18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojazd po Annie Grodzkim

twojamatkajestgruba • 2012-01-26, 22:26
Trolling level 99! :lol:


Poseł PiS, Jan Dziedziczak po mistrzowsku zgasił pana Grodzką.
Najniższy głos należy do Grodzkiej

kaiel

2012-01-27, 17:00
takk k***a ...tolerujcie islamabadów i pedalstwo

jakubczyk1985

2012-01-27, 17:23
jak dla mnie rydzyk jest autorytetem i guru.Kto inny w świetle prawa potrafi tak wych*jać mochery i inne wirzące tałatajstwo i zarobić na nich tyle pieniędzy??

dwakilo

2012-01-27, 19:36
Wyrok sądu jednoznacznie stwierdza, że 16.06.1954 roku w Otwocku urodziła się Anna Grodzka. Czy wy tego k***a nie potraficie pojąć? Tacy jesteście tolerancyjni? A Dziedziczak mówiąc "ma pan rację" pokazał, że jest skończonym ch*jem.

Nikczemny_Płód

2012-01-27, 20:57
dwakilo napisał/a:

Wyrok sądu jednoznacznie stwierdza, że 16.06.1954 roku w Otwocku urodziła się Anna Grodzka. Czy wy tego k***a nie potraficie pojąć? Tacy jesteście tolerancyjni? A Dziedziczak mówiąc "ma pan rację" pokazał, że jest skończonym ch*jem.



A od kiedy to k***a polski sąd to autorytet, co to jakis pie**olony guru? Ania ma/miała(fabrycznie) fiuta i to sa fakty.

MisioIgliwiec

2012-01-27, 21:04
dwakilo napisał/a:

Wyrok sądu jednoznacznie stwierdza, że 16.06.1954 roku w Otwocku urodziła się Anna Grodzka. Czy wy tego k***a nie potraficie pojąć? Tacy jesteście tolerancyjni? A Dziedziczak mówiąc "ma pan rację" pokazał, że jest skończonym ch*jem.

Skoro urodziła się jako Anna, to jakim cudem ma biologicznego syna ze swoją żoną?

tinaijuz

2012-01-27, 22:25
Grodzkiej debile, nie umiecie uszanować czyjegoś wyboru życiowego? Jako że jestem tolerancyjna, to muszę tolerować nietolerancyjnych, ale zwyczajnie mnie to wk***ia -.- Później taka hołota wymaga szacunku od innych -.-

Dzawor

2012-01-28, 00:53
tinaijuz napisał/a:

Grodzkiej debile, nie umiecie uszanować czyjegoś wyboru życiowego? Jako że jestem tolerancyjna, to muszę tolerować nietolerancyjnych, ale zwyczajnie mnie to wk***ia -.- Później taka hołota wymaga szacunku od innych -.-


:idzwch*j:


On nie szanował Rydzyka (choć chu* mu w dupe). Pedały niech sp***alają na drzewo prostować banany.

scchizm

2012-01-28, 12:08
banda cwe*i

meszamorum

2012-01-28, 12:37
tinaijuz napisał/a:

Grodzkiej debile, nie umiecie uszanować czyjegoś wyboru życiowego? Jako że jestem tolerancyjna, to muszę tolerować nietolerancyjnych, ale zwyczajnie mnie to wk***ia -.- Później taka hołota wymaga szacunku od innych -.-


Oczywiście tolerancją w twoim wykonaniu jest nazywanie innych hołotą i debilami - bo popierają kogoś, kto zripostował idiot(k)ę, co za cel ma lans swoim przezajebistym antyklerykalizmem.

Wot jewriejska logikaja w wykonaniu kolejnego leminga. :emo: