18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogrzeb Apatora

Swirussss • 2013-09-23, 22:03
Kibice Toruńskiego Apatora odwdzięczyli się za niedzielny finał władzom klubu.


Król_Julian

2013-09-24, 13:18
Uważam, że tytuł powinien brzmieć "Pogrzeb Unibaksu" a nie Apatora ;]

Szakardan

2013-09-24, 13:46
Wpie**ol by nam dali
Tośmy nie jechali

Zarząd leci w ch*ja
Na zakrętach buja
Pierwszy zakręt nasz
A Falubaz, ch*j wam w dupe!

!Timon

2013-09-24, 13:46
Tak czy srak mistrza by nie mieli czy by wystąpili czy uciekli ale teraz poza mistrzem stracili jeszcze twarz.

tr3mm0r

2013-09-24, 14:07
Falubaz i tak byl najlepszy w tym sezonie jak i prawdopodobnie w ciagu ostatnich 5ciu lat (1 4te miejsce, 2 wicemistrzostwa i 3 mistrzostwa kraju. To co zrobil Karkosik to tylko jego w sumie sprawa. Meczu nie przeklada sie ze wzgledu na kontuzje ( tym bardziej, ze gollob bylby w stanie jechac w kwietniu 2014 rofl ). Taki sport a wlodarze z Torunia niestety za krzty honoru nie maja. Tak bylby moze i wpie**ol ale zasluzone srebro i brak kompromitacji i nadwyrezania zaufania wlasnych kibicow. ch*j ci w dupe Karkosik. Wypie**alaj ze speedwaya! A Apator mam nadzieje, ze sie podniesie i bedzie dalej tak mocny jak byl! Pozdro!

FALUBAZ TO MAGIA!

ferdziu7

2013-09-24, 14:10
No ale to lepiej było wystąpić i dostać po "dupie" niż nie wystąpić dostać karę i to podobno bardzo duża kwota i co najlepsze mogą być zdegradowani do niższej ligi (nie wiem co to bo się nie interesuje ale wczoraj oglądałem wiadomości sportowe to mogę siebie uznać za eksperta)

kenzol

2013-09-24, 14:32
Ale że co? Bo Gollob miał kontuzję to tamci się zejszczali i nawet nie wyszli na stadion??

urteusz

2013-09-24, 15:02
Bongman: Lepiej oglądac 11 pedałów którzy na arenie międzynarodowej nic nie osiągnęli niż żużlowców którzy są w czołówce światowej, nie wspominając o najlepszej lidze na świecie. Ale tak, nie oglądam, nigdy nie byłem an meczu a będe pie**olił trzy po trzy. Już lepiej zostań przy swoich sucharach..

Smuggler1920

2013-09-24, 15:12
BongMan jeśli wg, Ciebie motory żużlowe to piździki to aż strach nazwać to co masz w gaciach.

Xumme

2013-09-24, 15:16
Szkoda, ze kazdy widzi sprawe tak jak prezentują ją media a nie tak jak wyglądała naprawde :)
Wszyscy klną i rzucają błotem w Karkosika, ale nikt nie czepia sie prezesa falubazu, który to dzien wczesniej nasmiewał sie z pecha Unibaxu, z upadku Golloba, który to w prywatnych rozmowach z Karkosikiem dopuszczał sie obelg.. Czemu nikt o tym nie mowi? Podpuszczał Karkosika to Karkosik podpuscił tez go - narażając falubaz na milionowe straty, które za to dla karkosika są niczym. Badz co badz nie popieramtego aby za foszki zarządu obrywało sie arenie widowiskowej i zawodnikom ale co zrobic.. Pokazcie 2 strony medalu a dopiero potem oceniajcie ;) .

dareqq

2013-09-24, 17:32
Smuggler1920 napisał/a:

BongMan jeśli wg, Ciebie motory żużlowe to piździki to aż strach nazwać to co masz w gaciach.



No k***a oczywiste... zapewne suchara :lodowka:

BongMan

2013-09-24, 19:37
urteusz napisał/a:

żużlowców którzy są w czołówce światowej, nie wspominając o najlepszej lidze na świecie.


Ten argument został obalony już w innej tego typu dyskusji na tym forum. Otóż żużel poważnie traktuje KILKA krajów z całego świata, w tym Polska, więc nic dziwnego że jesteśmy w czołówce :D

fr1staylo

2013-09-24, 20:02
W sumie z dwojga na co mam wyj***ne, ciekawsze są te typy co po trawie biegają za piłką niż te, które jeżdżą na piździkach w kółko...



Bongman , ty k***a debilu


Musiałem się zalogować żeby to napisać .

obstawpojare

2013-09-24, 21:21
BongMan napisał/a:


Ten argument został obalony już w innej tego typu dyskusji na tym forum. Otóż żużel poważnie traktuje KILKA krajów z całego świata, w tym Polska, więc nic dziwnego że jesteśmy w czołówce :D



No i ch*j? Siatkówkę też ogólni pie**oli się na świecie, owszem traktuje się ją poważniej niż żużel, ale to nie zmienia faktu, że jest popularna w tylko niektórych krajach, a jakoś sobie trzepiecie przy każdej wygranej Polaków.

Lumpy1

2013-09-24, 21:21
BongMan napisał/a:

W sumie z dwojga na co mam wyj***ne, ciekawsze są te typy co po trawie biegają za piłką niż te, które jeżdżą na piździkach w kółko...


Milcz zwykły ch*ju do szczania i sp***alaj nowe suchary opowiadać
Btw. Poproszę o 3pkt warna