18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokemony z KOD w akcji.

o1945lg • 2016-01-27, 00:27
"Nie ma netu, nie ma sieci, nie ma wykształconych dzieci..."


Ale jest za to stado lemingów i starych komuchów :amused:

Ben_Dover

2016-01-27, 00:33
Skończcie już z tą wspólną nagonką na sadolu, to nudne

Chędogi_Rzułf

2016-01-27, 00:33
Jak ktoś ma jakiś mikrofon i kamerę, to niech wejdzie w tą manifestację tych zjebów i kilku jej uczestnikom zada 3 pytania:
1. o co walczą
2. co to jest demokracja i w jaki sposób obecna władza ją "gwałci"
3. gdzie byli, kiedy poprzednia władza przez 8 lat robiła to samo co obecna teraz, tyle że oczywiście w swoją stronę.

Obejrzałem filmik i rzeczywiście, jedyne co mi się nasuwa na myśl to pokemony :amused:

colnardo

2016-01-27, 00:40
O co chodzi z ciężarówką i reklamami Enea, oni ich sponsorują czy jak?

BialyNigger

2016-01-27, 07:21
Chędogi_Rzułf napisał/a:

Jak ktoś ma jakiś mikrofon i kamerę, to niech wejdzie w manifestację



Dobrze, że ciebie nikt z gramatyki nie będzie przepytywał. :roll:

Chędogi_Rzułf

2016-01-27, 11:08
BialyNigger napisał/a:

Dobrze, że ciebie nikt z gramatyki nie będzie przepytywał. :roll:


Widzę, że tyle miałeś argumentów na odparcie mojej wypowiedzi, że aż przyczepiłeś się do jednej literki! Możesz być z siebie dumny, bo nawet jeden z najgłupszych trolli na sadolu postawił Ci piwo za komentarz :-P
To kiedy idziesz na następną manifestację, pokemonie? :lol:

gadom

2016-01-27, 11:32
colnardo napisał/a:

O co chodzi z ciężarówką i reklamami Enea, oni ich sponsorują czy jak?



Spieszę z wyjaśnieniem. Ten "protest" odbywa się w Częstochowie. Miasto brało udział w konkursie na najładniejszą iluminację świąteczną w woj. Śląskim i sponsorem była właśnie Enea. Czewa wygrała i od paru dni pod ratuszem stoi ciężarówka. Nie wiem po co, nie byłem ;P

Żałuję, że nie wiedziałem o tej akcji. Poszedłbym zobaczyć kto w mojej okolicy odważył się wybrać na ten spęd bydła.

BialyNigger

2016-01-27, 12:45
Chędogi_Rzułf napisał/a:


Widzę, że tyle miałeś argumentów...



A co miałem napisać? Znalazłeś sobie wygodną wypowiedź na YT i palisko tak ci stanęło, że rozerwałeś anus taty.
Nakręć materiał, w którym rozmawiasz z tysiącem osób. Podziel je na grupy wiekowe. Pokaż osoby spokojniejsze, a nie tylko sprowokowane czy wzburzone manifestacją. Przede wszystkim rozmawiaj po manifestacji, a nie w trakcie. :roll:

Taki kochany pisiaczek, a jak ktoś doda bezmózga z marszu niepodległości to nagle manipulacja oznacza coś innego. :kupa:

kyrodian

2016-01-27, 18:08
BialyNigger, sam przyznasz ze to co oni tam pieprza to kompletne brednie pozbawione sensu. Nie slyszalem zeby organizatorzy jakiegokolwiek protestu czy demonstracji byli az tak ulomni zeby sprowadzac jej poziom, na wlasnie zyczenie(!) do omszalego glazu przydroznego.

Cervus

2016-01-27, 20:27
Chędogi_Rzułf napisał/a:

Jak ktoś ma jakiś mikrofon i kamerę, to niech wejdzie w tą manifestację tych zjebów i kilku jej uczestnikom zada 3 pytania:
1. o co walczą
2. co to jest demokracja i w jaki sposób obecna władza ją "gwałci"
3. gdzie byli, kiedy poprzednia władza przez 8 lat robiła to samo co obecna teraz, tyle że oczywiście w swoją stronę.

Obejrzałem filmik i rzeczywiście, jedyne co mi się nasuwa na myśl to pokemony :amused:



1. O to żeby w Polsce władza/większość NIE mogła robić wszystkiego co chce i jak chce? PO było do dupy, ale oni są 100x gorsi, nawet nie krygują się z tym że chcą na wszystkim położyć łapę, trybunał, prokuratura, służba publiczna, o spółkach skarbu państwa nie wspomnę, już wymienili wszystkie zarządy/rady nadzorcze i prezesów na swoich znajomych. Takiej hipokryzji jeszcze do tej pory w Polsce nie było.
2. j.w. - Demokracja to jest min. trójpodział władzy. Mają władzę ustawodawczą, wykonawczą, nie mają sądowniczej, ale właśnie nad tym pracują. Trybunał, to co chcą zrobić z prokuraturą, wystarczy?
3. A co jak się k***a obudzili wczoraj, klapki im z oczu spadły i dzięki pisowi przejrzeli na oczy? To już nie mogą się wk***iać? Prawo do krytyki rządu mają tylko opozycjoniści sprzed 89', kombatanci czy byli AKowcy? Czy Ci którzy nie głosowali na SLD, czy AWS? Dobrze że ludzie się wreszcie ogarnęli i zobaczyli jaka jest władza, może tej i następnej już nie pozwolą na takie traktowanie państwa i obywateli.