18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaż mi swój dom

Rudgardh • 2019-11-30, 10:33
A powiem Ci kim jesteś


qaz123edc

2019-12-02, 16:52
krasnal_hałabała napisał/a:


Teraz już przesadziłeś, stanąłem w Twojej obronie więc teraz, obrażając ludzi bez powodu (bo akurat co do ProVVe miałeś powód bo sam nie był święty), szargasz także moje dobre imię a na to pozwolić nie mogę, napisałeś dużo prawdy o mentalności Polaków ale różnica między nami jest taka że Ty chcesz po prostu ich obrażać a ja chcę ich czegoś nauczyć (co jest niełatwe, to naród którego bardzo trudno nauczyć czegokolwiek), masz rację, człowiek ten ma niechlujny sposób pisania ale mogłeś mu to wytknąć z taktem i klasą zatem proszę, zachowaj klasę bo stanąłem w Twojej obronie i szargasz tym także moje dobre imię.
To jest na takiej zasadzie: Załóżmy że ma miejsce taka sytuacja, firma XYZ jest międzynarodową korporacją i promuje gwiazdę rocka, gwiazda rocka osiąga sukces, przynosi zyski ale w pewnym momencie zaczyna latać z gołą fujarą niedaleko szkoły, szkodzi w ten sposób wizerunkowi korpo XYZ, zatem proszę, zachowaj takt i klasę, nawet w inwektywach.



Wybacz, dobry człowieku, doceniam twoje starania ale uważam że z góry są one skazane na porażkę i tak, prawdą jest że ja chcę ich po prostu obrażać. Zgadzam się z twoimi argumentami, ale czego ty chcesz nauczyć narodu który od kilkuset lat powtarza te same błędy i miota się między kompleksem biedaka oraz nieuzasadnionym poczuciem wyższości.

krasnal_hałabała

2019-12-02, 17:07
qaz123edc napisał/a:

Wybacz, dobry człowieku, doceniam twoje starania ale uważam że z góry są one skazane na porażkę i tak, prawdą jest że ja chcę ich po prostu obrażać. Zgadzam się z twoimi argumentami, ale czego ty chcesz nauczyć narodu który od kilkuset lat powtarza te same błędy i miota się między kompleksem biedaka oraz nieuzasadnionym poczuciem wyższości.



Może i masz rację, ale warto próbować, nic mnie to nie kosztuje, kiedyś kosztowało ale nauczyłem się trzymać nerwy na wodzy i zwyczajnie nie przejmować się wyzwiskami i niezrozumieniem z ich strony oraz tym że moje tłumaczenia odbijają się od nich niczym groch od ściany, nie traktuję tego jako coś co muszę osiągnąć, raczej jako hobby a przy okazji uczę się jak myślą co może później przełożyć się na moje zyski. Może Ci się to wydać ekscentryczne a nawet chore i wypaczone ale uważam że Polacy to bardzo interesujący naród, ciekawy pod względem psychologicznym i socjologicznym. Na przykład, to akurat wiem od kogoś a nie z własnych obserwacji ale, wiedziałeś że Polacy lubią optymizm i pochlebstwa? chcesz wywrzeć na nich wpływ? schlebiaj im i bądź wesoły, optymistyczny, dużo żartuj, Władze Słusznie Minione zauważyły to, dlatego (czego przykładem jest ProVVe) serwowały Polakom marnej jakości i żałosnego humoru komedie w które wplatali propagandę, Polacy uwielbiają krotochwile, pozbawione klasy bo tych z klasą nie są w stanie pojąć ale uwielbiają.

Polaków nie możesz też obrażać, jeśli chcesz wywrzeć na nich wpływ, nigdy ich nie obrażaj, jak mawia jedna z dewiz pewnych ludzi których poznałem niedawno. "„Pozwól innym sądzić, że są lepsi i rządzą tym światem…, więcej na nich zarobisz”. To dlatego Polacy wybrali PIS, są bardzo podatni na propagandę sukcesu ponieważ są narodem dumnym i pysznym a także próżnym. Nie bądź dla nich zbyt surowy, Irlandczycy byli w jeszcze większej ciemnocie przez wiele lat, ze wszystkiego da się wyleczyć.

