18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójny pech

Nap_Limak • 2012-05-29, 12:55
Zaczęło się zwyczajnie: "- Może pomóc?"
Jednak wiadomo, że nieszczęścia jeżdżą parami. Jedno nieszczęście - nie potrafi parkować, drugie - holować.


bloodwar

2012-05-29, 13:01
Ja śmiać się nie będe bo też mi się zdarzyło raz wcisnąć za długo sprzegło bez hamulca przy zawracaniu koło dołu melioracyjnego i gdyby nie sympatyczny pan "może pomóc?" to bym w życiu nie wyjechał. Interesuje mnie, z prawniczego punktu widzenia, kto byłby odpowiedzialny za to zdarzenie (oczywiście, jakby panowie zdecydowaliby się dzwonić po pałkarzy zamiast się dogadać) - czy właściciel pojazdu holowanego (bo nie siedział w kabinie w momencie wypadku) czy może holujący (bo nadał pojazdowi holowanemu prędkość)?

ru_ziolo

2012-05-29, 14:56
W środku holowanego auta nikt nie siedzial??

bueheheh debile.

W Zielonej Górze 2 laski z nowej soli też holowały auto. W tym, że obie siedziały w aucie które holowało a auto holowane zostawiły bez kierowcy. Nie wyjechały nawet z podziemnego parkingu i skasowały auto o słup. Głupie torby.

Towdi

2012-05-29, 15:37
up
Te! W Tychach to samo! a gdy byłem we Wrocławiu to koledzy również opowiadali mi o dwóch takich blondyneczkach, które nawet osobiście znają. W Krakowie, Warszawie i Bojszowach dokładnie te same historie się wydarzyły.... masakra z tymi blondynkami...

reasumując - urban legend

pisage

2012-05-29, 15:47
już lepiej by zrobili zaciągając ręczny w tym małym gównie. Discovery dało by sobie radę.

da...........za

2012-05-29, 16:21
Taka rozjebunda, to co by się dzialo przy 50?

bania88

2012-05-29, 19:26
@Towdi Tez to slyszalem tylko w kilku miastach na warmii i tez kazdy znal osobiscie :D

pakicito

2012-05-29, 19:38
Cytat:

W Zielonej Górze 2 laski z nowej soli też holowały auto. W tym, że obie siedziały w aucie które holowało a auto holowane zostawiły bez kierowcy. Nie wyjechały nawet z podziemnego parkingu i skasowały auto o słup. Głupie torby.


widziałeś kiedyś jak laska była holowana?
nie, bo przy pierwszym hamowaniu holującego, holowanie zostało zakończone;
wiadomo jak :amused:

NuclearBlast

2012-05-29, 20:12
Toż k***a trzeba być idiotą .... :hommer:

qbamatus

2012-05-29, 20:32
@ru_ziolo

Szkoda, że żeś się dał nabrać. Jestem z Nowej Soli, a cała akcja działa się pod nowosolskim Kauflandem... "Działa się"- kawał na 1szego kwietnia z Tygodnika Krąg, nowosolskiej gazety.

ru_ziolo

2012-05-29, 20:41
@ towdi
urban to ten od gazety NIE ? ;)
tyle, ze to co bylo w zielonej było opisane w gazecie wiec nie zaden urban ani nawet walesa... ;)

@qbamatus

to bylo opisane w gazecie lubuskiej a co do tygodnika krag to nie wiem wiejskich gazet nie czytam.

djpolb

2012-05-29, 20:49
Towdi napisał/a:

up
Te! W Tychach to samo! a gdy byłem we Wrocławiu to koledzy również opowiadali mi o dwóch takich blondyneczkach, które nawet osobiście znają. W Krakowie, Warszawie i Bojszowach dokładnie te same historie się wydarzyły.... masakra z tymi blondynkami...

reasumując - urban legend



Albo te laski takie pechowe albo ten samochód im się jebie co miasto, bo słyszałem o tym i w Lublinie i w Zamościu a ostatnio to nawet, że gdzieś u szkopów.

xe...........is

2012-05-29, 20:51
1:05 co sadystycznie dzieciaka za karczycho zabrał jak szmate z podłogi :D

szymon85

2012-05-29, 20:56
niemyślący holendrzy he he

czerwo64

2012-05-29, 21:02
To z tą urban legend o blondynkach jest jak z historią o ziomkach co się niby naćpali i na wstecznym jeździli po rondzie aż stukneli kogos, policja przyjechala i sie okazalo ze ofiara jest pijana a policjant kazal ziomkom jechac do domu mowiac "on jest taki pijany ze poiwedzial ze jezdziliscie po rondzie do tylu" tez slyszalem to o poznaniu krakowie legnicy itd