18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowanie

Am...........eg • 2010-05-13, 20:35


dla niedouczonych:

tł. dzięki niebiosom za małych chłopców

zaqwas

2010-05-14, 01:51
jak fajnie że papież jest niemiec to tak bardziej wypada śmiać się z kościoła :amused:

Am...........eg

2010-05-14, 10:23
zaqwas napisał/a:

jak fajnie że papież jest niemiec to tak bardziej wypada śmiać się z kościoła :amused:



Wraz ze śmiercią Jana Pawła II zwątpiłam, a jak wybrali niemca- straciłam całkowity szacunek. Zresztą za dużo się stało w historii Polski by obojętnie przejść koło niemca, ale to tylko moje zdanie.

sensi

2010-05-14, 10:44
temat oklepany jak dupa dz**ki z dwudziestoletnim stażem.

mateyko44

2010-05-16, 22:32
Powinien byc tekst dajecie nam chlopca byle by nie mial wasa:P

BÃ...........³g

2010-07-18, 08:03
Gabryha napisał/a:

Zresztą za dużo się stało w historii Polski by obojętnie przejść koło niemca, ale to tylko moje zdanie.



Oskarżaj Niemców o ich dziadków.

gregohr

2010-07-18, 11:22
Gabryha napisał/a:

Zresztą za dużo się stało w historii Polski by obojętnie przejść koło niemca, ale to tylko moje zdanie.



to masz zj***ne zdanie... rozumiem że obok Włocha i Japońca tez nie możesz przejść obojętnie obok?

RastaSoldat

2010-07-18, 17:33
Gabryha, dobrze gadasz popieram całą wypowiedź, niemców trza gnoić albo upijać i okradać jak to robili i ch*j.

BÃ...........³g

2010-07-19, 18:33
RastaSoldat napisał/a:

Gabryha, dobrze gadasz popieram całą wypowiedź, niemców trza gnoić albo upijać i okradać jak to robili i ch*j.



Rasta pie**olisz głupoty.
Idąc Twoim tokiem rozumowania wszystkie narody pokrzywdzone przez Polaków (nie byliśmy owieczkami) powinny się mścić na nas.
Jeśli każdy obywatel ma patrzeć na cudoziemca przez pryzmat historii to Polacy powinni się tłuc z połową Europy.