18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogromca Zombich Głów

hardbot • 2012-07-16, 15:35
Telefon jako alternatywa młotka? Tylko Nokia jest do tego zdolna :)

Ceylon1

2012-07-16, 17:52
Hmm sklejane taśma malarską ch*jowe .. lepsza jest taśma hydrauliczna.

hardbot

2012-07-16, 17:56

To je ameliną tego nie pomalujesz ;)

tomi373

2012-07-17, 02:38
pograłbym w snake na tej nokii :(

Remigliano

2012-07-17, 13:22
Jak włączysz w nim wibracje to do czego innego może posłużyć... :cycki:

Jejkob

2012-07-17, 14:07
k***a czy tylko mnie wk***ia gadanie o "zombi" które w ogóle nie istnieje i k***a nigdy nie będzie żadnej apokalipsy? To tak jakby prowadzić dyskusję na temat krasnoludów, czy h*j wie czego.

hardbot

2012-07-17, 17:04
Jejkob napisał/a:

k***a czy tylko mnie wk***ia gadanie o "zombi" które w ogóle nie istnieje i k***a nigdy nie będzie żadnej apokalipsy? To tak jakby prowadzić dyskusję na temat krasnoludów, czy h*j wie czego.



Po pierwsze nie "h*j" tylko "ch*j"
Po drugie widząc twój wiek rozmyślam nad użyciem tego magicznego przedmiotu by już więcej nie używać swojej głowy.
Po trzecie to, że czegoś nie ma to wiadomo lecz jeśli tego nie ma zawsze może zdarzyć się coś co nawet filozofom by się nie śniło i to powstanie... ale to tylko abstrakcyjny projekt ;)

A tak po za tym zombi to alternatywna nazwa polska wolał bym bardziej określenie Nieumarły bądź Zombie ;)

S.O.A.D.

2012-07-17, 17:56
@Jejkob

http://www.sadistic.pl/mrowki-zombie-vt76672.htm

proszę. grzyb, który robi "zombie" z mrówek, przejmuje władzę nad ich małymi ciałkami i wykorzystuje do dalszego rozprzestrzeniania się. analogicznie coś takiego mogłoby dziać się z ludźmi (gdyby był wirus/grzyb/ch*j wie co, co na nas by tak działało). ale czegoś takiego na razie nie ma. więc po co ta spinka? musisz słuchać/czytać czyjegoś gadania na temat zombie? nie.

madej200

2012-07-17, 19:34
taaaaaak.... a pare lat temu to w majty sikaliscie za takim telefonem a dzis sie z niego smiejecie

Abi.M.Sahim

2012-07-31, 19:20
@madej200, nikt się nie śmieje. Raczej wszyscy wspominają i podziwiają w ten sposób jego niezniszczalność... Bo można go chyba nazwać niezniszczalnym, a zwłaszcza w porównaniu z obecnymi telefonami, które potrafią się zepsuć po upadku z 10 cm (mi tak zj***ł się ekran w SE - o dziwo spadł nie na jakiś przedmiot, który mógł ten ekran uszkodzić, tylko na płaską podłogę)...