18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pokój do wynajęcia

qbcki • 2013-09-12, 19:40
Ostatnio poszukuję pokoju w Krakowie. Trafiłem na ciekawe ogłoszenie, które może kogoś zainteresować jeśli chce wreszcie uciec spod maminej sukni.

Czego to już ludzie nie wymyślą, żeby zarobić.
Ciekawe co sie w środku dzieje jak porządnie pada deszcz, albo grad. Co jeśli porządnie zawieje. Piorunochron też pewnie ma bo to przecież blaszak... :] :lol: (ma nawet okno) :lol:

P.S. Uprzedzam, że to nie mój garaż, mój stary też nie ma z tym nic wspólnego.


"Witam, oferuję do wynajęcia przytulny pokój dla maksymalnie dwóch osób, ok. 16m, cena za pokój (odstępne) 500 zł + media. Pokój jest wyremontowany i urządzony nowymi meblami (duże łóżko, szafa, biurko, półki, w pokoju znajduje się również lodówka). Lokalizacja w centrum Krakowa, okolice ronda Grzegórzeckiego, kilkaset metrów do ronda Mogilskiego i na UEK. Teren ogrodzony.

Do pokoju przynależy łazienka oraz wc w domu obok. Pokój urządzony jest w garażu typu blaszak stojącym na podwórku (ocieplony + grzejniki w środku) Teren pilnowany przez psa. Pies biega po podwórku od godziny 22, w związku z czym chcąc wracać później należy się z nim wcześniej zaprzyjaźnić (ew. kupić kiełbasę, np. pod Halą Targową, otwarte do ok. 2-3 w nocy). Jedna ściana pokoju to drzwi wejściowe (również ocieplone styropianem). Polecam, blisko centrum, tanio i bezpiecznie!

Do pokoju doprowadzony jest internet (+30 zł miesięcznie, istnieje możliwość zmiany pakietu).

Kontakt przez e-mail."

link do ogloszenia:
http://www.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=522957103




jacekmatys

2013-09-12, 19:52
No i gitara,dla studenta jak znalazł.Gorzej z tą kiełbasą bo wiadomo student sam by taką opie**olił a nie psu dawać...

jozioopona

2013-09-12, 19:58
Kurdę gdyby nie to zdjęcie z blaszakiem to bym pomyślał że to jakiś dobry lokal :D

kainwar88

2013-09-12, 20:07
nie licząc "nagrzania" przez ta blachę, dało by się zyc. Też nie wiadomo jak w zimę. No ale panowie i panie 500 + media? przesadzili ;)

o_co

2013-09-12, 20:16
instrukcja obsługi wykrywania fejkow w necie dla użytkowników sadistic.pl

1. wchodzimy w link ogłoszenia
2. kopiujemy adres url zdjęcia pokoju
3. wchodzimy na google.com - grafika, wybieramy ikonkę aparatu w okienku wyszukiwania, wklejamy link i szukaj...
4. ....
5. PROFIT

tak btw to bardzo ładne mieszkanie w tym Manchester :)

da...........za

2013-09-12, 20:31
Nieprawda. okno jest bardzo nasłonecznione. A za tym blaszakiem jest ciemno.

kacimierz

2013-09-12, 21:59
W mojej okolicy blaszaki na strzeżonym parkingu można wynająć za 150zł miesiąc więc cena trochę przesadzone :D

Swicheroo

2013-09-12, 22:13
Poważnie szukasz pokoju w Krakowie? Jeżeli dla jednej osoby to priv.

mp_toujane

2013-09-12, 23:06
Takie garaże są na swoim końcu niższe niż na początku przy bramie. A na tej focie nie widać żeby sufit 'leciał' w dół. Ten pokoik z foty ma normalne 2.50m wysokości, a nie jak taki garaż ok. 1.90m fake jak ch*j

zombie111

2013-09-12, 23:17
Szkoda że fejk, pomysł w moim stylu, gdyby to naprawdę tak wyglądało to brałbym za czasów studenckich :)

feeker

2013-09-13, 01:12
Pomysł +, ale słaba podpucha przecież widać od razu że sufit jest za wysoko.

tefone

2013-09-13, 10:09
Jak chcesz pokój w Krakowie to odezwij sie na PW