18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

podświetlane felgi

teken • 2012-05-24, 21:14
Przeglądając forum hondy w poszukiwaniu naprawy czegoś tam w swoim civic'u, trafiłem na podświetlenie led wnętrza, a z tego na ypu tube na podświetlane felgi.

Efekt jak dla mnie zajebisty, ciekawe czy to legalne :megalol:


majkel1615

2012-05-28, 21:54
@up

koleś, ile lat masz? długo jeszcze będziesz się spuszczał nad p*zdowatym fredem es-te ?

Komediant1

2012-05-29, 12:15
Dzieciinternetu napisał/a:



Wątpię, aby seryjny civic był mocniejszy. Rozmawiamy tutaj o seryjnych, po tuningu st to te civice nawet tuningowane mogą wąchać spaliny.



Widać mało znasz się na motoryzacji i tuningu. Każdy civic z silnikiem K20 zrobiłbym Steka. To po pierwsze a po drugie, nie ma bata żeby pomodzony estek zrobił pomodzonego civica za te same pieniądze. Silniki hondy są w ch*j podatne na modyfikacje i jest od k***y części. ch*j że st ma 3.0l v6. To zwykła krowa jest, która ma trochę momentu i 226 koni z 3l. Civic type r (z k20 pod maską) ma +-200 koni. A zwykły mk6 160 z v-tekiem. . Teraz sprawdź sobie masę obu samochodów.Teraz sobie to wszystko przeanalizuj i pie**olnij się w łeb. Aha, no i jeszcze zrób prawko i dorób się St220. :idzwch*j:


PS: Nie jestem fanem hondy. Mam cinquecento :ukrzyzowany:

bania88

2012-05-30, 12:58
Ja mam BMW M3 e92 i wasze wszystkie fordziki i hondki - tuningowane czy nie, z palcem w dupie lykam :) Raczej lykalbym gdybym naprawde mial te M3 :D