18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podtruwanie własnego męża

CrazyEdek • 2023-10-26, 19:49
Kawa przestała chłopowi smakować, więc postanowil zamontować ukryte kamerki. Na efekty nie trzeba było długo czekać.


Golon

2023-10-26, 23:08
Dobrze że kawy nie piję :lol:

marpl23

2023-10-26, 23:13
To teraz w ramach rewanżu powinien tej "kobiecie" wsypać kreta do tej parszywej mordy.

Musashi_Miyamoto

2023-10-26, 23:15
W Azji to w kulturze mają duże tradycje w podtruwaniu i to takim powolnym... Są goście co sobie zwożą i myślą, że one takie głupie są a one się w reżimach jakiś wychowały i sztywniutko jadą.

brylant1412

2023-10-26, 23:22
moja żona to mi wódkę wlewała do kawy żebym poszedł spać to były czasy

smc

2023-10-26, 23:37
brylant1412 napisał/a:

moja żona to mi wódkę wlewała do kawy żebym poszedł spać to były czasy



Pamiętam, wtedy wchodziłem ja. Cały na biało...

mordeczka300

2023-10-27, 00:14
onucek napisał/a:

nie żal mi idioty. wziął babę nie ze swojej rasy, więc zwykły zdrajca rasy i tyle. ma na co zasłużył.



jak ona biała jest, ty już nie wal konia bo ślepniesz od tego

SlimShady

2023-10-27, 00:23
nazwaskrzynki napisał/a:

Swoją drogą co ona mu chciała zrobić podchlorynem ( albo H2O2) zęby wybielić?
Jest tyle możliwości a ONA lała mu domestos do kawy....



Czy ty nie podałeś wzoru chemicznego wody utlenionej? Chyba chodzi o podchlorek sodu; Objawy zatrucia;
Pieczenie, zaczerwienienie i obrzęk powiek, błony śluzowej, jamy ustnej i dróg oddechowych. W konsekwencji kaszel, duszność, sinica, obrzęk płuc. Przyczyną zgonu najczęściej jest obrzęk płuc lub głośni, później porażenie układu oddechowego lub niewydolność krążenia.

Jokerd

2023-10-27, 01:08
dennissliwa napisał/a:

Mam nadzieje że z pierdla szybko nie wyjdzie...



A to zapie**olił ją?
Powinni go uniewinnić

PękniętySłoik

2023-10-27, 03:24
mordeczka300 napisał/a:

jak ona biała jest, ty już nie wal konia bo ślepniesz od tego



Przecież to jakieś żółte gówno. Ślepy czy głupiś ?

Bul_od_bytu

2023-10-27, 05:18
Kriski napisał/a:

Ciekawe ilu z was ma taką pod dachem?



U nas mało kto ma polisę na kilka baniek, za które można przez resztę życia się opie**alać więc nie ma takiej motywacji. U nas faceci i tak ledwo do emerytury dociągają więc niewielu się bawi w taką loterię z ubezpieczycielem

re...........tt

2023-10-27, 08:20
Wybielacz? Poj***ło ją? Przecież to musi być tak w smaku intensywne, że nie da się nie wyczuć. Trutke na szczury było rozpuszczać i dodawać

Kosa92

2023-10-27, 08:44
Głupi chłop, zamiast oddawać sprawny odkurzacz mógł zrobić z niej z dupydomordyzaura. Teraz będzie polerować klamki w więzieniu...

korax

2023-10-27, 09:03
SlimShady napisał/a:

Czy ty nie podałeś wzoru chemicznego wody utlenionej? Chyba chodzi o podchlorek sodu; Objawy zatrucia;
Pieczenie, zaczerwienienie i obrzęk powiek, błony śluzowej, jamy ustnej i dróg oddechowych. W konsekwencji kaszel, duszność, sinica, obrzęk płuc. Przyczyną zgonu najczęściej jest obrzęk płuc lub głośni, później porażenie układu oddechowego lub niewydolność krążenia.


Na wszystkich bogów! Co jeden to lepszy chemik. Co to jest "podchlorek"?

Bul_od_bytu

2023-10-27, 09:20
korax napisał/a:

Na wszystkich bogów! Co jeden to lepszy chemik. Co to jest "podchlorek"?



Może mu chodziło o podchloryn sodu - do uzdatniania wody i pożycia małżeńskiego :D

pytolsky

2023-10-27, 11:14
dennissliwa napisał/a:

Mam nadzieje że z pierdla szybko nie wyjdzie...



Jeśli mają tam system prawny choć trochę zbliżony do naszego, to wyjdzie. Bo tutaj kobiety za te same przestępstwa dostają niższe wyroki niż faceci. Taka tam dyskryminacja.