18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pogrzeb Whitney Houston Według mojego taty

P1H • 2012-02-18, 19:14
Siedzę z tatą razem w pokoju naglę w telewizji mówią o tym ,że na pogrzebie Whitney Houston będą takie gwiazdy jak Alicia Keys,Kevin Costner,Steve Wonder itp.Mój ojciec poderwał się do góry i stanowczym głosem:
-Nie rozumiem tych całych "gwiazd" nawet jej nie znali dobrze ,a idą na jej pogrzeb jakby ją znali od dawien dawna np. Taki Steve Wonder przecież on jej nawet na oczy nie widział.

Padłem ze śmiechu :lol:

Nerd

2012-02-19, 13:47
Mnie osobiście to nie rozśmieszyło, co wcale nie znaczy,że żart nie jest ogólnie śmieszny, mam inne poczucie humoru może - z resztą ja też dodaje słabe kawały wg innych. j***ć to.
Cytat:

Najwięksi spinacze dodają posty po 23 zamiast wyjść z kumplami wypić piwo,pogadać,spotkać się ,a nie klepać w klawiaturę i wyzywać osoby których się nie zna...


Nie żebym należał do jakiś staruchów, ledwo od grudnia jestem pełnoletni, ale Ty raczej nie powinieneś praktykować takich przedsięwzięć, patrząc po wieku w profilu.Ja, wielu się przekonało, jestem spinaczem, a po 23 z reguły nie klepię w klawiaturę tylko śpię, co nie zmienia faktu, iż co najmniej 4h dziennie spędzam przy moim sprzęciku (<3, czy tam 3<). Ty możesz nie uznawać aspołecznych wybryków, ja mogę nie uznawać spędzania każdej wolnej chwili z kumplami.Tego nas nawet na fizyce uczono,że wszystko, więc zależy od punktu odniesienia.