Jak mawiał pewien mądry człowiek: "Tylko głupcy uznają za niemożliwe rzeczy które wykraczają poza ich doświadczenie". Próbować zawsze warto, mnie to nic nie kosztuje, traktuję to jak zabawę.

qaz123edc

2019-12-02, 17:41
krasnal_hałabała napisał/a:

Może i masz rację, ale warto próbować, nic mnie to nie kosztuje, kiedyś kosztowało ale nauczyłem się trzymać nerwy na wodzy i zwyczajnie nie przejmować się wyzwiskami i niezrozumieniem z ich strony oraz tym że moje tłumaczenia odbijają się od nich niczym groch od ściany, nie traktuję tego jako coś co muszę osiągnąć, raczej jako hobby a przy okazji uczę się jak myślą co może później przełożyć się na moje zyski. (...) "Tylko głupcy uznają za niemożliwe rzeczy które wykraczają poza ich doświadczenie". Próbować zawsze warto, mnie to nic nie kosztuje, traktuję to jak zabawę.



I powodzenia ci życzę na twojej drodze, dobry człowieku, ja natomiast zajmę się obrażaniem bo sprawia mi to przyjemność, jak się jeden z drugim 'co polag to ja nawet nie' obraża na małe przytyki, grożąc jednocześnie śmiercią i wyzywając od podludzi wszystkich ze wschodu, przez południe i na zachodzie kończąc

krasnal_hałabała

2019-12-02, 20:16
qaz123edc napisał/a:

I powodzenia ci życzę na twojej drodze, dobry człowieku, ja natomiast zajmę się obrażaniem bo sprawia mi to przyjemność, jak się jeden z drugim 'co polag to ja nawet nie' obraża na małe przytyki, grożąc jednocześnie śmiercią i wyzywając od podludzi wszystkich ze wschodu, przez południe i na zachodzie kończąc



A Północ? ludzi z północy też wyzywają od podludzi?

qaz123edc

2019-12-02, 20:33
krasnal_hałabała napisał/a:

A Północ? ludzi z północy też wyzywają od podludzi?



Haha sam się nad tym zastanawiałem przy pisaniu tego posta :D Podchodzą raczej pod pedałów z zachodu, ale z drugiej strony taka idzie od nich flota na budowach że polaczki mają dysonans poznawczy

Rozjebie

2019-12-02, 20:40
LOOFAH napisał/a:

Bez pleców nic nie zdziałasz. Stąd się właśnie wzięło, że jak ma kasę to "ukradł", bo uczciwie nie dało się zarobić dużych pieniędzy.



Zauważ, ze wg Ciebie układy międzyludzkie to tez przestępstwo. To kolejna teoria ludzi biednych, którzy nie maja nic do zaoferowania i jedyne co sobą reprezentują to nieświeży oddech.
Nie ma nic złego w znajomościach z wpływowymi ludźmi. Jeśli narzekasz na brak takich znajomości, to zainwestuj w siebie, kup sobie garniak, umyj zęby i popracuj nad elokwencja i pomysłami na biznes. Wypali - zajebiście, jesteś milionerem. Nie wypaliło? Trudno, otrząsasz się i ciśniesz raz jeszcze.
Tak jest na całym świecie, a nie tylko w Polsce

edmund

2019-12-02, 22:57
qaz123edc napisał/a:

To po ch*j odpowiadasz, biedaku bez szkoły?



dobra, łap piwko, rozbawiłeś mnie dzisiaj

Wiewór

2019-12-03, 09:28
k***a zacna gównoburza z niczego. Aż się nie spodziewałem.
Wybaczcie ale nie dołączę tym razem bo jakoś mi się nie chce czytać czterech stron ścian tekstu :mrgreen:

krasnal_hałabała

2019-12-03, 12:32
Wiewór napisał/a:

k***a zacna gównoburza z niczego. Aż się nie spodziewałem.
Wybaczcie ale nie dołączę tym razem bo jakoś mi się nie chce czytać czterech stron ścian tekstu



W punkt, i tym akcentem, kończymy!

