18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogrzeb Ryszarda Kaczorowskiego

Sl...........nx • 2012-11-03, 11:00
Zupełnie nie rozumiem tego oburzenia, że na dzisiejszym pogrzebie Ryszarda Kaczorowskiego nie było nikogo z najwyższych organów państwa. Ani prezydenta, ani premiera.

Przecież już raz byli.

lewanmich1

2012-11-03, 18:29
Pogrzeb był bardzo udany. W przyszłym tygodniu mają powtarzać.

Br...........ki

2012-11-04, 10:35
Z grobu do grobu skaczę, ma rozmach


Ale swoją drogą to powinien być jakiś pakiet zniżkowy, typu dwa pogrzeby w jednej cenie.

Darson666

2012-11-04, 10:46
@up
To już twoja sprawa, żeby takie coś wprowadzić, w końcu po coś masz tę inicjatywę ustawodawczą.

gumol

2012-11-04, 12:03
Wk***ia mnie to gadanie, że nikogo z przedstawicieli władz nie było na pogrzebie. Ich wina, że poj***li ciała? Byli za pierwszym razem w dobrej intencji ku czci zmarłego. Nie wiedzieli, że w trumnie jest mielone z maca, albo gumowy kurczak. Gdyby teraz znowu poj***li truchła, na trzeci pogrzeb przyszłoby pewnie jeszcze mniej ludzi. ch*j już w ten Smoleńsk!

kamilsad

2012-11-04, 16:32
Mnie wogole dziwi ze ktos byl na pogrzebie zdrajcy ktory sp***olil z polski (i co wiecej juz tu nie wrócił) i wygodnie mieszkal sobie w UK kiedy nas j***li w dupsko. Taki z niego bohater że ja pie**ole

longer1231

2012-11-05, 17:49
Cóż, już raz kondukt żałobny z Belwederu jechał. Nie żebym coś mówił, ale na armacie go wieźli z wszystkimi honorami. Nie mam pojęcia o co im chodzi.