18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojawił się znikąd i nagle

Jesse.Pinkman • 2023-11-19, 17:38
Patrz w lusterka, motopipki są wszędzie.

smc

2023-11-19, 20:46
Podpowiem: patrzcie w lewą stronę ekranu... :->

majeńka

2023-11-19, 23:53
Patrzenie nic nie daje.

Byłam niedawno w Indyjach: dosłownie kilka sekund po pierwszym wyjsciu z hotelu (lotnisko → Ojo (taki Uber) → hotel → zrzucenie bagażu → wyjście) jestem na małej uliczce przed hotelem. Jak to mawiał Tytus de Zoo: "patrz na lewo, patrz na prawo, nic nie jedzie ruszaj żwawo" patrzę patrzę nic nie widzę to ruszam. I natychmiast gwarantowany motoseksualista. Byłam uważna tak więc nie mam pojęcia skąd on mógł wyjechać (tzn. wiadomo skąd, i wiadomo też że z ciemnej... ale jakiej???). Jakimś cudem udało mi się uskoczyć i nie trafić na główną, ale utwardzenie w opinii pozostaje.

Tak więc motur na horyzoncie → pełna uwaga, patrzysz na niego, i myślisz jak uskoczyć jak mu coś odpie**oli. Zaś motur znikąd → test twojej umiejętności uskoków ekstremalnych.

Geniuuuu

2023-11-20, 06:12
Debil w myślach jeszcze rył po lesie i polach.

Krak

2023-11-20, 12:41
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Zasada prawej dłoni, pozamiatane.



a jak ktoś ma obie lewe?
ch*jek raczej bez rejestracji, wiec lepiej żeby spiredalał

Cosmo85

2023-11-20, 13:37
Przedwczoraj taka sytuacja: jade autem ze 40 na godzine bo pada to mokre białe gówno. Na skrzyżowaniu puszczam typa na scigaczu. Już ch*j że zimą jezdzi motorem, to debil miał skarpetki stópki i spodnie typu jogger czy jaktam te hajdawery dla debili sie nazywają.

popek9

2023-11-21, 00:31
Takich moto p*zdek nigdy mi nie szkoda, bardziej współczuję temu kierowcy, w którego przyj***ł. Czy odzyska jakąś kasę na naprawę własnego samochodu i czy nie będzie miał jakiś głupich problemów psychicznych po takim wypadku.