PieronJasnySzlag

2019-12-03, 19:03
@Krasnal, prowadzenie firmy i pilnowanie pracowników to złożony temat. Naj***ny plebs przy łopacie też musi być bo kto by rowy kopał. Jakby wszyscy byli mega ambitni to też byśmy w jaskini siedzieli bo nikomu tego przysłowiowego koła by się niechciało dłutem napie**alać.

Problem jest tego typu że szkolisz młodego na obsługe maszyn i zapowiada się nieźle ale dochodzi do takiego punktu że rozwijać się przestaje i wyżej dupy niepodskoczy. Młody nie jest nawet tego świadom więc liczy na awans i coraz to większe pieniądze. A Ty jesteś w kropce bo wiesz że potrafi tylko podstawy i nic więcej nie ogarnie bo jest za głupi. I nastaje konflikt. Młody zaczyna być sfrustrowany, zaczyna się wk***iać bo jego ziomki na zmywaku w anglii zarabiają 3 razy tyle i w końcu porzuca prace a ty musisz szkolić następnego młodego (a to generuje koszty). Przychodzi kolejny młody i ten sam scenariusz. W miedzyczasie dzwoni poprzedni młody bo zrozumiał że się do niczego nie nadaje i chce wrócić ale za większy pieniądz bo rodzina, mieszkanie itp...

Są też i tacy którzy są świadomi że wyżej dupy niepodskoczą i intelektualnie nie są wstanie ogarnąć i awansować i zamiast pie**olić o swoich prawach pracownika, godności, poszanowaniu po prostu zapie**alają tyle ile mogą z nadgodzinami. I takch to ja szanuje.

Dla mnie praca to przywilej a nie obowiązek. Pozdrawiam working class.

krasnal_hałabała

2019-12-03, 19:33
PieronJasnySzlag napisał/a:

@Krasnal, prowadzenie firmy i pilnowanie pracowników to złożony temat. Naj***ny plebs przy łopacie też musi być bo kto by rowy kopał. Jakby wszyscy byli mega ambitni to też byśmy w jaskini siedzieli bo nikomu tego przysłowiowego koła by się niechciało dłutem napie**alać.
Problem jest tego typu że szkolisz młodego na obsługe maszyn i zapowiada się nieźle ale dochodzi do takiego punktu że rozwijać się przestaje i wyżej dupy niepodskoczy. Młody nie jest nawet tego świadom więc liczy na awans i coraz to większe pieniądze. A Ty jesteś w kropce bo wiesz że potrafi tylko podstawy i nic więcej nie ogarnie bo jest za głupi. I nastaje konflikt. Młody zaczyna być sfrustrowany, zaczyna się wk***iać bo jego ziomki na zmywaku w anglii zarabiają 3 razy tyle i w końcu porzuca prace a ty musisz szkolić następnego młodego (a to generuje koszty). Przychodzi kolejny młody i ten sam scenariusz. W miedzyczasie dzwoni poprzedni młody bo zrozumiał że się do niczego nie nadaje i chce wrócić ale za większy pieniądz bo rodzina, mieszkanie itp...
Są też i tacy którzy są świadomi że wyżej dupy niepodskoczą i intelektualnie nie są wstanie ogarnąć i awansować i zamiast pie**olić o swoich prawach pracownika, godności, poszanowaniu po prostu zapie**alają tyle ile mogą z nadgodzinami. I takch to ja szanuje.
Dla mnie praca to przywilej a nie obowiązek. Pozdrawiam working class.



Uważasz że prawa pracownika to coś złego i że nie powinno ich być?