18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogrzeb Grahama Chapmana

petru23 • 2015-01-11, 19:03
Jako, że w miniony czwartek były urodziny zmarłego członka Monty Python poniżej fragment jego pogrzebu. Powinien Wam się spodobać.




z tłumaczeniem
spoiler

spooner

2015-01-11, 19:06
Ten brytyjski humor... Czasem śmieszny, ale często żenujący. Tym razem ta druga opcja :(

Nietzsche

2015-01-11, 19:34
@up
Co Ty k***a wiesz o pogrzebach.

Chciałbym żyć tak, by moja rodzina,bliscy i kumple pożegnali mnie tak samo jak Chapmana.

Najlepszy pogrzeb wszechczasów, którego po ponad 20 latach nie da się zapomnieć.

McMenel

2015-01-11, 19:59
Nietzsche Dokładnie. Zamiast płakać na moim pogrzebie niech wszyscy wspominają mnie z uśmiechem i z radością. Bo czego jak czego uśmiechu i radości brakuje w tym poj***nym świecie.

krzysiek351

2015-01-11, 21:32
To jest pogrzeb!
Ja wiem że te usmiechy były bo były, ale w głebi każdy przeżywał smierć swojego kolegi.
Pośmiać się na pogrzebie, zajebista sprawa...

tds1974

2015-01-12, 19:43
Wyobrażam sobie taka przemowę w polskim Kościele. Skandal na pół wsi.

dr_dex

2015-01-12, 19:48
Wyprzedzajac ewentualne komenty wychwalajace denata: koles byl smieszny, zabawny, nietuzinkowy itp itd ale ..... nie zapominajmy rowniez ze byl anusoentuzjastą ... :kawa:

kosmerf

2015-01-12, 19:50
pożegnali go w zajebistym stylu, użalanie się i tak nie wróciłoby ani jemu ani nikomu życia.
Fakt, że śmierć jest smutna dla bliskich, ale jakże wspaniałe, że jest co do tej pory wspominać.

Loaloa

2015-01-12, 21:16
Cytat:

Wyprzedzajac ewentualne komenty wychwalajace denata: koles byl smieszny, zabawny, nietuzinkowy itp itd ale ..... nie zapominajmy rowniez ze byl anusoentuzjastą ...



No popatrz, a właśnie tobie to przeszkadza. Czyżby przypadek? Co nie tak jest z tym portalem, że nawet we wstawce z pogrzebem członka jednej z najbardziej jajcarskich grup kabaretowych jakiś pie**olony zjeb musi wrzucić swoje trzy grosze o homoseksualizmie?


A wracając do tematu - przypomniała mi się scena innego pogrzebu. I chociaż to tylko film, to opowiada o równie nietuzinkowej postaci.