już od dawna nie patrzę na świat przez nacjonalistyczne okulary, Nacjonalizm to straszny rak jak te religie.
W każdym państwie znajdą się debile jak i ci normalni, choć faktycznie w niektórych jest ich więcej. To nie daje ci przywilejów do obrażania każdego kto jest z zewnątrz.
Bo pewnego dnia sam będziesz emigrantem i będziesz smucić że cie obrażają tylko dlatego że nie jesteś stąd pomimo tego że nie jesteś jakimś patusem.
Ale będą oglądać jakiś polskich pato dresiarzy i będą cie brać z nimi na równi !! I co fajnie... ??



Wszędzie jeden ch*j! Większy i silniejszy ma racje! Tu nawet nie wiadomo o co poszło.

Policeman

2023-08-07, 16:53
Nieważne o co poszło, zwykle jak ma się skończyć bitką, a jesteś kanapowym pieniaczem z rączkami jak witki, to nie doprowadzaj do tego. Odpuść, a jak za późno, to uciekaj. Ilu takich idiotów w życiu spotkałem, to aż ciężko policzyć, gość się rzuca, a mógłbym ubić mu mordę jak schabowego w niedzielę. Tylko rozsądny człowiek tego nie robi, zwykle tacy pieniacze nie lecą z łapami, na sugestię, że za chwilę skończy się rozmowa na czymś innym, odszczekują coś by zachować godność, ale agresja wyraźnie siada. Tutaj komuś nie siadła i postanowił spróbować swoich sił. Nie tłumaczę łysego bojlera, powinien pójść siedzieć jak za usiłowanie morderstwa. Bójek na ulicy unika się jak ognia, to gra w której wygrać można albo wpie**ol albo odpowiedzialność karną za pobicie, w najgorszym przypadku nawet ze skutkiem śmiertelnym. Jeśli nawet pobita osoba nie wniesie oskarżeń, zawsze istnieje ryzyko, że wróci do domu, opatrzy rany i będzie planował zemstę.

AnalAcrobat

2023-08-07, 17:27
No ale żyje, nie żyje jakieś info?

CRAZY_DONALD

2023-08-07, 17:42
AnalAcrobat napisał/a:

No ale żyje, nie żyje jakieś info?



Okazało się, że do wody został wrzucony 43-letni mężczyzna. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Trafił do szpitala, ale szybko go opuścił. Kiedy było wiadomo, że nic mu nie zagraża, został przesłuchany przez policjantów. I wtedy stała się rzecz zaskakująca. Mężczyzna stwierdził, że nie ma do nikogo pretensji i nie chce zgłaszać żadnego zawiadomienia.

Napastnik kary nie uniknie
Na tym jednak nie koniec całej sprawy, bo do policjantów z Olsztyna dotarł film, na którym widać zdarzenie. Po przeanalizowaniu go funkcjonariusze postanowili, że jednak zajmą się całą sprawą. Szybko ustalili i zatrzymali mężczyznę, który wrzucił swoją ofiarę do wody. To 37-latek.

dżonyłojlker

2023-08-07, 17:55
CRAZY_DONALD napisał/a:

Mężczyzna stwierdził, że nie ma do nikogo pretensji i nie chce zgłaszać żadnego zawiadomienia.



Honorowo.

CRAZY_DONALD napisał/a:

Napastnik kary nie uniknie
Na tym jednak nie koniec całej sprawy, bo do policjantów z Olsztyna dotarł film, na którym widać zdarzenie. Po przeanalizowaniu go funkcjonariusze postanowili, że jednak zajmą się całą sprawą. Szybko ustalili i zatrzymali mężczyznę, który wrzucił swoją ofiarę do wody. To 37-latek.



Pierwsze słyszę, żeby wrzucenie kogoś do rzeczki było ścigane z urzędu :-/

CRAZY_DONALD

2023-08-07, 18:50
motylekwbrzuchu napisał/a:

Honorowo.
Pierwsze słyszę, żeby wrzucenie kogoś do rzeczki było ścigane z urzędu



On go z mostu zrzucił (tam jest z 10 metrów w dół a woda to nie wiem czy do kolan jest).

— Wszczęliśmy dochodzenie w kierunku artykułu 160 kodeksu karnego, czyli narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi do 3 lat wiezienia – dodaje posterunkowa Paulina Żur.

wnosjana

2023-08-07, 19:30
Na ch*j w polsce obcokrajowcy....

barniak

2023-08-07, 19:42
„43-latkowi nic poważnego się nie stało i wydostał się na brzeg o własnych siłach - poinformowała post. Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. - Mężczyzna stwierdził, że nie zamierza składać żadnego zawiadomienia w tej sprawie.

Policja będzie jednak sprawdzać, czy 37-latek nie naraził mężczyzny na utratę życia lub zdrowia. Grozi za to do 3 lat więzienia.”

disturbed666

2023-08-07, 22:13
Tagor napisał/a:

Tylko ja widzę zorganizowane antypolskie posty i komentarze w ostatnim czasie? Już się zabierają za sadola.



trolle z kurahena

Batman_

2023-08-07, 22:23
Antypolak666 napisał/a:

Spasiony polacki knur morderca, no co za niespodzianka.



Twojego ojca tam nie było akurat.

AlbertoNihilo

2023-08-07, 23:40
Opis za to z dupy wzięty. Jaki numer telefonu?

barniak

2023-08-07, 23:45
„43-latkowi nic poważnego się nie stało i wydostał się na brzeg o własnych siłach - poinformowała post. Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. - Mężczyzna stwierdził, że nie zamierza składać żadnego zawiadomienia w tej sprawie.

Policja będzie jednak sprawdzać, czy 37-latek nie naraził mężczyzny na utratę życia lub zdrowia. Grozi za to do 3 lat więzienia.”

LizTruss

2023-08-07, 23:55
Tagor napisał/a:

Tylko ja widzę zorganizowane antypolskie posty i komentarze w ostatnim czasie? Już się zabierają za sadola.



Tak to jest... najpierw posty jadące po "antyszczeoionkowcach" ze wszyscy zginiemy bo ktos nie chodzi w masce. k***a te same pie**olone zjeby zapie**alają bez masek i wszyscy żyją... a rok temu to co 2gi sadol mial 128 znajomych w sile wieku, ktorzy zmarli na covida :D zmasowany atak na "antyszczepionkowcow" trwal... Potem pojawiły się zj***ne komentarzy w stylu pajaca halmana, ktory by obciągnął ukraińskiemu zulowi ku chwale bandery. Tera znowu jakies antypolskie komentarze. Prawda jest taka, że sadol także jest maszynka propagandowa i ma swoje wytyczne. Tak samo jak jeb z dzidy czy kwejk