18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogromcy Mitów wyjaśniają śmierć Hanki z M jak Miłość

Kasiorowy • 2011-11-10, 18:20
Pogromcy mitów będą starali się sprawdzić i wyjaśnić przyczyny tragicznego wypadku, w którym uczestniczyła nieodżałowana Hanna Mostowiak, zwana popularnie Hanką. Spisek, zbieg okoliczności, czy może po prostu zwykły wypadek. Pogromcy mitów sprawdzą co tak naprawdę się stało.

Ponury Knur

2011-11-10, 18:24
miała guz mózgu czy inne ch*jstwo, nie umarła przez kartony. A jak nie przestaniecie drążyć tego dna to życzę wam aby nigdy więcej nikomu z was nie stał .

_R...........s_

2011-11-10, 18:52
Wg mej skromnej oceny, film ten jest w dużym stopniu zj***ny oraz ch*jowy. Te cechy sprawiają iż ten filmik nie jest warty ani piwa ani uwagi, oraz jest zj***nym ch*jostwem.

Lúthienka

2011-11-10, 19:19
Up@ Ale komentarz nasmarowałeś. :D


Nie wierzę, nawet mythbustersi? Czuję się odrzucona przez społeczeństwo, bo to pieprzenie o kartonach budzi we mnie co najwyżej wielkie pokłady agresji.

artiee

2011-11-10, 20:34
kudlaty1125 napisał/a:

Wg mej skromnej oceny, film ten jest w dużym stopniu zj***ny oraz ch*jowy. Te cechy sprawiają iż ten filmik nie jest warty ani piwa ani uwagi, oraz jest zj***nym ch*jostwem.

Z całego serca potwierdzam.

st...........er

2011-11-10, 20:46
Mamy kolejny dowód - kartony zabijają!

androgenius

2011-11-10, 21:02
k***a, wierzcie lub nie, ale ni ch*ja nie wiem kto to ta hanka zaj***na. Nie sprawdzałem, nie wiem i wiedzieć nie zamierzam. Ale po ilości gówna o jej zgonie wnioskuję,że jakaś marna celebrytka jednego sezonu, piosenkarka może. Z tego co wiem to się zaj***ła w wypadku bo wjechała w jakieś kontenery czy coś takiego. k***a ,ludzie, tyle osób ginie codziennie na świecie w wypadkach a wy się jakąś tam szmatą podniecacie :homer:

brylant1412

2011-11-10, 21:02
Oszczerca-a co ty sie tak podnieciłes zgineła przez kartony i ch*j

NobliwyWojak

2011-11-10, 21:25
Oszczerca napisał/a:

miała guz mózgu czy inne ch*jstwo, nie umarła przez kartony. A jak nie przestaniecie drążyć tego dna to życzę wam aby nigdy więcej nikomu z was nie stał .



To mogła się o taboret w kuchni pie**olnąć i wyszłoby na to samo bez ideologii i mesjanizmu.

A poza tym masz rację - pora k***a skończyć z tym tematem.

Pan Porucznik

2011-11-10, 21:43
Oszczerca napisał/a:

miała guz mózgu czy inne ch*jstwo, nie umarła przez kartony. A jak nie przestaniecie drążyć tego dna to życzę wam aby nigdy więcej nikomu z was nie stał .


Z uwagi, że ten zj***ny serial oglądają tylko kobiety i impotenci podejrzewam, że życzysz nam tego co spotkało ciebie. Ew. podniecają cię tylko Mroczki

Rafal1757

2011-11-10, 22:33
@up prawie wszyscy

co tak się spinacie ?

Ha...........ng

2011-11-11, 02:37
k***a, zobaczę jeszcze jeden temat o Hance na sadisticu i k***a chyba wylecę w powietrze, bo k***a ile można.
Co tak mało tego wjebujecie, niech wszystkie materiały na głównej będą tylko o Hance, bo jak się bawić to na całego k***a

TheByQ

2011-11-11, 02:42
@up rzucasz się jak Hanka w kartony

Tomizmc

2011-11-11, 03:31
juz mam dosc tej Hanki...