18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebani kierowcy

Co...........er • 2013-10-31, 10:04
Warszawscy mistrzowie kierownicy :D


"Ja Cię mam tu nagranego... buroku" :D

Schabik

2013-10-31, 17:33
@lapps
ślepy jesteś? burak w porsche objeżdża innych stojących na skrzyżowaniu żeby się wepchnąć cały jeden samochód do przodu.

dorodnykurczak

2013-10-31, 17:34
"606
Cieszę się, że mam ch*jowe auto. W razie potrzeby takiej k***ie przejadę cały bok, a jak zapyszczy to zawsze jest balacha pod siedzeniem. Takiej k***y to nie szkoda i myślę, że nawet psy byłyby po mojej stronie."

Właśnie dobrze żę są takie śmieci jak ty, bo w razie czego da się bonus i zawsze takie nędzne, szczekające gówno ponosi się do odpowiedzialności. Nie zrozum mnie źle, biedny człowiek który potrafi się zachować jest szanowany bardziej niż bogaty, ale biedny który chce być szanowany bardziej niż bogaty z powodu biedy, nie znajdzie zrozumienia w swojej cebulackiej agresji.

Tassadar

2013-10-31, 17:37
To stara prawda że jak się widzi na drodze warszawskie tablice to lepiej zachować dystans bo 75% przypadków kierowców tych aut prawko ma za kury i kaczki

PoMaluchu

2013-10-31, 17:50
Mieszkałem w Wawie trochę czasu, jeździło się autem, ale takiego debila nie spotkałem, było kilka sytuacji ale da się przymknąć oko:) Za to mogę stwierdzić, że w Warszawie nauczyłem się jeździć dynamicznie, i nauczyłem się co to jazda na "zamek".
Duża kultura jazdy w ludziach, którzy jeżdżą tam od zawsze.
Lubię jeździć po Warszawie, choć nie znam jej za dobrze niestety.

Ps za to cierpy z Warszawy to straszne sqr... prostaki i idioci. Nie wszyscy za pewne ale duża ich część. :evil:

gupi_nik

2013-10-31, 17:53
TDS - tata dal samochod
pewnie bedzie dumny jak zobaczy synusia na filmiku

TomdeX

2013-10-31, 18:00
A później ludzie się dziwią, że jak mieszka się w wawie to za OC i AC najwięcej trzeba płacić, bo jest największe "ryzyko". Nic mnie już nie zdziwi.

cober

2013-10-31, 18:06
Ło matko bosko... przecież ten porak to nie na warszawskich blachach tylko właśnie cebulowych. To ja się spodziewałem jakiś masakrycznych historii, a tu raptem jedno audi co się wpycha (nie wiadomo co wcześniej się wydarzyło), mamuśka co leci na czerwonym (w każdym zadupiu tirowcy walą na czerwonym) i jeden przyjezdny cebulak w "porszu" :/ - typowy kozak mocny tylko w gębie.

pietraas

2013-10-31, 18:24
było wyjść do tego 'bonda' i sprawdzić co to za kozaczyna ;)

wedkarz88

2013-10-31, 18:26
Zdziwię Was, ale ziomek z Porsche ma pierwszeństwo, ponieważ nie ma namalowanych pasów ruchów a jezdnia się zwęża, a ten z prawej był, głupie to, ale tak właśnie jest.... Poza tym jak mnie wkuwia jak ktoś rusza z zapłonem 5 sekund, ze 3 auta jeszcze by przeleciały.
Niedawno z jednej tanich tygodników motoryzacyjnych poruszał taką sytuację.

aro06

2013-10-31, 18:34
i na ch*j spina j***ni znawcy prawa jazdy. pasów ruchu nie było wiec mógł jechać po prawej. równie dobrze wszyscy mogli być do lewoskrętu a ony akurat by pojechal prosto bez zatrzymywania. ale nie k***a szlachcic widząc że porsche zmienia "pas" którego nie było wydizelonego i tak musi zatrąbić bo jakże go on spowolnił no i ta zazdrość że ma porsche a on jedzie starym trupem w którym progi się sypią. W tej sytacji nie miał ku*as prawa trąbić i niech se nagrywa bo i tak na nic mu się to nie przyda.

kam332

2013-10-31, 19:32
wedkarz88 i aro06 spójrzcie, że on przed skrzyżowaniem zaczął kolumnę wyprzedzać z prawej strony i chciał wj***ć się, ale go na szczęście nie wpuścili, a nie szykować się do jakiegoś j***nego lewo czy prawo skrętu. To nie było miejsce na wykonywanie takich manewrów co on zaczął robić, ponieważ tam tylko 1 pas był, szeroki, ale 1. Co innego gdyby chciał jechać w inną stronę niż oni. On myślał, że jest wielki pan, bo ma porshe i może się wj***ć gdzie chce nim.

Ne...........ro

2013-10-31, 20:17
Dalione, to jego auto służbowe, od MI6 :D

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-10-31, 20:26
jakim trzeba byc kretynem żeby dać sobie w tablicy Bond? potem jeszcze jezdzić i fucki pokazywać :D wieśniak i prostak :D a materiał na policje i mandat !

morbek

2013-10-31, 20:57
Kultura jazdy musi być ciekawe ile zapłacił za prawo jazdy........

SCIX_69

2013-10-31, 21:06
pssssss slabi sa.